Piątek
28.11.2008
nr 333 (1216 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
21:25 Rafał WitkowskiW to że organy PZŁ nie widzą problemu w takiej "drobnostce" jak owo polowanie to mnie osobiście wcale nie dziwi. Nie takie rzeczy umykają ich uwadze... Kulwapowi z pewnością włos z głowy nie spadnie, ale nie dlatego że jest redaktorem tylko dlatego że piszę prawdę. Pradę niewygodną i obnażającą prawdziwą twarz PZŁ.Tytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
21:25 wilk21Ad. ajwa. Prawdomówność Kol. Kulwap nie ma tu nic do rzeczy, gdyż sprawa dotyczy tego, iż łowieckie organy ścigania i wymiaru sprawiedliwości łowieckiej, jak czytam powyżej, rozszerzają swoją właściwość o sprawy należące do właściwości prokuratur oraz sądów powszechnych :)))). Jest to krok dalej, po tym, jak łowiecki wymiar sprawiedliwości, nie uznaje w praktyce, iż jest związany orzeczeniami sądów powszechnych, uchylających decyzje łowieckich specjalistów od prawa - o tym pisał ( wskazywał przykłady na www.lowiecki.pl!) nie tylko Kol. Kulwap, ale także Kol. P.Gawlicki już wcześniej. Dla mnie jest to kolejny argument przemawiający za likwidacją łowieckiego wymiaru sprawiedliwości i oddania go we właściwość sądów powszechnych. Myślę, że kosztów zrzeszenie nie poniesie żadnych w zw. z tą likwidacją, bo przecież łowiecki wymiar sprawiedliwości jest pełniony SPOŁECZNIE ( bezpłatnie ? ). Jak na miejscu jest tytuł tego artykułu, myślę osądzą sami Forumowicze. Idę też o zakład, iż niebawem będziemy mieli doczynienia z zawłaszczeniem uprawnień TK :)))), ciekawe czy domyślasz się, przez kogo ? Pozdr. DB. Tytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
20:36 ajwaMa związek,ponieważ P.Gawlicki pisze w swym artykule o prawdomówności Kulwapa a z nią to różnie bywało na Łowieckim. Tytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
19:31 wilk21W tym temacie wiem - bo słyszałem, że " ptaszki ćwierkały, że jedna trzyliterowa państwowa instytucja interesowała się tym polowaniem Marszałka ", więc stanowisko łowieckich organów ścigania, może być ( nie musi ) za jakiś czas sprzeczne, od ustaleń - np. za cztery lata - tego państwowego organu, i co wtedy ? Dobrze by było, aby łowieckie organy ścigania miały to na uwadze, przy ustalaniu prawdy :)))) i dbaniu o dobre imię polskiego łowiectwa DB. Tytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
19:02 wilk21Ad. ajwa. Głos zabrałem, gdyż nadal nie widzę związku Twojej matki z tematem: Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego? autorstwa P. Gawilckiego. Jaki związek ma Twoja Matka z polskim łowiectwem i w/w publikacją ? Czy przytoczone przez Ciebie wypowiedzi Kol. Kulwap padły na portalu - forum czy w dzienniku ? Bo jeżeli w portalu, to Kol. Kulwap miał prawo wypowiadać swoje zdanie, a Kol. Gawlicki nie miał prawa tego zdania w żadnej mierze cenzurować ! Inna sprawa by była, gdyby taka wypowiedź padła w Dzienniku ! Jak czytam ( to co zamieściłeś ), to były jedynie pytania Kol. Kulwap, a nie kategoryczne stwierdzenia. Dziennikarz ma w naturze pytać i oczekiwać odpowiedzi. Nie znam historii dot. tego, aby np.Kulwap pisał że spring to blaser 97,lub że TY należysz do koła Łoś 8 itp., może i tak było, ale wiem napewno jedno, że nie za mojej obecności na www.lowiecki.pl. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź. DB. Tytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
