Poniedziałek
28.01.2013
nr 028 (2738 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
23:22 nowy21Kolego Stanislawie ZG uchylając uchwaly ZK i ZO docenił wielki wkład Twojej pracy w wytykaniu wszelkich dzlałań niezgodnych z prawem popełnianych przez nieodpowiedzialne osoby. Skladam wielkie gratulacje.DB Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
22:43 Rafał J.Kacyk, kąsając, już sam nie wiesz, w co by tu ugryźć Stanisława. Byleby go tylko zabolało. Wiesz, w d... go ugryź. Tyle tylko możesz do spółki z marcem teraz zrobić.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
22:21 MAUZESKolego Stanisławie zarzuty, które były przedstawione w wniosku o wykluczenie zostały rozjechane przez ZG PZŁ. Czy w związku z tym, że okazały się pomówieniami można dochodzić swoich praw przed sądem powszechnym? Były publikowane, rozpowszechniane itp. w pewien sposób miały cel - zdegradować kolegę w środowisku myśliwych. Wyszło odwrotnie! Proszę o odpowiedź ponieważ jest to praktyka, która stała się niestety tradycją łowiecką w kołach! Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
22:16 azil IIKacyk ! Z tym kółkiem różańcowym to tak samo jak bym słuchał - czytał politruka na temat wyższości produkcji kolektywnej igieł nad produkcją prywatną. Powiem tobie iż znam paru posługujących się tym zwrotem ukutym na potrzeby błaznów uzurpujących sobie jakieś niepisane prawa i błazna z siebie robisz posługując się tym przykładem. Ilu zostanie jest nie istotne. Chętnych do wstąpienia będzie wystarczająco, a zachętą będzie zarząd bez idiotycznych zapędów i oczekiwań na hołdy i całowanie po rękach, o podarkach nie wspominając. Napisz lepiej kto przyjmie tych "przydupas.w" którzy starają się iść przez łowieckie życie z wiadrem wazeliny w ręku. Nic sam wymyślić nie możesz, tylko komunistę Milera cytujesz? Co on takiego dobrego dla kraju i jego obywateli zrobił? Dla swego synalka wystarczająco na całe normalne życie. Głośno o tym było.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
21:46 marzecAd Stanisław Pawluk Przypomniałem sobie. Odnośnie Izy skreślonej za niepłacenie składek to jednak mijasz się z prawdą poniewaz w chwili gdy kandydowałes na łowczego podczas WZ to Iza była obecna,poniewaz jak sam pisałem wcześnie jej głos był jednym z czterech oddanych na ciebie.Więc miała możliwośc uregulowania zaległych składek i innych należnosci. Pa-paTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
21:39 kacykKiryk a jak ma być. Po takim publicznym opluwaniu nie tylko zarządu ale i członków koła. Jeszcze kilka dni temu wstawił post o niepłaceniu nagance w co ja nie wierzę. Ale poczekajmy a życie samo napisze scenariusz. Widomości z "Misia" będę miał na bieżąco. pozdrawiamTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
21:35 kirykkacyk, dokładnie jak Ty tak traktują statutową koleżeńskość działacze w organach. Koleżeńskim trzeba być, ale tylko wobec swoich, a jak nie swój, to niech się męczy z dzikiem czy łanią, a zupę konsumuje za drzewem, a nie z innymi przy stole. Cała prawda o PZŁ w tak krótkim komentarzu jak Twój niżej. Lepiej tego nie mogłeś zrobić.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
