Poniedziałek
14.12.2009
nr 348 (1597 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
23:54 SpringWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
21:55 determinatorChciałoby sie powiedzieć płace - żądam ! Poprostu kpina ! Czy ten Pan myśli , że wszystkie rozumy pozjadał ????? "Byłem i jestem Sędzią Okregowego Sądu Łowieckiego w Białej Podlaskiej , wykonuje zawód adwokata , jestem działaczem PO a także pełnie inne ważne społeczne funkcje " HA HA HA ! brakuje jeszce i mogę robić co mi się podoba ! Czysta hipokryzja . Gdyby Pan Karasiński miał honor to by sie zrzekł tych wszystkich WAŻNYCH funkcji społecznych ,a że nie ma to jasna sprawa...tak nawiasem mówiąc to Panie Stefanie proponuje czasami zerknąć w kalendarz polowań - żeby sie nie okazało , że nastepnym razem padnie żubr a Pan mecenas powie , weterynarz kazał... Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
21:50 ajwaWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
21:19 Łupur21Pan Karasiński może oczywiście żądać, a redakcja może oczywiście to żądanie o..ć ( takie prawo mają strony sporu, he,he,he ). Z dużym zaciekawieniem oczekuję zasygnalizowanego w artykule procesu i jego wyniku, bo jak np. ( hipotetycznie oczywiście ) pan Karasiński przegra proces przed sądem powszechnym, to dopiero będzie dla tego adwokata wstyd i reklama w środowisku myśliwych i nie tylko. Pan Karasiński - jak czytam - uważa się za osobę publiczną, a więc powinien wg. mnie - znać ( zapewne też zna ) prawo prasowe, które w art. 1 w/w ustawy, mówi, cyt.: „ Prasa, zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej, korzysta z wolności wypowiedzi i urzeczywistnia prawo obywateli do ich rzetelnego informowania, jawności życia publicznego oraz kontroli i krytyki społecznej.” To uprawnienie dziennikarzy pozostaje to w ścisłym związku z prawem opinii publicznej do otrzymywania informacji( Wyrok TK z 23.03.2006r. sygn. akt K4/06, zob. Komentarz do art. 61 Konstytucji RP ) „ Obywatel ma prawo do uzyskania informacji o działalności organów władzy publicznej oraz osób pełniących funkcje publiczne. Prawo to obejmuje również uzyskanie informacji o działalności organów samorządu, gospodarczego, zawodowego, a także innych osób i jednostek organizacyjnych w zakresie w jakim wykonują one zadania władzy publicznej i gospodarują mieniem komunalnym lub majątkiem Skarbu Państwa. Prawo do uzyskania informacji obejmuje dostęp do dokumentów oraz wstęp na posiedzenia kolegialnych organów władzy publicznej, pochodzących z powszechnych wyborów, z możliwością rejestracji dźwięku i obrazu”. Informacją publiczną zgodnie z art. 1 ust 1 ustawy z dnia 2001r. o dostępie do informacji publicznej i art. 61 Konstytucji RP informację publiczną stanowi każda wiadomość wytworzona przez szeroką rozumiane władze publiczne oraz osoby pełniąc funkcje ( np.: Marszałka Sejmu RP, np.: działacza PO - uczestnika kampanii wyborczej ) a także inne podmioty, które tą władzę realizują bądź gospodarują mieniem komunalnym lub majątkiem Skarbu Państwa w zakresie tych kompetencji ( zob: PZŁ - zob.: art. 34 pkt 1 w zw. z art. 32 ust 1 ustawy z dnia z dnia 13 października 1995 r. Prawo łowieckie ). Taki charakter ma również wiadomość niewytworzona przez podmioty publiczne, lecz odnoszące się do tych podmiotów ( Wyrok NSA z dnia 30.10.2002r. - II SA 1956/02, M. Prawny 2002/23/1059 ). Kończąc, przyznam, że nie podejrzewałem Kol. Stanisława Pawluk , iż ma taką siłę odziaływania na społeczeństwo, iż poprzez artykuły i felietony potrafił wpłynąc na wynik wyborów, czy też wynik kampanii wyborczej, co autor żądania wprost ujawnia w treści swojego pisma. Pozdr. DB. Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
