Środa
11.12.2013
nr 345 (3055 )
ISSN 1734-6827

Wiedza i edukacjaTemat: "SPEC" polowania

Autor: sytywilk  godzina: 09:57
Do Broxena Minęło już trochę czasu na ochłonięcie i czas podać fakty. Liczę że jak powiedziałeś „a” to powiesz i „b”, żeby Jurkiel nie mógł mówić że to tylko plotki”

Autor: Jurekel  godzina: 12:57
sytywilk - nie chodzi mi o tuszowanie prawdy , jeżeli nadleśniczy jest nierozsądny może mieć ogromne kłopoty za takie postępowanie, dla mnie spray są proste, jest ustawa, są dwie organizacje, są zasady i odrębne władze i pieniądze do rozliczania wzajemnego. Niestety jak kolo "dostaje" od ALP , drewno na ambony ( pisaliśmy kiedyś o tym w jednym wątku), dzierżawi od nadleśnictwa domek , myśliwski i grunt, nadleśniczy jest członkiem koła w swoim nadleśnictwie a nie powinien być przynajmniej we władzach, kombinuje się przy planach i stanie zwierzyny, wszystko zaczyna się mieszać, powstają zoobowiąznia, zależności i układy i nie jest to wina tylko nadleśnictwa ale i ZK i wszystkich myśliwych. ON na drewno MY mu odstrzał, zamiast zapłacić ile się należy to jest Polska raj dla Polaków. Kombinacja alpejska.

Autor: OIOM  godzina: 13:37
Jurka Cytat; w odpowiedzi Artusiowi Bo WY nie mówicie tylko plotkujecie jak stare baby i zachowujecie się jak labilne sensatki w maglu. To jak Broxen  - napiszesz prawdy czy jak baba labilna . Nie zrobisz tego Artusiowi – bo jego wpis traci z dnia na dzien na wartości . Autor: Artur123  Data:   08-12-13 18:11 A są wśród nas tu tacy, ktorzy wręcz oburzają się, gdy o tym mówimy -'' klik''.