Środa
04.11.2009
nr 308 (1557 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
23:46 Kazimierz SzumskiTadziu i to w Tobie cenię!!! Z prof. zgadzałeś się wtedy: "Równość obywateli PRL : studium prawno-polityczne." i wtedy: "Rewolucja i demokracja : myśl polityczna komunistów Europy Zachodniej" i teraz nie wypada się nie zgadzać, bo odstrzał na koziołka pójdzie szczekać. PozdrawiamTytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
21:48 SpringJak ktorys z krytykow prof. Wawrzyniaka uzyska tytul profesora i zostanie czlonkiem PAN, to bedziemy mogli pogadac, na dzien dzisiejszy rzeczywistosc tj. prawo lowieckie jest zgodne z konstytucja, bo miedzy innymi taka jest opinia profesora, koniec kropka. Ja rozumiem bol, spowodowany tym, ze wladza tj. MS, sejm i PZL nie chca uwzglednic opinii ekspertow z tego kacika (RDM), ale na to nic nie da sie poradzic, musicie walczyc o wieksze uznanie. Osobiscie nie mam ambicji robic za Trybunal Konstytucyjny i obecny stan w niczym mi nie przeszkadza.Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
21:05 azilKazimierz, nie rozśmieszaj! Życia nie znasz? Większość prac naukowych to udowodnienie tezy, jaka by ona nie była :-) Jak trafisz na promotora, to i „Wyższość świąt Bożego Narodzenia, nad świętami Wielkiej Nocy”, lub odwrotnie - można udowodnić :-) I to nie jest kwestia wiary !!! A zasadę ograniczonego zaufania znasz? Może być tak, że jeżeli Twó(o)j(a) szef(owa) – Tobie nie wierzy, to Ty masz większy problem, chociaż nawet jeszcze o tym nie wiesz i PGR-y nic do sprawy, lub rozprawy nie wniosą:-) PozdrawiamTytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
20:15 Kazimierz SzumskiBuchacha, z opracowaniami "naukowymi" jest tak: moja żona w 1985 r. napisała pracę dyplomową, wykazując większą efektywność gospodarstw indywidualnych niż uspołecznionych w rolnictwie. Dostała najwyższą ocenę i dyplom!!! - dla dociekliwych wskażę uczelnię. Rok czy parę lat później Wasz wodzu dowiódł w swoim przewodzie zupełnie coś odwrotnego. Oba tytuły są ważne do dziś!!! Każdy ma swego szefa;))) ja wierzę swoje(j)mu;) Wy musicie wierzyć swojemu. Tylko że PGRów już nie ma. PozdrawiamTytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
20:01 azilTutaj co drugi pisze - nie na temat :-) ......................................... To znaczy, że należę do tych pierwszych? :-)Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
19:52 Stanisław Pawlukazil! Nie na temat Dody tutaj dyskutujemy. Swoje muzyczno-silikonowe pasje musisz realizować gdzie indziej! Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
19:42 jeanJa słyszę ,że to eeeeeeeeee to żenująca i kompromitująca odpowiedzi człowieka mającego tytuły naukowe ale niestety potwierdza to wyjątek że ci ludzie są życiowo ,elokwentnie kompletnie nie dostosowani a jak już usłyszałem stary slogan z czasów prl i ulubiony zwrot używany przez komuchów -stoimy na gruncie- to wyłączyłem nagranie, uznałem za kompletną bezwartościową klapę która pokazuje w jakim kręgu ludzi obraca się PZŁ. I to jest smutne a zarazem bulwersujące ,że tacy i podobni ludzie będą reformować "udoskonalać" związek tak dobierając metodykę działać i przepisów aby uwłaszczyć się na jak największej części majątku związku, który zmierza w kierunku PRYWATYZACJII !!!! Jak dwa razy dwa. To spotkanie nazwane tajnym, ktoś z forumowiczów bardzo trafnie określił, że zbliża się koniec roku i kaskę trzeba wydać za opłacenie prelegentów. Dziennikarze powinni dotrzeć do kosztów sympozjum i rozliczeń finansowych ,mogą być bardzo ciekawe. Wszystko składa się w jedną całość widać ,że do czegoś szykują się działacze ponieważ wydarzenia jakie ostatnio w kręgach i na temat myślistwa mają miejsce myślę tu o- wywiadach z prominentnymi osobami, akcji senatora Gorczycy i nagłaśnianie w masmediach różnych negatywnych zdarzeń oraz spotkań organizowanych przez PZŁ, służą jedynie celowi - ratowanie stołków za wszelką cenę. Dokonanie zmian w Prawie Łowieckim aby było zgodne z Konstytucją wcale nie musi być tak obstrukcyjne a mądrzy ludzie zawsze znajdą wyjście aby był "wilk syty i owca cała" Pozdrawiam DB Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