20:49 SpringWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
20:34 BachusWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
20:25 SpringWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
20:11 BachusWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
20:04 SpringWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
20:02 SpringWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
19:49 BachusWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
19:21 Stanisław PawlukWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
19:09 SpringAd. lelek_nowy, a kim jestes? by uznac Cie za kompetentnego do oceniania moralnosci czlowieka ktory nie pisze na tym forum i stad jest nieznany. Kiedy Ty i autor macie watpliwosci do tego czlowieka, to z duzym prawdopodobienstwem graniczacym z pewnoscia, mozna uznac, ze to w porzadku gosc. Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
19:02 SpringWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
17:18 determinatorBingo ! NIC NIE BOLI TAK JAK PRAWDA... Stefan z racji pełenienia różnych ważnych funkcji społecznych , chęci bycia posłem RP ( nie daj Boże), bycia prezes SŁ w Białej Podlaskiej nie życzy sobie ujawniania PRAWDY...HA HA HA ! Artykuł napsiany godzi w dobre imię mecenasa ?! Czy po takich wpadkach może byc rzeczywiscie dobre ?! "w każdej sytuacji musiałem tlumaczyć... , że to pomówienie..." HA HA HA ! Teraz Panie mecenasie niech pan pomyśli czy rzeczywiscie godne tak "wysoko postawionego człowieka" (niedoszłego posła ,człowieka pełniącego ważne funkcje społeczne ,bla bla bla... )jest pisane donosów i pomówień swoja reka , a DONOSZENIEM ich zajmuje się tam "gdzie trzeba" prezes Maczyński...??donosy raczej grubo mijające sie z prawdą ! Wydaje mi sie , że najbardziej bolą Stefana K. jednak te wybory...wkońcu Marszałek bywał wiele razy na polowaniu nie zapominając o roznoszeniu ulotek przez prezesa Ryszarda M... wydawałoby sie sukces murowany...a tu...KLOPS...wiec trzeba zwalic na kogoś wine ...tym razem padło na Pawluka ! Kto bedzie nastepny ? DB determinatorTytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
16:52 lelek_nowySpring, może to nie o "zbrodni" strzelenia lisa, ale o moralności adwokata i porezesa OSŁ Karasińskiego? Przeczytaj http://www.lowiecki.pl/felietony/tekst.php?id=138 i napisz coś w obronie kolego Wieczorkowskiego. Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
16:46 Stanisław PawlukWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
16:43 SpringZnowu wielka "rzeczywistosc" mowiaca o "zbrodni" strzelenia lisa tj.potworny sztorm w szklance pomyj, charakterystyczny dla kacika RDM(Rodzina Dziennika Mysliwych), a o "zbrodni" strzelenia slonki ktora okazala sie kszykiem ani slowa.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
16:37 Stanisław PawlukZezwolenia dla PZŁ czy ich organów nie było! Ani bezpośrednio dla myśliwych. I żadnych lisów do badań nie przyjmowano! Ale to temat na cały elaborat z zawiłościami prawnymi jak zwykle.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
