Piątek
22.11.2013
nr 326 (3036 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: Czy Koledze wiecie co krytykujecie , krytykując "najlepszego modela" ?

Autor: jooopsa  godzina: 11:19
@PaSta Pokot? Ależ to sprawa trzeciorzędna, czasem nie jest ważne co się robi, ale z kim :-) Towarzystwo było więcej niż wyborowe. W przerwach między wyjściami na polowanie jajca, docinki, śmichy i dowcipy, a na samym polowaniu - pełna profeska, świetna organizacja i bezpieczeństwo. Tylko z takimi ludźmi chciałbym zawsze przebywać. A co do "pewności, że nikt nie nagrywał"... miałem kiedyś nieprzyjemność przebywać w towarzystwie, które potem wykorzystało w sądzie mój omyłkowy, szybko sprostowany mail... I z tymi ludźmi oczywiście nie chcę mieć nic wspólnego. Nie powinno się generalizować, ale coś w tym jest, że te ludki dla odmiany chciały "zmiany modela" przez nękanie ministra środowiska by dopuścił nowe narzędzie łowieckie do polowania... Ehhh, cosik mi się zdaje, że być może niedługo powieszę swój ukochany łuk na kołku... Bowiem ważniejsze od tego co się robi - jest Z KIM się robi.

Autor: PaSta  godzina: 16:35
@ Kol. jooopsa Wiem gdzie i z kim byłeś / jak widzisz wieści o fajnych polowankach rozchodzą się szerokim echem, oczywiście wśród wtajemniczonych/. Mogę tylko potwierdzić to, co napisałeś. Zacne i doborowe towarzycho, kwiat formowych „betonów” lepiej z nimi stracić niż z ……. zyskać. Mówisz, że było wesoło? To może o mojego posokowca poszło, którego fotkę ktoś tu na forum wrzucił – hehehe Następną „razom” ja z wami. Ps. Nie siedź w nocy pod świerkiem, bo Cię za odyńca wezmą :-))

Autor: jooopsa  godzina: 19:01
O tak, Twój posokowiec bawarski stał się bardzo sławny :-) :-) Na szczęście był tylko w dowcipach i opowieściach, bo tylko on by mnie pod tym świerkiem mógł wytropić i wytarmosić za to i owo:-) :-) :-)

Autor: J 60  godzina: 19:06
??? :-)

Autor: jooopsa  godzina: 19:11
Cysorz (polowania) to ma klawe życie... ;) :-) :-)