21:19 kacykStasiek. Człowiek szlachetny, wartościowy i uczciwy nie wstydzi się tego że był podoficerem w LWP. I na zadane pytanie o zawód nie odpowiada dziennikarz. Czego się wstydzisz? Stopnia którego się dochrapałeś w LWP??? No tak bo gdybyś był oficerem to inna sprawa. Na zadane pytanie odpowiedziałbyś że emerytowny oficer wojska a tak tylko emerytowny żołnierz. Masz rację dziennikarz lepiej brzmi. Tylko okaż "kwity" dziennikarza. pozdrawiamTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
21:12 Stanisław Pawlukkacyk. Nie mam na myśli zwłaszcza ciebie i to co tutaj demonstrujesz.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
21:11 kacykPiszesz o osobach szlachetnych, wartościowych, uczciwych....chyba nie masz siebie na myśli? pozdrawiamTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
21:03 Stanisław Pawlukkacyk! Niczego nie wygrywałem - z nikim nie walczyłem! Nie ja wywoływałem to, co ty nazywasz wojną (czy bitwą - wsio mi rybka). ZG PZŁ zareagował prawidłowo na dwa napisane zdania! To kilku watażków na rzeź pociągnęło legiony.... a takie wojny to ja wciągam niczym kreskę. Tylko tacy zdeprawowani jak ty nie są w stanie tego pojąć. I to przez takich jak ty łowiectwo stało się tak bezduszne i mało ciekawe. Łowiectwo jest dla ludzi szlachetnych - nie wiejskich watażków!Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
21:00 kacykPoczekamy zobaczymy....prawdziwego faceta poznaje się po tym jak kończy a nie jak zaczyna. WYgrałeś małą bitewkę a przed Tobą poważna wojna. poxdrawiamTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
20:52 Stanisław Pawlukkacyk! Ja kumam - ty nie kumasz! Ty uważasz, że jeśli wszyscy nie przestrzegają zasad prawnych, etycznych, kulturalnych czy zasad współżycia społecznego to i ja muszę! To w twojej mentalności takie dzikie zasady. Mamy XXI wiek i wyższy niż w epoce kamienia łupanego poziom cywilizacji. Jeśli gdzieś zebrała się banda nieszanująca innych to należy tą bandę rozgonić na cztery wiatry! Na obwody chętni się znajdą. marzec: czas już pokazał - dalej może tylko uzupełnić! Niech się cieszą, że ZG PZŁ nie dopuścił do procesu. Scenariusz był bardzo ciekawy. Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
20:49 marzecAd Rafał J. Czas pokaże,pozyjemy zobaczymy. DBTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
20:45 kacykStasiek o czym Ty rysujesz. To dla tych którzy głosowali za twoim wydaleniem z koła nie ma miejsca??? To zostaniesz w kole Ty i jeszcze dwóch, trzech członków?? Jaja sobie robisz. Jeżeli nie podoba mi sie kółko różańcowe prz parafii Sw. Jana to sie wypisuję a zapisuję się do kółka różańcowego przy parafii Św. Jadwigi. Kumasz?? pozdrawiamTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
20:37 Stanisław Pawlukkacyk! Ty pojmujesz jak ci zdegenerowani, którzy bez powodu wyciągnęli swe brudne łapy aby bez powodu skreślać. To dla nich nie ma miejsca w łowiectwie - nie dla mnie! I wisi mi to, o czym piszesz. Twoje patologiczne środowisko nauczyło cię patologicznych relacji z ludźmi. Np. odtrącania tych, po których stronie stoi racja. To jest układ mafijny i jeśli będzie tak jak mówisz tzn. że trzeba zrobić wszystko aby taką patologie wypalić gorącym żelazem. Np. rozwiązując koło. Chyba wreszczie i na takie "pociągnięcia" pora idzie! W swojej wypowiedzi zawarłeś najdobitniejsze uzasadnienie dla likwidacji monopolu! Po to choćby, aby ci zepsuci nie mogli sekować wartościowych, uczciwych osób (i nie koniecznie chodzi o mnie).Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
