Wtorek
03.06.2008
nr 155 (1038 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
22:22 ko-sUpieram się przy swoim , nie mogę jakoś sobie wyobrazić polowania zbiorowego na gęsi ! Wybacz kolego numeratorze w tym wszystkim można również dostrzec pewne radosne twórcze odkrywcze treści. Mnie prostego, szeregowego członka zaintrygowała możliwość łowów w tak niezwykły sposób. Godna uwagi i zastosowania czy nie owa metoda, określi się po zapoznaniu się z opisem. Po 40 latach polowania mam prawo też być zaskoczony, prawda ? Zwracam też się do treści wypowiedzi bowiem nasza łowiecka brać ma za chonor być kulturotwurcza ,a czytają treści młodzi i starzy więc niech pozostają w tym przekonaniu. Pozdrawiam .Tytuł:
Dobro przeciw złu, cz.II
22:17 SpringAd.192326w, "zaspiewaj" na ta okolicznosc "Miedzynarodowke", ostatnia zwrotka bedzie pasowac, podpowiadam tekst; "Dziś lud roboczy wsi i miasta W jedności swojej stwarza moc, Co się po ziemi wszerz rozrasta, Jak świt łamiący wieków noc... Precz darmozjadów rodzie sępi! Czyż nie dość żerów z naszych ciał? Gdy lud wam krwawe szpony stępi, Dzień szczęścia będzie wiecznie trwał".Tytuł:
Dobro przeciw złu, cz.II
20:57 192326wTemat się zmienia. Temat glówny to:zakłamanie, chamstwo i beszczelność wielu działaczy PZŁ.Tytuł:
Dobro przeciw złu, cz.II
20:51 wilk21Kol. Spring a F16 można wykorzystać na gęsi ? Tak będzie nowocześniej - czyż nie mam tu racji ? Jak kręcili zacytowany przez Ciebie film, to nikt nie myślał o amerykańskich samolotach, dziś to " tradycyjny " polski myśliwiec :)))) Tytuł:
Dobro przeciw złu, cz.II
20:19 SpringAd.ko-s, nie, motolotni nie wolno uzywac, wolno latac tylko na miotlach, bo musi byc etycznie i tradycyjnie. Jesli przeslanie fabuly filmu pt."Sami Swoi" przyjac jako standard postepowania,a nie kpine z ludzkich sklonnosci, to ta sprawa jest kontynuowaniem tradycji i tak trzymac i nie popuszczac. Niestety, problem zbiorowki na gesi jest dla mnie zbyt skomplikowany i tutaj nic nie jestem w stanie wniesc, oprocz tych miotel.Tytuł:
Dobro przeciw złu, cz.II
19:47 192326wad.ko-s To przynajmniej napisz kto będzie zaproszony!Tytuł:
Dobro przeciw złu, cz.II
18:59 Deer35Czyśta chłopy zapomnieli ,,co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie" Normalka, starde wraca i to bardzo stare.Tytuł:
Dobro przeciw złu, cz.II
18:40 ko-sTo jest obojętne kto udzieli odpowiedzi byle była rzeczowa.Tytuł:
Dobro przeciw złu, cz.II
16:36 192326wZwróć sie do Janusz Marciniaka,Zbigniew Pomianowskiego lub Wiesława Dobrzynieckiego.Oni się na tym znają.Najlepiej osobiście.Tytuł:
Dobro przeciw złu, cz.II
16:27 ko-sProszę o opis polowania zbiorowego na gęsi. Jak wygląda naganka i czy ew. motolotnie mają zastosowanie ? Może jest literatura, dawna - współczesna ? Rozwińcie temat proszę. Tytuł:
Dobro przeciw złu, cz.II
12:44 192326wW związku z powyższym należy ujawnić tajny regulamin polowań dla elit ze słomą w gumofilcach i uaktualnić obecny (dla pospulstwa) o § zabraniający kontaktów członkowi PZŁ z jakimkolwiek urzędem w kraju bez zgody i wskazówek odpowiedniej komuuurki PZŁ z wyłączeniem "babci" klozetowej.Tytuł:
Dobro przeciw złu, cz.II
09:55 192326wNormą to jest.To jest fakt. A ponieważ głoszą coś innego , aniżeli robią ,to powinni zostać przymuszeni do opuszczenia PZŁ. Jeżeli Wiesław Dobrzeniecki świadomie popierał bezprawie , to powinno się go z tego stanowiska i z PZŁ usunąć i to bezpowrotnie. Mamy czerwoną, czarną i dotego zieloną organizację maf.... Ilu biorących w tym udział diałaczy PZŁ było w przeszłości pracownikami slużb mundurowych i PZPR-owskich? 90 %,czy też więcej? Jedyną możliwością jest nagłośnienie tego w mediach ogólnopolskich. Tytuł:
Dobro przeciw złu, cz.I
09:47 Jurny ŁośStandarcik w PZŁ. Dla prywatnych ambicji kilku pseudo działaczy poniewiera się niepokornych członków. Naciąga się fakty, nadnterpretuje zdarzenia, pomawia się i fałszywie oskarża. Na szczęście czas płynie i czasy się zmieniają. Coraz więcej tych kropli które skruszą skąłę pzł-owskiej buty i arogancji.Tytuł:
Dobro przeciw złu, cz.I
09:31 boroNie rozumiem koledzy waszego zdziwienia,przecież opisane wydarzenia to norma w PZŁ...Tytuł:
Dobro przeciw złu, cz.I
09:19 192326w ad.WIARUS A dlaczego jemu- Piotrowi Walickiemu ,jeżeli to nie tajemnica? PozdrawiamTytuł:
Dobro przeciw złu, cz.I
08:43 WIARUSNiniejszy akapit z artykułu dedykuję Piotrowi Waślickiemu : " Czując wielką niesprawiedliwość w decyzji ZW PZŁ odmawiającej mu członkostwa w kole, Witold Maziarz odwołał się jeszcze w trybie nadzoru do Naczelnej Rady Łowieckiej w Warszawie. Brak przez długi czas odpowiedzi NRŁ spowodował, że interweniował tam telefonicznie oraz raz osobiście udał się do Warszawy, ale jedyne czego się dowiedział, to że ze względu na brak czasu sprawy jego jeszcze nie rozpatrzono. A w końcu jej nie rozpatrzono w ogóle, nie informując o tym nigdy zainteresowanego. " Pozdrawiam. Darz Bór!!! Tytuł:
Dobro przeciw złu, cz.I

... do zdjęć
23:44 daniel_B pozdowienia dla koleżanki Darz Bór...