19:42 azilPrzepraszam, ale może z powodu złej dykcji profesora – lepiej gdyby w tym temacie dziennikarz przeprowadził wywiad z Dodą. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że sława, pozycja, medialność i poziom intelektualny rozmówczyni – zaspokoiłby wymagania i oczekiwania niektórych czytelników DŁ. Pozdrawiam DBTytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
19:33 Stanisław PawlukCo nie oznacza, że w tym wypadku żadnej opinii nie wydawał a jedynie bełkotał. Opinii jak widać krąży tyle ile zamawiających a wiążące są te, które zamawia sejm bo to na ich podstawie zapadaja ustawy. A przy pieczonym dziku i kiełbaskach można uzyskać każdą opinię. Co nie oznacza, że przymus przynależności oparty jest na wątłych podstawach a ograniczanie prawa do korzystania z sądów powszechnych tylko do utraty członkostwa nie jest ograniczeniem praw człowieka. Ja mam nadzieję, ze i w tych sprawach jak i w podobnych w Polsce wypowie się TE jesli nie zechce tej sprawy załatwić Polski sejm. Ps. Mówmy o ustawie Prawo Łowieckie a nie statucie o którym wypowiada się Radecki. Ten sam Radecki na podstawie wykładni którego ściga się właśnie łowczych za wystawienie więcej odstrzałów niż zwierzyny zaplanowanej do odstrzału. Dla wielu myśliwych dawno przestał być autorytetem. Lepiej by było dla niego jakby pozostał przy prawie rybackim.Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
19:20 SpringO opinii profesora pisze minister Jerzy Swatoń,w odpowiedzi ministra środowiska na interpelację nr 7191 cytuje; "Do powyższych kwestii odniósł się w swoim stanowisku z dnia 24 kwietnia 2004 r. prof. dr hab. Jan Wawrzyniak z Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk, który stwierdził m.in., że {nie widać podstaw, by uważać, że istnieje sprzeczność między ustawą - Prawo łowieckie a Konstytucją RP, biorąc pod uwagę kryteria interpretacji celowościowej}". Tenze minister powolal sie tez na opinie drugiego profesora, cytuje;" Ponadto pragnę poinformować, że do powyższego zarzutu oraz innych uchybień dotyczących niezgodności Statutu PZŁ z ustawą Prawo łowieckie, odniósł się prof. dr hab. Wojciech Radecki, który w swej opinii uznał te zarzuty za nietrafne" Wypowiedzial sie rowniez RPO, cytuje; "Chciałbym tu również zaznaczyć, że Rzecznik Praw Obywatelskich w piśmie z dnia 17 maja 2002 r. zn. spr. RPO-401752-I/02/HG, dotyczącym indywidualnej sprawy, stwierdził: {Stąd też w ocenie rzecznika trudno jest uznać, że przepisy ustawy Prawo łowieckie odnoszące się do Polskiego Związku Łowieckiego są sprzeczne z Konstytucją}" mnie to wystarczy i nie potrzebuje do tego wracac w nieskonczonosc, a profesorowie nie beda opinii wydawac tyle razy ile razy komus sie zachce.Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
19:03 Stanisław PawlukSpring! Ale on nie wydał żadnej opinii! On tylko wyjękał swoje wrażenia, że nie potrzeba zmian (jak mu się wydaje) i uciekał od odpowiedzi na konkretne pytania meandrując po poboczach i z dala od tematu. Jak na członka PAN to oczywiście wysoki poziom!Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
18:56 SpringNo i jestesmy u siebie, tzn, prof. dr hab. Jan Wawrzyniak z Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk,to maly Pikus w porownaniu z ekspertami RDM(Rodzina Dziennika Mysliwych). Insynuluje sie, ze jego niezbyt udany wywiad, jest spowodowany brakiem argumentow na obrone swojej opinii. Problem jest tego rodzaju, ze ani MS, ani sejm nie zechca wziasc pod uwage tyle swiatlych co i wybitnych opinii ekspertow RDM(Rodzina Dzienika Mysliwych), a korzystaja z opinii profesora z PAN jako wiazacej, co dla mnie jest bardziej niz oczywiste. Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