16:28 Jacek_OlA zezwolenie Ministra Środowiska było?Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
16:07 azilWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
15:41 azil IIWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
15:16 azilWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
14:55 azil IIWitam Kolego Stanisławie! Do tej pory adwokat Stefan Karasiński zgadzał się z Kol. zawiadomieniami dotyczącymi strzelenia lisa w okresie ochronnym i dopiero teraz poczuł się pomówiony? D.B.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
14:42 Stanisław PawlukJacek_Ol Pismo to, otrzymałem listem adresowanym do Redakcji na moje nazwisko wraz z pismem przewodnim.Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
14:04 WIARUSNiechlujnie napisana część autorstwa Stanisława Pawluka ! Bohater epistoły nazywa się Karasiński czy Karsiński ??? Trzeba zaprzestać Szanowny Autorze stosowania Ctrl+c i Ctrl+v ! Darz Bór!!!Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda
12:21 Jacek_OlA może to nie Nagel i nie Pawluk tylko Kulwap? Ty lepeij Pawluk napisz czy facet miał odstrzał na tego lisa czy nie i jakim cudem masz w ręku kopię pisam , któe nie było do Ciebie kierowane? Przypadek?Tytuł:
Nic tak nie boli jak prawda

... do zdjęć
23:59 Kocisko Piotr, a ten błysk światła tuż przed strzałem to zapalałes kropkę w lunecie???:):):)
23:58 robcio2
23:58 Kocisko Romek!! Ten Twój budrys chciał mi pożreć świnkę!!!:):):)
23:58 robcio2
23:57 robcio2
23:57 robcio2
23:57 Kocisko Zdaje się że to w miocie na który zachodzimy skąpałem się po same....no, wyżej kolan:):)
23:56 robcio2
23:56 robcio2
23:56 robcio2
23:56 robcio2
23:55 robcio2 Piękny byk.Fartowna fotka
23:55 Kocisko iwona-normalnie zrobiłem sie koloru tej kamizelki:):)
23:54 Kocisko Ano, psi los. Musi miec motywację aby obszukiwać knieję:)
23:53 Kocisko Z tego co pamietam, Olę to polowanie "śmiertelnie" znużyło:)
23:53 robcio2
23:52 Kocisko Romek już chce startować a Maciek woli jeszcze fasolki poprzeżuwać:):)
23:51 robcio2
23:51 robcio2
23:50 Kocisko To jest chyba jakieś ich(łajek) "zboczenie"-jak będzie błoto i sucha droga-zawsze błotem pójdą:)
23:50 robcio2
23:49 robcio2 poznaję
23:48 robcio2 Niezłe zdjęcie.
23:47 Kocisko Prowadzący czuwa nad gwardią:):)
23:47 robcio2
23:46 robcio2
23:46 Kocisko Ku pamięci zacnego druha, przez przyjaciół, położony....
23:45 robcio2 Świetna pogoda.Czekam na śnieg :)
23:45 Kocisko Jeszcze raz Piotrze-ni puhu!!!!
23:44 robcio2 bardzo ładne
23:32 Jump76 Wszem i wobec niech wieść się niesie,iż adept sztuki łowieckiej kol.Jarosław już nie fryc lecz prawdziwy myśliwy!!!Jarek serdeczne gratulcje Kolego! Obiecuje... już nie będe podśmiewał się z dotychczasowych Twoich pudeł:-) Darz BÓR
23:30 sanczopanda Jak to jak? PRACUJĄ to mają. Lenie niczego się nie dorobią.
23:19 PeBe Intymne to ujęcie. :)
23:14 PeBe Widzę te same obiekty w dwóch galeriach, tylko w innych zbliżeniach. :)
23:13 PeBe Widzę te same obiekty w dwóch galeriach, tylko w innych zbliżeniach. :)
23:13 PeBe Widzę te same obiekty w dwóch galeriach, tylko w innych zbliżeniach. :)
23:11 PeBe Widzę te same obiekty w dwóch galeriach, tylko w innych zbliżeniach. :)
23:08 Bear
22:54 wojtek01
22:50 goliat211 piękne klimaty
22:48 remol 308
22:40 Szelest Pozazdrościć zwierza Darz Bór
22:39 Szelest
22:38 Szelest
22:34 Rubin
22:31 Rubin ile jeszcze zostało 6 kóz i 3 koźlęta ??