23:34 daniel_B ok 60 arów...
23:29 danielhunter78
23:26 daniel_B Kolego Szelest to KR1 Standard Darz Bór...
23:22 danielhunter78
23:09 dar
23:03 danielhunter78
22:57 danielhunter78 Gratuluję, coś pięknego...
22:56 DamianR
22:54 danielhunter78 Czyżbyś czekał na kolejnego czarnego...?
22:53 r.słupek Gratuluję. Darz Bór !
22:51 danielhunter78 45 może 50
22:48 DamianR
22:48 danielhunter78
22:47 danielhunter78
22:45 danielhunter78 Piękny. Gratuluję, Darz Bór...
22:44 danielhunter78
22:44 danielhunter78
22:44 danielhunter78 Gratuluję ujęcia i oczywiście rogacza...Darz Bór...
22:43 darzbórnik74
22:42 darzbórnik74 Dzięki koledzy darz bór!!!
22:40 danielhunter78
22:40 danielhunter78 Gratuluję...Darz bór...
22:31 3006hunter kolega Drwalnik ma zdecydowanie lepszy gust :)
22:30 >>łukasz<< Mmmm Dębowa :)
22:24 juki
22:16 darzbórnik74 Leon_Ols dobrze liczysz.
22:15 darzbórnik74 Dzięki koledzy za miłe słowa uznania. Darz bór!!!
22:10 darzbórnik74 Gratuluję!!!
22:10 darzbórnik74
22:09 darzbórnik74
22:04 darzbórnik74 Gratuluję! Takie polowanie , to moje marzenie. Darz bór!!!
21:54 darzbórnik74 Kalikst ale ja wcale nie chcę być od niego lepszy i cały czas uważam , że to BartOn jest ede mnie lepszy. Przecież to Ty chciałeś być od niego lepszy.Jak strzelisz lisa za ,,ucho'', to powiem Ci , że jesteś dobry i masz dóże szanse aby dorównać BartOnowi. Trening czyni mistrza Kalikst!!! Darz bór!!!
21:37 sowland Kolega młody stażysta hunter kris jest dobrze zorientowany ale pewnie nie wiedział jak zadać pytanie .Czy to jest warchlak?
20:29 Wieniek Czyli dla mnie został Mauser :-( Biorę drugiego od dołu.
20:26 Wieniek A ja wole Garandy :-p pzdr
20:22 Maksio
20:20 Maksio
20:18 Kalikst darzbórnij74, nie lódź się,nigdy nie będziesz lepszy od BartOna...
20:00 Zygmunt W Piękna kolekcja trofeów gratuluje.DB
19:40 nietykalny ad. BartOn. O zabijaniu wiem niemniej niż niejeden myśliwy, choć jestem stażystą. Od 7 roku życia systematycznie bywam w lesie z tatą na polowaniach i uwierz mi, że tyle już widziałem,(w kole strzela się ponad 200 dzików), że mogę się wypowiedzieć na niejeden temat.
19:32 Migerito chciałbym kiedys miec przyjemnośc strzelic z takiej broni.
19:27 DamianR
19:24 Zygmunt W Przyłączam się do gratulacji a nie powiem głośno że o takim nie marzę .
19:22 Zygmunt W Ruski to mają łeb nie tylko do picia:)
19:19 Zygmunt W
19:16 hunter26 Super polowanie. Jeszcze raz gratuluje! DB
19:16 hunter26
19:15 hunter26
19:14 hunter26 Gratuluje bardzo. Piekna sprawa. Moje marzenie. DB
18:53 Wojski Hreczecha ten to już pewnie nie jednego dzikusa z pod świerka wyszarpał:) DB PZK
18:10 drwalnik wybieram Magde :)
17:53 Kobuz 2 A gdzie JAGI, które aportowały i towarzystwa dotrzymywały.....? Super fotka!!!!!!!