20:34 Rafał J.Marzec, ale bredzisz od rzeczy. Skończ Waść i oszczędź wstydu sobie. Poważnie Ci radzę. ZG nikogo i do niczego nie zmusza. On tylko wyeliminował z obrotu prawnego wadliwą uchwałę walnego zgromadzenia. Tej uchwały o wypinkoleniu Stanisława, po prostu nie ma. Został tylko smród po niej i komrpomitacja członków "Misia".Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
20:31 marzecAd. juazwiec97 Moim zdaniem uchwała ZG nie moze zmusic ZK do przywrócenia mu członkostwa,równiez problematyczne staje sie przywrócenie członkostwa przez Sąd.Wykluczenie z koła to nie to samo co wykluczenie z PZŁ,członkostwo w PZŁ nie ustaje ,mozna być niestowarzyszonym. Skończy się ten aplauz tak samo jak z wyrokiem TK. DBTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
20:25 kacykOczywiście Stasiek masz rację. Jesteś członkiem koła „Miś 39”. Oczywiście gratulacje za wytrwałość. Ale to Zycie napisze dalszy scenariusz. Obym się mylił. Przedstawię Tobie relację z polowania zbiorowego koła „Miś 39” w najbliższym sezonie. Podczas przerwy w polowaniu podana zostaje pyszna grochówka. Myśliwi posilają się w mniejszych, większych grupkach w swoim gronie a Ty co. Weźmiesz michę grochówki i gdzieś za drzewem będziesz chlipał? Bo innego scenariusza nie widzę. Bo jak pisze w uzasadnieniu wykluczyli Ciebie druzgocącą przewagą głosów a więc wątpię abyś znalazł tam kolegę. Inny przypadek. Strzelasz byka, łanię lub dużego dzika. Sądzisz że na telefon przyjedzie któryś z członków :Misia” aby Tobie pomóc? Wątpię. Ty by było na tyle. A teraz coś ode mnie. Jeżeli ktoś wyrzuca mnie drzwiami to nigdy na siłę nie wracam oknem. Gdybym był na Twoim miejscu to poszukałbym sobie innego koła bo polowanie w takiej sytuacji to nie jest przyjemność a nawet to nie jest polowanie.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
20:22 Rafał J.Juazwiec97, luknij sobie w statut:„§ 173. 2. Organ nadzorujący ma prawo uchylić każdą uchwałę koła lub nadzorowanego organu Zrzeszenia, w przypadku niezgodności uchwały z prawem bądź Statutem. 3. Organ nadzorujący, uchylając uchwałę na podstawie ust. 2, ma prawo także uchylić poprzedzające je uchwały podjęte w sprawie. 4. Od uchwały podjętej w trybie ust. 2 przysługuje odwołanie. Przepis § 171 ust. 2 stosuje się odpowiednio. 5. Złożenie odwołania od uchwały podjętej w trybie ust. 2 i 3 nie wstrzymuje jej wykonania”. "Miś" może sobie teraz złozyc odwołanie do NRŁ, ale nie zmienia to postaci rzeczy, że pan Stanisław jest w tej chwili pełnoprawnym członkiem tego koła i pewnie zostanie tak długo, dopóki samemu mu się obwody łowieckie tego koła nie znudzą. Koło, to nie tylko często parszywe osobniki ludzkie (i zbiorowe polowania z ich udziałem), jakie na swojej drodze spotkał Stanisław, ale także lasy, pola, łąki i zwierzyna biegająca po nich.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
20:22 doohniborBrawo Panie Stanisławie!! W głowie mi się nie mieści,to co przeczytałem w piśmie ZG."Stoję,a cyce me opadły"z wrażenia.Wygląda na to,że chłopaki zaczynają ludzkim głosem popiskiwać.I chwała Im za to! Jednak gdzieś w głębi duszy czuję,że na rzeczy coś jest? Pozdrawiam! DBTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
20:14 MAUZESHaluk jak Twój Zarząd Koła zapozna się z uchwałą ZG w/w dot. Kol. Stanisława Pawluka to zapewniam, że nie będzie im w głowie wykluczanie myśliwych poprzez intrygi itp. Nawiązując do dyskusji HP z przed kilku tygodni wychodzi na to, że to ,,ZK się wymisiował":)Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