22:31 lajka Kocie ,ale o Ciebie Niewiasty się martwią,
22:30 Szelest
22:29 Szelest
22:29 Rubin ad Błażej do świąt to go zjedzą :)
22:29 lajka Tak tak , Tatuśka trzeba słuchać.
22:29 kondzik
22:27 canislupus4 Pozwolę sobie przypomnieć Piotrze,że za to patroszenie to Kot zamówił darmowe talony na jadło w Dworku Myśliwskim... ;)))
22:27 kondzik
22:27 lajka Iwan szukał ochłody.
22:27 goliat211
22:26 goliat211 ładny psiak
22:26 kondzik
22:26 lajka Duma rozpiera naszego Łowczego:)
22:25 canislupus4 Romku-ale Basia powiedziała,że muszę wziąć osiem od razu... ;)))
22:25 jaktia pora sobie jaki kapelusz nabyć, co by złomy w niego wkładać. Do ucha nie wypada
22:25 jani Piękny jak marzenie! Może się spełni, to tylko kwestia czasu! Db!
22:20 lajka Przymierzaj się Pawle, bo bez takiego naszym kompanem nie budiesz.:)
22:17 Urtica
22:16 Urtica I wygląda jak prawdziwa Wenus...
22:15 Urtica
22:15 dar
22:14 Urtica
22:14 dar
22:14 Karpiowy Zmiotły Cię z pozycji? ;-)
22:10 dar
22:09 dar
22:08 dar
21:47 Krzych82 Dobre dobre :))
21:44 M M7x64 ładny pokocik.gratuluje.DB
21:41 darzbórnik74 Jak widać na załączonym obrazku 13 nie jest w cale pechowy. Pozdrawiam Darz bór!
21:40 canislupus4
21:38 Dębczak
21:36 Dębczak
21:36 darzbórnik74
21:35 Dębczak Ładny Kolego!!!
21:34 Dębczak
21:34 darzbórnik74 Widok z zapory, tuż przy wejściu po prawej stronie. A na horyzoncie dzicz bieszczadzka.
21:34 Marcin Hutnik fajnie zobaczyć Kolegę (Ps. pamiętasz czasy Technikum) Darz Bór
21:33 Dębczak
21:32 Dębczak
21:32 Dębczak
21:32 Dębczak
21:32 Dębczak
21:32 Dębczak
21:32 Dębczak
21:30 Dębczak Piękny
21:29 Spring Kolego sumada, te zdjecia zrobione sa w USA, poprzedni wpis(zielona buzka) zrobilem przez pomylke.
21:29 Dębczak Aleeeeeeeeeeee
21:25 łapacz
21:25 Marcin Hutnik Tryk ładny gratulacje jak chcesz zobaczyć ciekawe osobniki looknij na mój profil :P Ps. ile pozyskujecie tryków, owiec, jagniąt Barz Bór opisz na mojego e-maila
21:25 CYJANEK Przerwa na "dymka" i do roboty.
21:22 CYJANEK "Orzeszek" jak zwykle zjadł ostatniego piernika ! Od lewej częstują Basia i Ola
21:21 CYJANEK To na prawdę było jeszcze przed zachodem słońca :)
21:19 CYJANEK Przyjąć złom od Kota to zaszczyt, szczególnie jak potem jeszcze wypatroszy :)))
21:18 hepoc
21:17 hepoc Ha ha to jest najlepsze.Chyba mu nie przeszkodziłeś?
21:16 CYJANEK Z emocji o mało nie usiadłem na ...."sraju"
21:13 Czarna Perła Ouke to imię męskie - to jest ogier
21:13 pastek83 Dokładnie tak Solina;)
21:12 CYJANEK Prowadzący Maciek /w kapeluszu bez otoku/ układa sobie plan na dalszą polowaczkę.
21:08 CYJANEK "Maćkowy Kamień"
21:08 DamianR Ad.Staszex został,został.