19:01 ajwaAd wilk21 Nie wiesz o wielu jeszcze faktach,z życia www.Łowieckiego więc pohamuj swoje zapędy do zabierania głosu w tematach o których nic nie wiesz. Tytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
18:50 KulwapNo i na co brały?Tytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
18:35 ajwaAd wilk21 Pytanie było skierowane do konkretnej osoby a nie do ciebie.Odpowiedzi nie oczekuję wiec od ciebie a od P.Gawlickiego. P.Gawlicki wie doskonale o co pytam a tobie nic do tego,troluj sobie gdzie indziej. Kulwap napisał kiedyś tak o mojej matce.cytat("Matka też szpiegowała niewygodnych ci leśników, sąsiadów czy kolegów? I na co brały szpiegowanych? Na wódkę czy d...........?)koniec cytatu. Chciałem się zapytać w jaki sposób to redakcja weryfikowała. Pozatym mógłbym zapytać o wiele innych spraw np.Kulwap pisał że spring to blaser 97,lub że ja należę do koła Łoś 8 itp. Tytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
18:05 wilk21Ad.blaser B97. Z wypowiedzi Kol. ajwa nie wynika, dlaczego pyta Kol. P. Gawlickiego o to, co napisał Kol. Kulwap, a w szczególności o to, czy to co w/w napisał jest prawdą ? Niech pyta u źródła - tj. u Kol. Kulwap !, co ma do tego Kol. Gawlicki !? Kol. Kulwap jest na tyle doświadczonym dzienikarzem, że nie podejrzewam Go o to, aby napisał nieprawdę, więc nie ma potrzeby, aby się musiał przed czymś lub kimś bronić. Jak na razie, to Jego przeciwnicy dostają w d...ę, a nie On. Ty kiedyś też miałeś podobno dobrać się do skóry Kulwapa, i co ? - tylko przechwałki ?! Tak Kolego, szanuję tego dziennikarza, za to, m.in, że tak wielu ekspertów, prawników, działaczy, polityków i innych " sympatyków", próbowało mu dobrać się do skóry, i jak wskazują prawomocne wyroki, mogli mu tylko " naskoczyć ". Ja przez znajomość z tym dziennikarzem, doznałem też wielu przykrości od tych tzw. działaczy i tzw. prawych myśliwych, ale Ci moi " sympatycy " też mi mogą " naskoczyć ", choć próbowali i próbować zapewne będą dalej, ale mi to literacko " lata " :)))), ale wiem też jedno, że " sympatię " należy zawsze odwzajemniać. Jak to się mawia piłka w grze. :))))i już zaczynają dostawać w d..ę - w drugiej połowie. Dlaczego się tym nie chwalą ? :)))) DB. Tytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
17:41 antypodAd.kuraś. Napisałeś, że może role się odwrócą,a ja myślę, że Marszałek ma w ........"poważaniu" całą tą Białą Podlaskę i Okręgowe Organy i najwyżej powie sobie w myślach o organizatorach, jedno krótkie słowo, na literę h. Takiej głupoty już dawno nie widziałem. Żeby zamiast sie starać, żeby wszyscy zapomnieli o incydencie sami go nagłaśniają, mając z góry przechlapane. Jeżeli któryś z warunków legalności polowania nie został spełniony to polowanie zbiorowe było nielegalne. W nielegalnym, nie mając o tym pojęcia, polował Marszałek. Chyba, że udowodnią, że nie było na nim Marszałka. Podrzucić to PiS i będzie afera, że Marszałek może jednak wiedział, że nielegalne i że utracił walory bycia Marszałkiem. Kręcenie z pomylonym adresem i pomyleniem podstaw prawnych, w świetle instrukcji, którą ORD olał może świadczyć o głupocie albo przeciwnie o cwaniackim fortelu, że umorzą, bo podstawa prawna zarzutów zostanie zakwestionowana, a smrodek pozostanie. Może dobrze kombinują, że z braku dowodów i tak dochodzenie umorzy się, a Prezes i Organy, zachowają