20:10 Stanisław Pawlukjuazwiec97! Mylisz się! Jestem członkiem KŁ nr 39 "Miś". I jeszcze jedno: nie ma instytucji pod nazwą "Centralny Zarząd". Proszony także byłeś o poczytanie uchwały ZG PZŁ i porównania przytoczonych paragrafów z zapisami w statucie. I będzie wszystko jasne i zdobyte samodzielnie!Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
20:07 juazwiec97Koledzy Marzec i Stanisław Pawluk-jeśli możecie, to odpowiedzcie mi na to pytanie. Według mnie Stanisław Pawluk może wrócić do koła dopiero po wyroku sądowym, a odpowiedź Centralnego Zarządu PZŁ uważam za niezgodną ze Statutem PZŁ. A może się myle? DBTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
20:05 Stanisław PawlukUwaga! kacyk ma zwidy! A także napady nieuzasadnionego śmiechu! Siadajcie na odległej ambonie i najlepiej za wzgórzem!Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
20:03 kacykHmmm. Haluk jako Stasiek odpisał. A to ciekawe....hahahahah pozdrawiamTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
20:03 kacykHmmm. Haluk jako Stasiek odpisał. A to ciekawe....hahahahah pozdrawiamTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
19:59 Halukmarzec! Być może masz rację. Ale skoro od innych nie egzekwuje się składek latami a drugich skreśla za kilka tygodni zwłoki - to nie da się tego zaliczyć do równego traktowania członków! Jeśli są w kole tacy, co latami nie uczestniczą w zebraniach i ich się nie tyka a np. mnie czy innego usiłuje wywalić za dwie nieobecności na WZCz (u Pawluka: komunia wnuka a drugie śmierć w rodzinie) to taki zarząd psiego ogona nie jest wart a jego działanie jest wyjątkowo niekoleżeńskie!Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
19:55 Alej.....Tymczasem związki partnerskie upadły ale niedługo pewnie przejdą. I dobrze, bo widzę, że koledzy żyć bez siebie nie mogą... No, może i mogą, ale co to jest... za życie.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
19:51 marzecPawluk bzdurne tłumaczenie.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
19:37 Stanisław Pawlukmarzec/ajwa/kokosz! Choć raz wychodzi nam bardzo pouczająca dyskusja to ty od razu piszesz: "Amen"!!! Zobacz ile czytelnicy mogą się ciekawego dowiedzieć. Dodam, że w kole nie były nigdy przestrzegane żadne terminy płatności składek. Ja np. płaciłem za rok z góry - większość płaciła przed WZCz.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
19:31 marzecO zobowiazaniach finansowych ma obowiazek pamietac dłużnik i to on ponosi odpowiedzialność za nieuregulowane naleznosci.Amen Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
19:26 Stanisław PawlukAdres koła był ciągle zmieniany, korespondencja nie była odbierana aż po interwencji w ZO i ZG nowy sekretarz Kazimierz Rogala oświadczył na piśmie, że sprawy z listonoszem miał nie dograne, że pod adresem KŁ mieszka sezonowo (czy coś w tym stylu) a i tak z doręczaniem listów nadal był problem. Znany jest także przypadek gdzie reakcja na list (treść znana wyłącznie mi) nastąpiła..... za nim został doręczony! Niedowład organizacyjny był powodem mojej interwencji i "obrazą" nietykalnego wpatrzonego w siebie i swoją głupote zarządu koła.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
19:21 marzecOwszem Rapacewicz był usuniety z koła i przywrócony ale ja napisałem przez ostatnie kilkanascie lat a nie kilkadziesiąt dokładnie ponad 40 lat temu,i to nie było zwiazane z polowaniem)A Iza jako członek koła bedąc nawet na saxach doskonale wiedziała że zalega i powinna to uregulować,adres koła chyba znała. Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