18:56 Stanisław PawlukWIARUS! Napisz coś na temat. Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
18:53 WIARUSStanisław Pawluk myli się! Treść mojego komentarza jest zupełnie inna!!! Pozdrawiam. Darz Bór!!!Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
18:49 doohniborGdybym nie przeczytał wcześniej felietonu,nie miałbym pojęcia o czym Panowie rozmawiają.Jestem zdumiony sposobem wysławiania się,zarówno dziennikarza jak i profesora(?)Zwyczajny bełkot.Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
18:43 Stanisław PawlukWIARUS napisał: "Badanie opinii na temat zapobiegania katastrofom. Roku Heisei badania. Tokyo: Rząd Public Relations Biuro Ministra Sekretariat". Przyznam, że nie rozumiem o co mu idzie!!!Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
18:31 czarny flet"Skończyło się więc na tym co zwykle, że wszystko z Konstytucją jest OK". Żadne OK. Nie muszę należeć do PZW, żeby wędkować. Do związku grzybiarzy, żeby zbierać grzyby itd.itd. Ten "niekonstytucyjny" stan może być tolerowany dlatego, że chodzi o posiadaczy pozwolenia na broń, czyli potencjalnie niebezpiecznej grupy ludzi. Mentalność decydentów po totalitarnym systemie zmienia się wolno. Nieufność do obywateli i chęć trzymania ich na smyczy jeszcze potrwa. Najlepsze warunki dla myśliwych można stworzyć, gdyby dopuścić do konkurencji, a co za tym idzie, do zabiegania o członków, ze strony dwóch przynajmniej, związków łowieckich. I już byłoby "konstytucyjnie". Ale dopóki politycy zajmować się będą, jak dotąd tylko sobą, ten "niekonstytucyjny" monopol spokojnie będzie trwał. Zawsze też znajdzie się "ekspertów", co będą udowadniali, że jest OK lub nie. Zależy co potrzebuje zamawiający ekspertyzę. DB Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
18:01 Kazimierz SzumskiWiarus, 吻他的屁股 PozdrawiamTytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
17:46 WIARUSStanisław Pawluk!! 防災に関する世論調査. 平成年月調査. 東京 : 内閣府大臣官房政府広報室 !!! Pozdrawiam. Darz Bór!!! Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
15:10 Stanisław PawlukPan udzielający wywiadu faktycznie ma kłopoty z wymową i ciągle beczy, jęczy i wydaje dźwięki wyrazozastępcze! Ale powodem tego jest chyba nie wada wymowy a reakcja na pytania na które pływając unika udzielenia odpowiedzi ograniczając się do stwierdzenia, że należy zostawić stan aktualny nie ruszając niczego! A dlaczego? To on już nie daje rady uzasadnić. Dla mnie najciekawszym jest fakt, że znawca prawa nie zna struktury organizacyjnej i podziału Polski na coś co się nazywa obwodami! Bredzi o rejonach kołach "czy jakoś tam". Jak taki ktoś może serwować opinię w sprawach o których nie posiada wystarczającej wiedzy? Bo to akurat mimo jąkatego sposobu narracji udowodnił dokumentnie! Także tym sposobem. Dobrze się stało, że Redaktor nie montował i nie czyścił dźwięku co teraz w dobie komputerów robi się bez nożyczek i kleju do taśmy bo ten sposób mówienia niczym ucznia nie przygotowanego do lekcji stojącego przed tablicą wiele mi mówi.Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
14:05 lelek_nowysaampek, a czym Ty to słuchasz? Ja słyszę całą rozmowę i jeszcze prelegenta w tle. Może łącze masz marne i się zatyka, to wtedy ściagnij plik na swój komputer (prawa mysz i "zapisz element docelowy") i odłuchaj bez połączenia z siecią.Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP
12:55 saampekDemostenes poskąpił naszemu redaktorowi daru wypowiedzi połowa nagrania to eeeeeeeeeeeeeeeeeeee Bez obrazy powinien skupić się na pisaniu.Tytuł:
Obowiązek zrzeszania się w PZŁ a Konstytucja RP

... do zdjęć
23:25 whitetail Ja mojego pierwszego dzika pamiętam jakby to wczoraj było! Gratuluje!