resztki twarzy, że się oburzyli za pomówienie, oddali sprawę do ORD, a ten umorzył, ale napisał: """""""""""""""""""Kol. Stanisław Pawluk zamieszcza liczne artykuły w witrynie internetowej www.lowiecki.pl opierając się na wiadomościach niesprawdzonych i nieprawdziwych, w których pomawia członków Zrzeszenia i Organy Okręgowe PZŁ w Białej Podlaskiej o działania sprzeczne z prawem."""""""""""""""""""""""""więc racja jest po stronie Organów Okręgowych. Teraz "Łowiecki" może zawiadomic GRD i organy państwowe oficjalnie o nielegalnym polowaniu z udziałem ważnego gościa i podać dane organizatorów. Niech wyciągają konsekwencje wobec organizatora nielegalnego polowania w PZŁ, chyba, że winni skandalu już w PZŁ ponieśli karę. Prokuratura niech bada czy może celowo nie próbowano skomprpmitować II osobę w Państwie, aby uniemożliwić jej pełniene ważnej funkcji. Kulwap byłby pier......., gdyby nie poprosił stanowczo ORD Nowosielskiego, aby nieważne gdzie, nawet w sądzie, udowodnił to co napisał o pomawianiu w artykułach, bo pewnie ma dowody, jakby nie miał to..ciemność widzę. D.B. Tytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
17:05 Kulwapwilk21! O swojej matce napisał sam zainteresowany. Ja jedynie nie zaprzeczyłem wychodząc z założenia, że syn wie njalepiej co pisze o swojej rodzicielce... A kto kogo poniesie to się jeszcze okaże... Tak jak się już okazywało.Tytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
16:52 blaser B97Ad. wilk 21 Nie po raz pierwszy ten slawny REDAHTOR wypiswal nie potwirdzone "sensacje" ktorych jakos redakcja dziennika nie sprawdzala. Jak to mowia "nosil wilk razy kilka poniesli i wilka" a, moze Ty z racji wykonywanego zawodu zajmiesz sie obrona swego oblubienca. Tytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
16:31 wilk21Ad. ajwa. Co takiego napisał ? Mógłbyś przytoczyć ? Dlaczego pytasz o to Redaktora ? DBTytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
16:20 ajwaAd Piotr Gawlicki Czy to co napisał Kulwap o mojej matce to też była prawda???????????????????????????????????????????? DBTytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
15:47 kuraśAd. antypod ...spoko, jak Marszałek na to wpadnie, to się role odwrócą (miejmy nadzieję).Tytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
14:11 Kazimierz SzumskiNo dobrze, a jak to jest z właściwością? Jeżeli właściwy dla miejsca popełnienia "przestępstwa" to ORD w Gdańsku a jak dla miejsca zamieszkania "przestępcy" to ORD w Lublinie. Czemu akurat w Siedlcach? Niedługo tak im się łebkach namiesza za zaczną prowadzić postępowania do Kinta Kunty z Mozambiku za notoryczne wyjadanie larw termitów. PozdrawiamTytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?
13:05 antypodGdybym był tak nadymany arogancją jak Organy Okręgowe i ten Prezes tego koła, pisane z dużych liter to napisał bym doniesienie do ORD o naruszenie § 11 pkt 3 Statutu PZŁ nakazującego dbanie o dobre imię łowiectwa polskiego i Zrzeszenia przez organizatora nielegalnego polowania zbiorowego z udziałem Marszałka Sejmu Napisał bym też, że narażono dobre imie Marszałka Sejmu wplątując go w nielegalne polowanie. Tutaj widać ile arogancji można w siebie napompować i jeszcze rzecznik bierze udział w tej szopce. Na refleksję, że sami szargają imie łowiectwa i Marszałka pewnie nie wpadną. D.B. Tytuł:
Kto szarga dobre imię łowiectwa polskiego?