19:09 Stanisław Pawlukmarzec podaje fałszywe informacje. Gwoli prawdy: wywalany był sam prezes za strzelenie facetowi z flowera w "małego" co z lubością sam teraz opowiada okraszając pikantnymi szczegółami z intymnych opowieści poszkodowanego na rozprawie. Iza wywalona była ze względu na to, że postrzegana była za "moją" (byłem wprowadzającym) i wykorzystano do tego jej długotrwały bardzo daleki wyjazd zagraniczny podczas którego nie była w stanie czytać korespondencji. Intryga była tak przygotowana abym ja się o tym nie dowiedział i nie wpłacił za nią. Znane mi są przypadki, gdy członkowie przez lata nie płacili (a nie zaledwie kilka tygodni) albo gdzie po latach zapłacił za dłużnika inny członek koła. Powodem powstania wrogości w zaledwie kilka miesięcy do mnie i do każdego kto był postrzegany za sprzyjającego mi stał się fakt pokazania wielu nieprawidłowości nowego zarządu w tym wyjątkowej nieznajomości statutu, przepisów i zasad działania czego przykładem min. było zwołanie przez ZO WZCz dla dokonania uzupełniającego wyboru członka zarządu bo ten nie znając statutu funkcjonował w trzy osobowym składzie (niedopuszczalne wg. pragrafu 62). Inny "ciemnogród" występujący za sprawą aktualnego zarządu koła wykazał Artur123 poddając analizie niezgodne ze statutem uchwały koła. Z litości nie dorzucę wielu jeszcze durnowatych decyzji. To że ajwa/marzec/kokosz nie zna Statutu PZŁ pokazuje swoim wpisem niżej. Aby się douczyć wystarczy poczytać uzasadnienie (ze zrozumieniem) i np. porównać podane tam paragrafy z ich treścią drukowaną w zielonej książeczce. Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
18:58 marzecAd juazwiec97 Ja również nie pojmuje na jakiej podstawie Pawluk miałby zostać członkiem koła.W Twoim przypadku raczej było prawidłowo,bo jakoś w Statucie nie znalazłem nic na temat aby ZG mógł uchylić uchwałę NWZ. DB Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
18:54 marzecIgor z tego co mi wiadomo to z Misia nie wyrzucono nikogo przez ostatnie kilkanascie lat za wyjatkiem skreślenia jednej diany za niepłacenie składek.Tak więc trudno mówić o patologi i nadużyciach w tym kole. DBTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
18:36 juazwiec97To ja już nie wiem co o tym sądzić, bo mnie na WZ wykluczono z koła, odwołałem się do OZ PZŁ a ten uchwały WZ nie odwołał i na końcu zamieścił treść : " Stosownie do treści par. 172 ust.8 statutu PZŁ niniejsze postanowienie jest prawomocne i odwołanie od niego nie przysługuje. Zaszłość ta nie powoduje automatycznej utraty przynależności Zrzeszenia, co dalej reguluje jego par.20 ust.3 W zakresie utraty członkostwa koła zainteresowany może dochodzić swoich praw na drodze sądowej przed właściwym sądem powszechnym". Ponieważ ta moja sprawa jest podobna do sprawy pana Stanisława Pawluka to : 1. Albo mój Okręgowy Zarząd PZŁ w Szczecinie nie miał racji 2. Albo też Centralny Zarząd PZŁ w Warszawie nie powinien uwzględnić odwołania Stanisława Pawluka, uznając je już za niemożliwe. Czy może mi to ktoś z kolegów skomentowac? DBTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
18:32 marzecIGOR to co mówisz to patologia i tu sie z Toba zgadzam natomiast nie zawsze tak jest że w kole jest zle.Są różne koła i nie należy uogólniać. Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