21:04 DamianR
21:04 CYJANEK Sprawdza czy czasem woda nie jest za zimna :)
20:59 FrYcU
20:58 DamianR
20:54 dziczek@ Ale klacze.
20:47 ALF19
20:46 Bear
20:45 BOTANG Niezła zaliczka na KKKŁ 2010. Gratulacje.
20:43 BOTANG Radość i zadowolenie członków KŁ Łoś nie mniejsza! Tacy Goście są zawsze mile widziani.
20:41 ARGO-3006 ...szczere gratulacje...nie sposób go nie dojrzeć...chociaż rozpoznać trudno...strzał wypracowany jak zwykle...stajesz się groźną rywalką nie tylko na strzelnicy...serdeczne Darz Bór...
20:34 Szczygiel1
20:32 BOTANG Nie jest łatwo takiego potwora trafić!...
20:32 Szczygiel1
20:31 Szczygiel1
20:30 Szczygiel1
20:30 Szczygiel1
20:29 BOTANG J. w.
20:29 BOTANG Polowanie prowadzi Michał, ale nasz Łowczy (przez wielkie "Ł") czuwa!...
20:28 czarny zwierz
20:28 Szczygiel1
20:27 Szczygiel1
20:27 yrek 78
20:26 Szczygiel1
20:26 yrek 78
20:26 Szczygiel1
20:25 yrek 78
20:25 wojtek01
20:23 BOTANG Czy te oczy mogą...?... Powiedzcie to dzikom, które spotkały się z tym niewinnym prawym oczkiem i paluszkiem wskazującym!... Pozdrawiam.
20:22 yrek 78
20:21 yrek 78
20:20 luki84
20:20 yrek 78
20:19 yrek 78
20:17 Rajmund Raczyński
20:16 BOTANG Bucz. Pozwól, proszę, żeby skład "nadzienia" pozostał naszą słodką tajemnicą. Pozdrawiam serdecznie.
20:14 Łukasz Kurek
20:11 BOTANG Doktorze nieludzki! Trzeba się nieźle nabiegać, żeby kupić całkiem spory kawałek doskonałej czekolady za 0,99 (x odpowiadnie "dziesiąt")... Gratuluję spostrzegawczości i pozdrawiam serdecznie.
20:00 iwona Fakt-schudłeś !
19:59 Emilian Piękny zachód słońca-też go podziwiałem. Pozdrawam. DB.
19:57 Kamil90
19:55 Adrianooo
19:54 Emilian
19:54 radbak
19:49 ARGO-3006 ...piękny...jakby wykuty w granicie...dlaczego konie fryzyjskie zawsze kojarzyły mi się z Hiszpanią ??
19:48 gonka91
19:48 Spring
19:47 gonka91 gratulacje i pozdrowienia :)Db
19:46 gonka91
19:46 gonka91
19:46 gonka91
19:46 gonka91
19:46 gonka91
19:45 gonka91
19:45 Emilian
19:44 ARGO-3006
19:43 Emilian
19:43 gonka91
19:42 gonka91
19:41 gonka91
19:37 gonka91
19:33 coyote
19:32 gonka91
19:32 gonka91
19:31 gonka91 piękny! :))
19:30 Adrianooo
19:29 jahu
19:29 Adrianooo Gratuluję spotkania. Tak sobie myślę, że mógłby być problem z powieszeniem na ścianie przez tą odnogę.
19:28 jahu
19:28 Mundek93
19:25 ARGO-3006 ...Andre...nie ma sprawy ...mam ich już kilka kilogramów... hehe...te twoje też...
19:22 Adrianooo
19:17 raku Co to za pytanie kuzynie?
19:15 Spring Gratuluje!!!!!
19:13 Spring
19:11 ARGO-3006
19:10 Spring Super!!!