... do zdjęć
23:57 BartOn Tym razem nic o flaszce mi nie wiadomo ;-) ale jak kto postawi to zawsze mozna obalić :-))))
23:53 gawronn
23:49 gawronn Oglądałem to zdjęcie nascie razy .Wspanile podpisane nie wspominając o przygodzie. DB gawronn
23:45 gawronn Pisze na forum od jakiegos czasu i po wymianie zresztą nie miłej z kol.krytykujacymi między innymi to zdjęcie ta chęc pisania jakos RDZEWIEJE.Znane mi jest powiedzenie,ze w grupie siła,ale czy ......... : 0 DB gawronn
23:44 darzbórnik74 Gratuluję!
23:43 darzbórnik74 Leon o 25 minut za wcześnie składasz mi te życzenia, ale wielkie dzięki przyjacielu...
23:42 Leon
23:41 Leon Dzisiaj miałem okazję poznać Kaśkę85 przesympatyczną Dianę z Kolegą Łukaszem!!!:)DB LEON
23:40 darzbórnik74 Spoko Leon z mojej strony luz. Piłeczka już nie skacze.
23:36 hunter26 Ladna kolekcja. DB
23:35 Leon No to Przyjacielu Wszystkiego Najlepszego i Darz Bór !!! LEON:)
23:34 hunter26 Swietny!! Gratuluje bardzo. DB
23:33 kozlaczek wilk:)
23:28 darzbórnik74 Dziunia i jaktia, jestem już chyba za stary...?) Jutro kończę 34 latka..hi hi
23:27 Leon Darzbórniku na kabelku w samochodzie:) Daj już LUZ!!!:) DB LeoN
23:26 Leon Gratulacje!!!Pewnie stawia flaszkę jak pozyskasz 30szt.?!? :)DB LEON
23:25 darzbórnik74 Gratuluję! Już więcej Twego głosu nie usłyszy...
23:23 Leon Ty PROSIAK nikt Cie nie pytał o zdanie?!? :)
23:23 Leon Nie czapka jest ok. sztucer jakiś h...... ?!? :) Żartowałem!!! Darzbórniku wrzucamy na luz! Ta fotka akurat ma klimat i jest ładna!Ale czasami trzeba sie zastanowić co sie pisze w komentarzach Kolego Gawronn :) LEON
23:22 darzbórnik74 Nocne polowanie??, a gdzie lornetka...?
23:22 warchlaq przebiegły Czepiasz się, jak najbardziej pasuje.
23:22 Ziggy Ludzie, wam nikt nie dogodzi.Sa mysliwi bardzo wrazliwi, ktorzy nie potrafia zniesc widodu odbitego lba kozla.Raki wam lapac a nie na zwierza polowac.
23:20 darzbórnik74 Ta czapka nie pasuje do tego zdjęcia !!!!
23:17 Leon
23:12 RXB CAŁUS i CAŁKA Łajki Koła Ponowa Bierutów piękne szpice
23:07 gawronn
22:53 warchlaq przebiegły No i czego się tak cieszycie? Nie dziwi mnie opinia o nas postronnych ludzi kiedy czytają takie komentarze.
22:47 einstein
22:41 seba88 Jeszcze 2 dni a oba zdjecia mają po tyle samo odsłon:)
22:38 gawronn Zgadzam sie z opinią kol.Beniu.Parostki rogacza dla nas są cennym trofeum według mnie wyłącznie wtedy kiedy przedsawione są we właściwy znany NAM sposób!!!!!!!!!A to jest brak szacunku i martwiące jest to,że tylu kolegom parostki zaslepiają ODCIĘTY ŁEG ROGACZA!!!!! DB gawron
22:37 Leon To było jego ostatnie zejscie w kierunku lasu. . .
22:29 einstein I oto w tym wszystkim chodzi. Super gratulacje
22:28 RXB Basiorek wiem jak te szpice pracują,jaka jest różnica w pracy elkhuna a karelczyka.Widziałem sporo szpiców myśliwskich.Tylko niewidziałem jak łajka pracuje w miocie jako dzikarz.Serdeczne pozdrowienia.Darz bór.
22:23 Ziggy Potega, Gratuluje pieknego trofeum...DB ...