17:20 I G O Rmarzec Koło łowieckie to społeczność - tu masz rację , ale zapomniałeś dodać, że tą społecznością rządzi grupka ludzi , która ma przerośnięte ambicje i chęć pokazywania szarym członkom koła ,gdzie jest ich miejsce w szeregu. GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ ma w " odstrzale" wszystko co zechce , a pozostali nie pokorni muszą zapracować na odyńca czy byka w II klasie lub lizać dupę. Nie pokorni jak zaczynają podskakiwać to robi się na nich nagonkę , szuka się haków i wypinkala z koła. To GRUPA decyduje kogo w kole chce , a kogo nie. Tak wygląda SPOŁECZNOŚĆ w większości kół w Polsce.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
16:34 HalukRafał J. Kto czyta ten wie. Przykład: http://forum.lowiecki.pl/download.php/11,412828,7767/JozefAbramowicz.jpgTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
16:11 Rafał J.Haluk, a nie mogłeś wcześniej o tym powiedzieć :-)? Nie strzępiłbym sobie języka.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
16:05 HalukRafał J. Aby mieć pogląd na funkcjonowanie w kole trzeba choć przez moment się w nim znaleźć. Tego doświadczenia marzec nie ma tak jak i nie ma żadnej wiedzy na temat zasad prawnych co wyraża w swoich konfabulacjach o postępowaniach cywilnych w związku ze statutem. Nic dziwnego bowiem jego poglądy kształtowane były wyłącznie o kodeks karny.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
15:43 Rafał J.ad marzec, „Koło to społeczność i to ta społeczność powinna decydować o tym, kogo chce w swoim gronie, a kogo nie”. Może i „powinna” decydować, ale tak na pewno, to może być jedynie w Waszym PRYWATNYM kole łowieckim, jeśli nastaną warunki prawne do jego założenia. Póki co, koła łowieckie działają na podstawie ustawy Prawo łowieckie i statutu uchwalonego przez KZD PZŁ, a akty te nie przewidują powstawania i funkcjonowania kół, o jakich marzy ... marzec i pozostali członkowie "Misia". Jak domyslam się, jest to za trudne do zrozumienia dla Ciebie, jak i wiele jeszcze innych spraw? Współczuję. PS Z tym zastosowaniem Kc, to już bajdurzysz do potęgi entej.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
15:10 marzecHusky ja wiem co mówię.Koło to społeczność,i to ta społecznosc powinna decydować o tym kogo chce w swoim gronie a kogo nie.A tematu paszkwili nie poruszam bo na mnie ta osoba napisała ich wiele,nawet wysyłała umyślnych na moje sprawy by potem o nich trąbić na tym forum.W jednym masz rację ze ZG bał się przerżniętego procesu ale zważ że Pawluk został wykluczony na podstawie statutu a sad rpzpatrywałby sprawe pod katem Kodeksu cywilnego. W Kc nie istnieje pojecie etyki i koleżeńskości.Takie jest moje zdanie i uważam temat za zamknięty. DBTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
14:49 COLTONNiektórym z pewnością ZG zapalił lampę, szczególnie dla ZO Lublin. Inne ZO napewno wyciągną wnioski. Tak trzymać. Może skończą się wreszcie telefoniczne "ustawki"? Mam taką cichą i osobistą nadzieję, że ZK Miś wyjdzie naprzeciw ZG i przeprosi najpierw ZO, a na Walnym ZCzK przeprosi S.Pawluka. Co zrobią pozostali członkowie tegoż koła wobec swojego zarządu i Kolegi, pozostanie pewnie w ich gronie. Ale wobec tak sformułowanych zarzutów i tak daleko zaszłej sprawy, trzeba mieć JAJA. Miłe jest to, ZG uczciwie pochylił się nad tą sprawą. Dał tym samym świadectwo. Chociaż jak to przysłowie mówi "Jedna jaskółka wiosny nie czyni" . Oby tak. DBTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