19:10 ARGO-3006
19:08 ARGO-3006 ...trudny strzał ...gratuluje...DB
19:06 michallaga gratulacje
19:01 remol 308 gratulacje jakim cudem.ha,ha:DB
19:01 raku
18:59 Łukasz Kurek
18:59 Łukasz Kurek
18:58 Łukasz Kurek
18:58 Łukasz Kurek
18:58 Łukasz Kurek
18:58 Łukasz Kurek
18:57 Łukasz Kurek
18:57 Łukasz Kurek
18:56 michnik662 owszem owszem CZ550 cal.6,5x55 SE a co do optyki to tymczasowo byla Edenberg 3-9x50 podswietlany punkt a teraz bedzie delta optical.DB
18:53 rolniczek Dla mnie kolego to też wyglada na ósmaka:)pozdrawiam
18:45 sowa A
18:45 pif paf
18:44 kondzik
18:43 michnik662 w tym przypadku jeden strzal jedna kaczka:P
18:40 raku
18:37 K_K Super!
18:33 kierownik13 ja tu widzę lisa i dwa koguty, a gdzie zając???pozdrowienia Andrzeju,DB
18:30 Maciej W. obok mnie kolega Damian - młody hodowca jagdterierów , przyszły myśliwy .
18:29 NICKIT Szczere gratulacje! Świetnie strzela, robi ładne zdjęcia i wygląda pięknie a do tego bardzo skromna. Panowie, Koleżanka zasługuje na tytuł Pierwszej Damy Polskich Dian!!!
18:28 czarny zwierz
18:28 Urtica
18:28 kondzik
18:27 Maciej W. koledzy po za rodziną jagdteriery kocham najbardziej w życiu !
18:26 kondzik
18:25 pif paf dobra fotka D.B
18:22 kondzik
18:21 Maciej W. mogło być siedem , psy nie zawiodły ale my tak
18:21 ptasior3
18:18 raku
18:17 raku
18:17 raku
18:17 Maciej W. co tam leży rosomak ?
18:16 Urtica
18:14 Maciej W. młody myśliwy a wygląda jak stary wiarus ...no,no!
18:11 Urtica
18:08 Urtica
18:07 hunter kris piekna bron jak sie nie myle CZ550 a kolega moze sie pochwali co za kaliber i jaka optyke wstawił?pozdrawiam Darz Bór
18:03 STRZELBA1276
18:00 Urtica Jak miło między fryzami :) Pozdrawiam i pewnie do zobaczenia :)
17:59 Urtica :))
17:58 Urtica W pełnej krasie...
17:56 Urtica :)
17:55 Urtica Dziękuję :)
17:52 rolniczek
17:51 czarny zwierz
17:49 czarny zwierz
17:48 STRZELBA1276 JEDNA PASZKA I JEDNA KACZKA!!
17:47 STRZELBA1276
17:47 Kidziu
17:45 sumada Gdzie te foty robione
17:44 sumada
17:43 sumada
17:42 sumada
17:42 sumada
17:40 Emill
17:40 Emill ooo qrde !!!!!!! Dobra fotka Gratuluje DB !
17:40 Kidziu
17:39 Kamil90
17:28 Łukasz z lasu
17:25 maks67 Romuś pozdrawiam Was oboje!
17:22 radbak
17:21 radbak
17:20 maks67 Canislupus4 Twojej,,łasiczki" jeszcze brakuje do kompletu, i lepiej żeby tej fotki niewidziała! Pozdrawiam!
17:19 coyote
17:17 coyote
17:16 coyote
17:16 coyote
17:15 coyote
17:13 coyote
17:12 maks67 Jak rabotać to Kola jak przerwa to zamiast grochówki do pustej przyczepy uwiązali.
17:04 rolniczek
16:37 radbak
16:36 radbak
16:17 FrYcU Fajna fotka:) Gratuluję dzika!! Darz bór!!
15:45 pawel826
15:45 pawel826
15:41 mariandzik A to nie Kola Kota?