22:19 RXB Basiorek najwięcej do czynienia miałem z Karjalankarhukoira potem Elkhundem i z Łajkami.moje wiadomości kynologiczne o tej grupie szpiców są z literatury o tych szpicach ,filmów,i obserwaci w różnych okolicznościach.Pierwszego psa z tej grupy widziałem koło 16 lat temu suczke karelskiego psa na niedzwiedzie(suka znajomego wujka była na hodowli pstrąga) w Kotlinie kłockiej.
22:07 tomek_ taki to ma chody u św.Huberta ;) gratuluje i pozdrawiam ;]
22:05 tomek_ gratulacje. DB
22:05 Beniu Porównajcie to zdjęcie z obecnym zdjęciem miesiąca i zastanówcie się gdzie jest większy szacunek dla zwierzęcia,etyka na wyższym poziomie i czy polska tradycja myśliwska jest lepsza niż amerykańska.
21:58 RXB Basiorek faktycznie nie poluje niechce polwac interesują mnie żywe zwierzęta , ale dużo mojej rodziny poluje po Zakopanem,pod legnicom,i w dwóch kołach pod Wrocławiem.
21:46 Dawid gratuluje cielaczka jeszcze raz
21:38 sowa A
21:36 sowa A
21:18 Urtica Oko wyleta temu lisu ;D
21:16 Adaśko78 Gratuluję D.B.
21:15 Adaśko78 Gratuluję D.B.
21:14 Adaśko78 Gratuluję D.B.
21:13 raku Aż oko mu zbledło! :)))
21:12 raku Piękny wynik! gratuluję! D.B.
21:12 Adaśko78 Gratuluję D.B.
21:12 femme fatale
21:11 Adaśko78 Gratuluję D.B.
21:08 Adaśko78 Gratuluję D.B.
21:07 Adaśko78 Gratuluję D.B.
21:06 Adaśko78 Gratuluję D.B.
21:00 BartOn Gratuluję :-))) kocham polowania z podchodu na dziki :-) a jeszcze biala stopa - mmmmmmm :-)
20:59 Szelest Czesia + Doktor ;)
20:56 Szelest
20:47 Princi Dzieki, a suni to jest pierwszy sezon myśliwski i jak widać sukces.
20:46 prezo BartOn jeśli tylko chcesz???? to zapraszam!!! owy borsuk,leży przy łózku.:)
20:40 prezo grartuluje dzika i pieska! Ładny uśmiech.
20:33 hunter26
20:33 hunter26
20:31 hunter26
20:31 hunter26 Ostatniego strzelilem w 1995 roku. Gratuluje!
20:29 hunter26
20:29 Rajmund Raczyński GRATULUJE.....DB..
20:27 remol 308 Gratulacje...DB..
20:26 prezo
20:21 Urtica Koty tak charakterystycznie powarkują polując...
20:18 błażej Dzik na zbiorowym marzenie ...... może jutro:) DB
20:17 prezo urtica a jak ona głosi???? szczeka czy miałczy???? :))) pozdrawiam DB prezo
20:09 tumak_10 Piękne zdjęcie. Kiedy będzie taka zima :(
20:08 Anna K gratuluję!!!:)) Darz Bór
19:59 Basior 1 Dziękuje za komentarze.Pozdrawiam.Darz-Bór
19:34 Urtica Dziękuję...
19:34 Urtica Przysięgam, to prawdziwa kotka i realna mysza :D, co jakiś czas mam całkiem niezły pokot pod drzwiami...:D
19:33 lesmar taki jest urok klimatu polski.Zmienny w ,,uczuciach" jak kobieta
19:31 lesmar wspaniały wstęp galerii i jeszcze lepsze zdjęcie.Darz Bór!
19:31 raku Wygląda jak pluszowy!!!! Maskotka!
19:29 raku Cała przyjemność po mojej stronie! I czekam na następne! :)
19:27 Urtica Dzięki, Raku :)
19:26 raku No to w lipcu trzymaj się lepiej od niego z daleka!!! :) Fotki masz świetne!!!
19:25 Emill hehehe
19:25 Urtica Oj, tam od razu kłusownik, odłów kontrolowany!:D Zastanawiam się, czy jej w nagankę nie dać, czy może jako aportera szkolić?