23:22 sanczopanda Kolego, trzeba mu było życie darować. To lis fruktarianin - nie groźny dla zwierzyny drobnej :)))
22:17 Piastun coś tu nie gra
22:10 Piastun Taki napis widzieli ludzie idący do niewolniczej pracy podczas, której wielu umierało z głodu i niedożywienia. Nieodległa historia XX wiek wpisz w google ten napis a będziesz wiedział o co chodzi. Porównanie Koła Łowieckiego do nazistowskiego obozu pracy to lekka przesada.
22:06 Sympatyk 87 Z tym jastrzębiem tobym się nie zgodził, ale fotka przednia :)
21:44 DamianR
21:43 Dawid przepraszam, ja jestem z Orła. w czym problem?? Czy to jakieś gorsze koło? Albo Dublet?
21:36 hulas Gratulacje, tego samego dnia (a raczej nocy) co Ty strzeliłem identycznego.
21:32 Dawid oj, orężyk cudo
21:30 Dawid mój byk z tego sezonu także po płucach poszedł ze 100-150 m bez kropli farby. Tak się zdarza, tylko dlaczego wtedy człowiek szukając tak się stresuje?:)
21:27 Łukasz Kurek
21:26 Łukasz Kurek
21:26 Łukasz Kurek
21:24 Dawid kiedy w łowiesku powinien być absolutny spokój. Jeszcze raz gratuluje byka
21:24 Łukasz Kurek
21:23 Dawid piękny medalowy byk. Trudno jest ocenić wiek byka w terenie, pomyłki sie zdarzają. Trzeba mieć nadzieje ze ten byk jest akurat wystarczająco wiekowy. Ważne, że hirsch się nim słusznie chwali, nie chowa po strychach i jeśli będzie taka potrzeba - odpokutuje z honorem ewentualną pomyłkę. Odstrzał takiego byka, nawet o rok za młodego to nie zbrodnia. Zbrodnia to np. zbiorówki na jelenie na początku stycznia albo deptanie za ostatnim bykiem, bez względu na pozostała zwierzynę pod koniec lutego cdn
21:23 Robi19 Leon: Blisko, ale to było na Wysokiej:) Od granicy, tylko z drugiej strony:) Pozdrawiam. Darz bór!
21:23 Łukasz Kurek
21:19 luki84
21:13 Dawid bede napewno!:)
20:55 Lukasgr GRatulacje!! DB
20:51 Lukasgr Gratulacje!! DB!
20:48 jani Prawie co roku jestem na Szlaku Orlich Gniazd! Kiedyś z plecakiem, ostatnio, niestety już pojazdem. Od Olsztyna, przez Ogrodzieniec aż po Ojców, a także mój ulubiony Potok Złoty i Pilicę! Do wiosny! Pozdrawiam!
20:47 dhunter Sprytne psiaki.
20:46 Lukasgr Naprawdę ładna sztuka
20:41 łapacz Widać że się nimi cieszysz Pozdrowionka
20:41 FrYcU Zawsze wszystko przez te Nasze Kobiety:) Gratuluję cielaka!! DB
20:40 łapacz :))
20:39 dhunter darz bor
20:39 FrYcU Gratuluję i do zobaczenia w sobotę!! Darz bór!!
20:32 NIEDZWIEDZ87 kolego jak dlugo musi ona wisiec na strychu?
20:15 Czarna Perła Ja o sobie, rzecz jasna
20:10 canislupus4 Oj,Jani-nie ładnie!Toż,to 10 minut drogi ode mnie!Turniejów rycerskich moc w tym miejscu co roku,więc myślę,że widzimy się w przyszłości!!! :)
20:06 canislupus4
20:06 canislupus4
20:05 canislupus4
20:04 FrYcU
19:51 MARS Swoją drogą bardzo dla mnie jest zastanawiające jak po strzale w kark mógł zrobić dwumetrową świecę...
19:46 jani Bartek, zwracam honor! ale użycie go (tego hasła) w tym kontekście było trochę niezręczne! Konotacje są jednoznaczne! Bez urazy! Pozdrawiam, darz bór!