15:35 Grzech... no, no, extra byk...
15:28 mulus
15:21 Lesnik_96
15:20 z Lutomia Jeszcze w starym kojcu ,nowe są dużo fajniejsze
15:17 mulus
15:17 mulus
15:05 Lesnik_96
15:04 Lesnik_96
15:02 Szelest
15:02 mariandzik Hehehehe ;))
14:58 Szelest Pięknie DB
14:57 Szelest
14:32 Emill To zasługa Bartona.DB
14:20 pawel826
14:19 pawel826 Kawał smoka z niego:)
14:18 pawel826
14:17 pawel826
14:16 pawel826 Super piechu:)
13:56 mozart Gratuluję DB
13:54 amigojeger pozyskany przez mojego ojca 01.07.09 długość parostków 23,5 cm i 23,0 cm waga tuszy 16 kg wiek ok 7-8 lat
13:51 amigojeger cudeńko
13:50 kowalski1976 Piękny!. Ten komu wyjdzie pod lufę będzie szczęśliwcem.
13:36 Urtica Już się Was doczekać nie mogę!Mój domek jest przygotowany na najazd :))
13:34 kowalski1976 Cud natury!
13:24 Kamil90
13:24 kowalski1976 Piękny zwierz. DB
13:24 Staszex
12:59 Staszex został po strzale czy biegł dalej....?
12:55 Bi-Se
12:54 jandrusb Kaśko, szykuj sie na inwazje :-)
12:52 jandrusb
12:51 mariandzik Super. Takie sianko to jest coś. Darzbór.
12:48 bucz
12:48 mariandzik Ładny byczek. Gratuluję.
12:48 jandrusb Pięknie!!
12:47 jandrusb
12:46 jandrusb Solina:-)
12:45 goliat211
12:45 jandrusb
12:43 goliat211
12:43 Stefek
12:42 goliat211 Pięknie panowie i oby ich było coraz to więcej
12:41 Stefek Gratuluje,piękny stan zwierza,DB
12:40 Stefek Gratuluje,DB
12:38 goliat211
12:37 goliat211
12:34 goliat211
12:33 goliat211
12:32 Staszex
12:30 Staszex
12:30 Staszex
12:29 goliat211
12:26 prezo opierak mu si wygiał!
12:23 Piotr Waślicki wszystko niby ładnie.... tylko dlaczego myśliwi patrzą zwierzynie na pokocie - dalej to chyba wiecie gdzie?
12:22 goliat211 ładne te byczki-samo spotkanie to przyjemność
12:17 goliat211
12:15 goliat211
12:07 Staszex
12:04 deer.hunter Noo... nooo...
12:01 Jump76
12:01 Calamondin Andy! tak ciepło było??
11:59 Jump76
11:54 Calamondin ARGO, nie jadam i nie znam przepisu, aczkolwiek raz zrobiłem w sosie grzybowym i nakarmiłem rodzinę, ponoć było pyszne :-)
11:52 Kamil90
11:51 Jump76 gratuluje spotkania!!!
11:50 Jump76 Nasz Pan Jan!
06:59 Łukasz z lasu
06:57 Łukasz z lasu Sorki
06:57 Łukasz z lasu
06:57 Łukasz z lasu
06:57 Łukasz z lasu
06:56 Łukasz z lasu
06:55 Łukasz z lasu
06:55 Łukasz z lasu
06:55 sowland
06:55 Łukasz z lasu
06:54 Łukasz z lasu
06:51 sowland
06:49 sowland
06:49 sowland
05:54 STRZELBA1276
05:53 STRZELBA1276
05:53 STRZELBA1276
05:51 STRZELBA1276
05:51 ziolek1977 A tego zdjecia nie widziałem! A tu prosze mój odyniec cielak i medal króla polowania!
05:51 STRZELBA1276
02:05 milka1 Gratuluję i pozdrawiam.