19:23 sauer202 nastepne zdiecie potwierdzi obfitosc bazantow
19:20 prezo a to kłusownik! :)
19:19 raku Popieram moich poprzedników! Lufy świetne! Podoba mi się :)
19:16 prezo
19:16 Urtica Chyba już mamy za sobą pierwsze "koty za płoty", dziś pasł się spokojnie i tylko od czasu do czasu podnosił łeb.
19:12 raku Jeszcze kilka fotek i nie będzie się już bał ciebie!!! :)
19:06 raku
19:05 raku
19:02 Urtica To był blondyn... ;)
18:32 hubstu gratulacje piękny
18:31 kondzik gratulacje
18:29 Kal.30-06 łADNY
18:17 1111
18:03 Urtica Dziunia, była bajka o siedmiu krasnoludkach, Dumas pisał o trzech muszkieterach, a pięciu to chyba było braci śpiących, bajki mi się pomieszały... .
17:05 sumada
16:58 3006hunter Jestem tego samego zdania co BartON ! Fajny sprzęt ! DB
16:51 sumada super
16:35 SzymonW Moje rodzinne strony, aż za serce łapie jak za dzieciaka latałem po tych wertepach :)
16:16 Lisiarz_Janusz
16:07 MiTi07 ładna sztuka 12kg.teraz ciężko takiego spotkać
15:55 sauer202 Lis strzelony w obwodzie przeobfitym w barzanty...
15:54 sauer202 Dzikuje wszystkim za gratki, zyczac takich i wiekszych DB
15:54 Adrianooo
15:53 sauer202 czaszka powoli sie preparuje... ;-)
15:41 czarny zwierz
15:34 dziunia piękna fota
15:33 dziunia świetna fota
15:28 sowland Chyba w tym kole nie przyjmują nowych członków..
15:27 dziunia Kol. Jakita, a to jakaś propozycja dla żoneczki darzbórnika? ;)))
15:19 dziunia jak to mój Tato mówi: o takiej chorobie to nawet Pan Bóg nie wiem :)))
15:17 dziunia popieram, PIĘKNA !!!
15:15 dziunia łądny dziczek, gratuluje
15:13 dziunia takie romantyczne.....
15:12 dziunia gratulacje Rajmund
15:10 dziunia ożesz Ty, piękne to niebo !!!!!!
15:10 dziunia Koruś....
15:09 dziunia no i co - kto tu rządzi? :))
15:09 dziunia cudny
15:07 dziunia ojojoj, pasztecik widzę.... mniam....
15:06 dziunia ale jazda, świetne Kasiula
15:02 dziunia tym szczersze gratulacje Kolego
15:02 dziunia gratuluję
15:01 dziunia to one jeszcze sie dziwią? - przecież to BartOn strzela :))
14:59 dziunia też mam taką czapę :)
14:58 dziunia moje gratulacje Kolego
14:58 dziunia gratuluję dziczka i pieska
14:56 dziunia trzeba być twardym nie miękkim :))
14:54 DamianR
14:54 dziunia dwóch brakuje i byłoby Siedmiu...., bo chyba tak to lecialo .. :)
14:54 Urtica Może to zemsta kaczora??
14:54 Leon_Ols Gratulacje DB
14:54 dziunia mordo Ty moja :)
14:53 DamianR Gratuluję.D.B
14:52 dziunia piękna taleśna droga w zimowym pejzażu
14:51 dziunia gratulacje
14:50 dziunia nikt nie mówił że będzie letko :)))
14:50 dziunia milusi
14:49 dziunia ładna sztuka, gratulacje
14:48 dziunia ładny, gratulacje
14:47 drwalnik załamany po pudle :)
14:47 dziunia gratuluję
14:40 sowa A
14:26 dziunia ktoś tu głowę dla kogoś stracił... :))
14:24 dziunia zdziwko!?
14:24 dziunia a to dobre :)
14:05 hunter13 Gratuluje pieknego lisiura:) pozdrawiam Darz Bór
13:48 baleka Chyba na tych kogutach taki wypasiony:) Gratulacje D.B.