19:30 Wolf66 Wpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: inwektywy między dyskutantami.
19:26 bartekd irasiad;-)
19:25 bartekd koledzy zapewniam, że szejkadams ma potężną wiedzę historyczną i wie co pisze... a propos sięgnijcie do genezy tego hasła db
19:25 łyska dobra tradycja DB
19:13 MiTi07 ZAWSZE SIĘ GO PAMIĘTA DB.
18:54 el Gwiazdor koszmar minionego lata :)
18:41 DamianR
18:39 DamianR
18:37 DamianR
18:35 DamianR
18:34 DamianR
18:34 pablo_acanka hmm... to jest tak urządzona ambona?;-)))
18:28 las85 Super Darz Bór
18:27 robson72 gratuluje ! DARZ BÓR
18:21 walter09 fajno fotka
18:07 RXB
18:07 RXB
18:06 RXB SZAKAL ZŁOCISTY LIS I BORSUK NIEZŁA EKIPKA
18:06 rysioh Szkoda, że sztandar nie pokazany z drugiej strony... DB!
18:06 hunter26
18:05 RXB
18:05 RXB
18:04 RXB
18:01 RXB
18:01 RXB
17:59 dhunter Hej arod2008, no juz sie nie zlosc na te "gumofilce" ;) Tylko gdzie ty je widzisz?:)) Czekam z niecierpliwoscia na twoje zdjecia z polowan, o ile jestes mysliwym.. Dziekuje Wszystkim za mile komentarze :)
17:59 RXB
17:58 RXB
17:49 jani Piastun! Napisz mu po niemiecku, to będzie wiedział!!! Db!
17:35 Pawlik 83 Gratuluje lisa. Mam 2 na koncie w tym sezonie a to jeszcze nie koniec moich zmagań kto kogo przechytrzy.
17:33 Pawlik 83 Piękny widok. u mnie śniegu jak na lekarstwo.
17:31 Leon Złota napewno nie bedzie,ale mocny brąz lub srebrny medal jest murowany!LEON
17:30 Leon Jak ma ten wiek to Szczere GRATULACJE!!!Darz Bór LEON
17:24 Leon Barton przeczytałem opis i się usmiałem jak chole....! Szczere Gratulacje Darz Bór LEON:)
17:21 Leon Gratulacje Darz Bór Leon :))))) Gdzie??? Karczewo???
17:18 Kolin28
17:16 Leon
17:13 Leon Gratulacje Darz Bór LEON
17:10 Piastun Wiesz skąd pochodzi cytat, którego użyłeś?
17:05 Endriu81
17:00 coyote
16:48 marcinekM79 Śliczny!Gratulacje!
16:48 coyote Ciche dni ???? :P
16:46 coyote
16:43 coyote
16:42 RXB
16:42 coyote piękny!
16:42 RXB
16:42 RXB
16:42 Adrianooo
16:39 coyote
16:38 RXB
16:33 RXB
16:32 RXB
16:32 strzelec352
16:31 RXB
16:31 RXB
16:30 RXB
16:29 RXB
16:28 marcinekM79 Gratulacje!!!!!!!!Darz bÓr!!!!!!!
16:25 RXB
16:24 marcinekM79
16:24 Esiek Co Ty mówisz Czarna Perła?! Spacer to powolnie, dostojnie i z rozglądaniem się dookoła. No chyba, że Ty o sobie ;) Świetne zdjęcie
16:20 RXB
16:19 RXB
16:18 RXB
16:16 Radek S.
16:13 Radek S.
16:13 Radek S. W takim miejscu można spodziewać się wszystkiego.
16:13 Radek S. Piękne miejsce...