17:33 3006hunter Proszę wybrać! :)
17:32 3006hunter
17:24 3006hunter legendarna broń !!! Radzieccy żołnierze dostali niezłego wycisku od sniper'ów afgańskich którzy strzelali głównie z tej broni !!! Pozdrawiam DB
17:17 ketiw11 Polowanie naprawdę Piękne.. Gratuluję
16:39 DamianR Gratuluje.Darz Bór.
16:34 DamianR
16:28 Grzegorz Kulejewski Zapraszam do mojej galerii, ostatnie zdjęcie obrazuje wszystkim niedowiarka prawą strone parostków.
16:25 Leon_Ols Gratulacje ! Pierwsza klasa i to nie tylko wieku :-) To który to już 3 w tym sezonie ? PZDR I Darz Bór
16:20 juki
16:20 miś1988 gratuluje
16:20 miś1988
16:12 el Gwiazdor
16:03 sauer8x68 Wszystko jest extra :-) gratulacje
15:59 jani To nie birkut, to paź królowej! :-)
15:57 mariandzik Gratulacje - pięny jest.
15:54 mariandzik Super!!! Rzadki okaz.
15:33 Azjaland
14:39 canislupus4 Piękne!
14:33 KamilNK5 Gratuluje pozyskania tak wspaniałego trofeum pozdrawiam.
14:10 lordh Na pierwsz rzut oka ocena jest oczywiście pozytywna.
14:08 lordh Darz bór! Czy możemy również zobaczyć prawa stronę poroża?
13:51 Kocisko ad ziolek a które komentarze tak Cie ubawiły??Strzalo za ucho-dla niektorych imponujace, ale przedewszystkim rozwaga-za nasze pomyłki cierpi zwierz o czym nalezy zawsze pamiętać.Gratulacje za "swinkę" darzbórnik74!!!!!
13:32 BartOn Gdzie światło świecić zaczyna Kto wie... Kto wie... Gdzie szczęśliwości kraina Kto wie... Kto wie...
13:29 yogy gratuluje! ale jeszcze bardziej zazdroszczę! Darz Bór!
12:51 KO u mnie nikt sie nie chce tego podjac marudze juz od dluzszego czasu i nic z tego..widac macie pozytywnie nakreconych ludzi chetnych do pracy:)) fajne kolo. to tej kukurydzy musi wam isc sporo ale i tak sie to oplaca pozdr
12:45 Felek To jest to co myśliwi lubią najbardziej!!! Suuuuuper fotki! Gratuluję pięknego rogacza!!!
12:42 Jump76 ..to się nazywa myśliwski fart!Piękny rogacz strzelony o świcie.Darz BÓR
12:40 Jump76 Gratuluje wykonania mistrzowskiego zdjecia!!!Zdjecie oddaje klimat i sceneria tego poranka.
12:37 ziolek1977 Bawia mnie komentarze osób które prawdopodobnie w życiu nie strzeliły dzika...
12:21 darzbórnik74 Ad. KO. Po wysypaniu kukurydzy idzie orka. Robimy tak raz w tygodniu (sobota).Dziki buchtują cały tydzień. Efekt całkiem dobry,szkody w polu zminimalizowane. Łącznie u mnie w kole takich pasów mamy 5km.
12:05 KO po tym leci talerzowka czy orka? i co ile taki pas odnawiasz? fajna sprawa bo maja robote i tak szybko nie wybiora choc jak wpadnie watacha to sie szybko z tym rozprawi:)
10:38 Szelest Super Gratulacje
10:37 szlag To ja w identycznej sytuacji. 2 dziki w 08/09 i oczekiwanie na wyniki pisemne. Pozdrawiam szczegolnie polujacych maturzystow i nie tylko. Gratuluje dziczka.DB.SZLAG
10:35 szlag To ja w identycznej sytuacji. 2 dziki w 08/09 i oczekiwanie na wyniki z pisemnych.Pozdrawiam polujacych maturzystow i nie tylko.DB.SZLAG
10:28 myśliwy2000 ładny... gratuluje
10:27 myśliwy2000 przyszedł do kolegi porozmawiać ;) Gratuluję, Darz Bór!
09:10 myśliwy2000 noo takie strzały to się lubi i chwali:) Moje gratulacje! Połamania Kolego!
09:05 myśliwy2000
09:02 myśliwy2000 gratuluje koledze:) Darz Bór!
08:29 doktor Pułkownik
07:12 Pawel R.
00:45 yogy ale chuuudy;p aż mu żebra wyłażą :P pozdrawiam!
00:43 yogy a dzika gratuluje! :)
00:43 yogy ad. Hunter Kris - z 9.3x62 nie ma problemu strzelić za ucho..z .30-06 też nie...tak samo z 8x57IS;IRS;IR itp.. wystarczy znać swoją broń i umiejętności...