13:42 Robert Hunter
13:36 Robert Hunter
13:17 bartoszD pięknie , pięknie !!!!!!!!!!!!!
13:02 baleka Nie tylko słyszał ale nawet grał! Pozdrawiam i gratuluje D.B. Oby więcej sygnałów było słychać w łowisku a nie tusza do samochodu i po zabawie:)
12:24 Anna K gratulacje:))
11:53 Karol Gdyby to były lochy przygotowujące się do wyproszenia to chyba by mnie to nie zdziwiło... no ale, że przelatom chciało się takie coś budować ? ;-)
11:46 Smyczek super;) widziałem kiedyś bardzo podobny..
11:40 femme fatale Zima, zima... i po zimie ;))
11:37 Edward Turek
11:12 Wiesławb Gratulacje ale 20 sekund powinno być psiaka
11:01 michallaga gratulacje
10:15 KRYSTIAN .308W
10:09 Marcel84 Gratuluje, piękne kaczuchy! Darz Bór
10:03 Basior 1 Gratuluję.Ładny pokocik.D.B
10:01 Basior 1 Gratuluję Kolego.D.B
09:59 Basior 1 Gratuluję.D.B
09:51 zaczek87 pięknie ale oręż to chyba nie za duży? DB
09:51 Adrianooo
09:50 Adrianooo
09:50 zaczek87 ja mam na koncie już 8 dublecików i 1 tryplet do dziczków:) wspaniałe są po tym wspomnienia i nie zapomniane przeżycia! gratuluje i pozdrawiam DB
09:49 Adrianooo
09:48 mysliwiec00 No tak! Jak się strzela z 2 bocków równocześnie to i efekt taki jak na zdjęciu!
09:42 Łukasz z lasu
09:41 Łukasz z lasu Gratuluje ojcu
09:40 Łukasz z lasu Porządny
09:22 gawronn Gratuluje!!!!!!!! DB gawronn
09:20 gawronn Świetny rogacz,o kapeluszu nie wspomne REWELACJA : ) ) ) DB gawronn
09:03 Wojtuch z boru Rewelacja Pozdrawiam DB
08:56 Marcel84 Gratulacje! Trzeba znowu się kiedyś umówić na wspólne wyjście w łowisko. Darz Bór
08:48 Marcel84 Gratuluje ładnego pokotu i pięknego polowania. Darz Bór!!
08:47 mariandzik Gratuluję. Proponuję wypreparować czaszkę.
08:39 Soprano Moje gratulacje piekny rudzielec =;D Pozdrawiam i Darz Bór
08:22 matys to juz jest walny kaban Darz Bór
08:20 matys oby tak dalej kolego...
08:19 matys gratulcje marcinku darz bór
08:00 Terra
07:56 Terra
07:54 Terra Gratulacje.Faktycznie ładny lis!
07:52 Terra
07:31 sowland Ziggy to bardzo dobrze ujął.
06:57 robcio2 I ta,gratki.
06:57 robcio2 Ta również.
06:57 robcio2 Śliczna fotografia.Gratuluję :-)
05:56 Marcel84 Tak zgadza się to czeski sztucer CZ 550 FS w kalibrze 308 win.
02:27 Ziggy Jak juz chcesz im pokazac, to pokaz dzika z rozcietym brzuchem, nad ktorym stoi mysliwy z wymalowana krwia twarza i oczywiscie z karabinem w reku.Pokaz im zdjecie ktore zamiescil Daras, dzik w kaluzy krwi. Wiele jest tu zdjec ktore mozesz dzieciom pokazac, tego wcale nie musisz.
00:52 sowland ad.MrWini nie pokazuj.
00:49 prezo ad.Urtica :))))))))))
00:04 MrWini Tragedia!!! Mam to zdjęcie pokazać swojej córce i synkowi jak to jego koledzy po fachu DBAJĄ o naturę!!! TRAGEDIA
00:00 Adaśko78
00:00 Adaśko78