16:11 pietuch Proszę Pana podpisujacego sie nikiem pif paf muszę przypomniec Panu ,ze naszczęscie zyjemy w wolnym ,demokratycznym kraju gdzie szeroko pojmowana wolnośc słowa nie jest ustawowo karana i Pani podpisujaca sie nikiem Alette ma prawo do własnych poglądów .Ale nie otym chciałem
16:11 pietuch Poprostu zastanawiałem się sam, czy nie wstąpić do Polskiego Związku Łowieckiego ze względu na możliwość działania w szeroko rozumianej ochronie przyrody .Myslałem,że "praca" mysliwych jest pożyteczna nie tylko dla ludzi, ale również dla samej natury i zwierząt .Zyłem w przekonaniu ze myśliwi eliminują zwierzęta chore, ułomne ,ranne tak jak na wyzej widocznym zdjeciu
16:11 pietuch Jak czytałem jego opis to tez pomyślałem zapewne jak i inni ,ze super opowieśc do promowania łowiectwa .Chory zapewne śmiertelnie jeleń i w odpowiednim miejscu jak i czasie znalazł się mysliwy ,który skrócił cierpienia zwierzęcia.Ale no własnie ale... po przeczytaniu ostatniego zdania znowu poczułem sie jakby ktos mi podał wykwintne danie ale niestety w nocniku......pozdr
16:10 Marcin2819
16:05 Leon Wolf66 znasz takie powiedzenie??? ,,Nim ten gruby schudnie to ten chudy ZDECHNIE " To chyba sie tyczy Ciebie ?!!! a może sie mylę???Chętnie bym zobaczył Ciebie jak wyglądasz,ale nie masz na tyle odwagi ,,BURAKU" żeby nawet wrzucić swoją fotkę!!! LEON
16:04 Marcin2819 Niestety jeszcze na indyki nie polujemy ale trzeba przyznać że kuszą los więc zobaczymy czy następnym razem nie bedzie na zdjęciu w roli głównej a nie jako statysta.DB.
16:04 T3
16:00 Leon Ale jaja!!!Niezły Jeleń!:) bua,ha,ha,ha.... :) Szczere Gratulacje Byka Daniela !Darz Bór LEON
15:58 stanislaw Preparacja super, gratulacje. DB
15:56 RXB
15:54 Robi19 No jeleń jak byk!!! ;D Gratulacje, ciekawy selekt. Db!
15:54 RXB
15:52 RXB
15:51 Robi19 Można by stworzyć jakieś oddzielne forum poświęcone temu bykowi... "Strzelić go czy nie?" Już padł, więc można pogratulować i życzyć przychylności komisji... Db!
15:51 RXB
15:48 RXB
15:48 RXB
15:48 mulfon19
15:48 RXB
15:47 RXB
15:47 RXB
15:46 RXB
15:46 RXB
15:46 mulfon19
15:46 RXB
15:45 RXB
15:45 RXB
15:45 RXB
15:44 RXB
15:44 RXB
15:43 RXB
15:41 el Gwiazdor Zdjecie moze byc zludne. Jest to koza 20kg w skupie.
15:41 RXB
15:38 RXB
15:27 prezo Ja też gratuluję pięknego jelania byka!
15:23 jani Od 2 lat wybieram się pod Wałbrzych zobaczyć te muflony, albo nawet zapolować!! ale zawsze coś wypadnie. Może to mnie zdopinguje! Db!
15:23 R.D. i tatarek z całości:-) innego celu strzelnia koźląt nie widzę.
15:20 Wolf66 Wpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post o negatywnym wydźwięku personalnym wobec innego uczestnika forum.
15:08 Marcin Hutnik Odp. dla Jani niestety nie miałem okazji zobaczyć tego okazu żywego, aczkolwiek widziałem piękne tryki podczas obserwacji jesiennych 2009 :D Darz Bór
15:07 tadheus Do polowania tylko 222rem,pozostałe małe kalibry na strzelnicę,trochę strzelam sportowo.
15:04 prezo w jakiej temp?
14:40 Senior56
14:38 mulus
14:31 Senior56
14:16 Felek Gratuluję! Też wybrałem się na polowanie i liczyłem na szczodrość św. Huberta. Tym razem obdarował mnie dzikiem.
14:14 Leon Gratuluję !!! Darz Bór LEON p.s Widać jak innym żyłki pękają,bo nawet nie mieli nigdy 6 taka w krzyżu!!!:))) LEON
14:09 wmarcinw
12:43 hirsch Alette, tak sobie czytam Twoją ostatnia wypowiedź i widzę że nie czytasz innych wypowiedzi ze zrozumieniem a jedynie tak jak chcesz to zrozumieć.
12:37 mariandzik Gratuluję i Darzbór.
12:34 Szort
12:32 Lipa
12:13 leszek kowalski
11:55 fousek Kamizelka
11:46 Edward Turek Psy ? A ta siatka...
11:44 Edward Turek Co tu jest ze strzelectwa ?
11:32 leszek kowalski Bez komentaża
11:31 futer Ładna kolekcja ale za dużo małego kalibru:) Chyba że jeden na lisy, drugi na rogacze a trzeci na kozy:)
11:31 leszek kowalski
11:30 leszek kowalski Mniammmmmmm!
11:29 leszek kowalski
11:29 futer Pięknie ubarwiony:)
11:28 leszek kowalski
11:28 Szort
11:25 leszek kowalski Wielkie gratulacje dla jeszcze większego łowcy!! Niech ci bór darzy a św Hubert pieczą swą chroni przed drżeniem dłoni.Darz bór kolego.
11:24 futer Mam taką samą lunetę:) i nawet montaż podobny. Jak wrócę do domu to numery sprawdzę:)
11:12 Kidziu cyber dogs
11:04 Czarna Perła ukrainiec - na zbiorówce się nie biega. Ale co Ty możesz o tym wiedzieć... Zamiast noża w skórzanym pokrowcu widzisz pęknięte portki, coż - każdy mierzy swoją miarą.
10:51 dar
10:50 dar
10:48 dar
10:47 dar
10:47 dar
10:46 Borsuk2007
10:28 Łukasz z lasu
10:25 Łukasz z lasu
10:24 Troper Piekny tryk muflona gratulacje dla strzelca.Pozdr DB
10:23 Troper
10:21 jani Marcin, widziałeś go żywego? Db!
10:09 goliat211 no i kawał byczka
10:08 goliat211 Ładna chmara
10:07 goliat211
10:07 goliat211
10:06 goliat211 Fajne spotkanie
10:05 goliat211
10:03 goliat211
10:02 goliat211
10:00 goliat211
09:52 T.K
09:31 Troper Gratuluje strzelania dzika,a tak na marginesie na indyki u Was się nie poluje,że tak chodza bez obawy.Pozdr DB
09:29 Troper
09:28 Troper
09:28 Troper Gratuluję wspaniałego byka daniela.Pozdr DB
09:26 Troper Gratuluję i pozdrawiam DB
09:20 Troper Gratuluję.Pozdr DB
09:01 mariandzik Gratuluję
08:59 mariandzik Fajna fotka - u mnie ten sam problem. Selekta to ze świecą trzeba szukać.
08:48 canislupus4 Mocna ekipa!!!
08:47 canislupus4 Super fotka!!!
08:46 canislupus4
08:45 canislupus4
08:44 canislupus4
08:34 jandrusb
08:33 canislupus4
08:32 canislupus4
08:32 canislupus4
08:14 MIŚ KULECZKA wyraźnie znudzona
06:41 luki84 gratuluję spotkania DB
04:42 shadowDP Broda będzie zimową porą :)
04:41 shadowDP Zapewniam, że różni się od Umbry :) nawet lekko widać na tym zdjęciu
02:21 Bieszczadnik3006 Piekne kabany!
02:12 hirsch CD... zreeszta Koledzy którzy ze mna polowali na pewno moga cos o tym powiedziec :) P.S. Jest godz. 2:08 - własnie wróciłem z "księżycowych" dzików :) Warchlak 23 kg zaliczył ostatni kęs!
02:10 hirsch deer.hunter to nie jest tak, że strzelam do byka pierwszego z brzegu bo sie będzie ładnie prezentowal na ścianie, ale wierz mi że od kilku sezonów trudno jest o typowego selekta a plany polowań i wymagania wobec KŁ ze strony nadlesnictwa w zakresie wykonania ich olbrzymie. Za każdym razem kiedy mam oddac strzał zastanawiam sie na ile mi czas pozwala nad wiekiem zwierza i jego przydatnościa dla łowiska i wierz mi że nie jeden byk, kozioł, dzik również odszedł bez srzału. CDN
02:08 PeBe Nocny patrol :)
00:22 lzb
00:20 lzb Tadziu gdzie Twoje kolejne fotki?
00:12 lzb jeśli chodzi o moje to pisałem padło moje foto ocalało kilka FOTEK
00:06 alette Ojciec uczy dzieci w jaki sposob nalezy kochac zwierzeta...
00:04 Czarna Perła
00:03 Senior56
00:02 Senior56
00:02 Senior56
00:01 Senior56