14:48 Husky@marzec, Jeśli ktoś w ten sposób zwróci się do mnie, będzie to jasnym sygnałem że coś może być na rzeczy!W żadnym jednak wypadku nie uważam, żeby to był powód do wykluczenia kogokolwiek z koła. Wolę mieć takich kolegów którzy mówią prosto w oczy, niż gnidy piszące na mnie za plecami paszkwile. ZG PZŁ bał się kolejnego przerżniętego procesu ze Staśkiem, ot i cała radosna tajemnica... DB.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
14:36 MAUZES La.kę(s) jak będzie miał ochotę! Zajmij się polowaniem, a nie wykluczaniem i robieniem z myśliwych chamów itp. A gdzie marzec Twoja radość? Już nie lubisz ZG PZŁ?Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
14:27 marzecPisałem w któryms z tematów powtórzę i tutaj. ZG jako że sam nieusuwalny (w/g histori wpisów na tym portalu) zrobił teraz nieusuwalnymi mysliwych szeregowych. Do czego to prowadzi ano do tego że jakiś KOLEGA zwróci sie do mnie czy do Was słowami : Jesteś zwykłą szmatą, śmieciem ludzkim i embrionem zrobionym na próbę którego twój ojciec zapomniał zabić abyś świata nie zanieczyszczał! Zasłużyłeś na więcej ale masz na razie tylko tyle. PS Kurtuazję to ja stosuję do ludzi a ty na nią nie zasługujesz szmato!" I co mu wówczas można zrobić?Chcecie mieć w kole takich kolegów?Przecież On bedzie nieusuwalny :-))) Na przyszły rok wybory,widać kampania ruszyła. DBTytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
14:22 azil IIMożliwe iż robi im się gorąco i chcą mieć jakąś podkładkę pod nowelizację ustawy. Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane. W tym przypadku jest to działanie i możliwe iż skuteczne. Następnym krokiem powinno być pozbawienie Flisa stanowiska ...... Koleją rzeczy Flis powinien popełnić łowieckie seppuku i nigdy więcej nie wracać pomiędzy uczciwie postępujących Kolegów Myśliwych. Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
13:41 MAUZES Kol. Azil II uważam, że ZG PZŁ powoli dostrzegł, że błądzi akceptując draństwo w ZO i ZK. Co do kalibru to bagatelizujesz sprawę! Kol. Stanisław Pawluk to nie jest mały kaliber to tysiące myśliwych!!! Uzasadnienie ma wymiar symboliczny-,, kończy draństwo-wykluczanie tych co mają swoje zdanie i nie trzymają działaczom PZŁ palca gdzie słońce nie dochodzi". Czyżby ZG PZŁ dążył do narmalności? Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
13:23 azil IIPieczątka pod tym pismem to może i prawdziwa, ale w prawdziwy podpis, to nie wierzę. Jeżeli to Bloch podpisał, to czym go zmusiliście? Jak to się ma do decyzji które on podpisał i które akceptują draństwo większego kalibru aniżeli to tutaj przedstawione.Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano
12:38 MAUZESDziałalność Zarządu Koła, Zarządu Okręgowego w sprawie myśliwego Stanisława Pawluka poniżej krytyki, draństwo!!! Panowie z łowczym okręgowym Flisem powinni ponieść konsekwencje dyscyplinarne! Dziwi mnie jeszcze, że dr. Bloch trzyma go na etacie. Panie Stanisławie Pawluk robisz Pan dobrą robotę i wbrew szczekaniu (zwykle tych, ,,którym Pan d..ę zbił" na forum masz Pan cały orszak za sobą myśliwych!!! Należałem do tych, którzy przed wyrokiem TK siedzieli cicho za niezakłóconą przepustkę do lasu- nie ma czym się chwalić! Dziś jest odwrotnie- nie są mi/ Nam obojętne losy myśliwych szykanowanych przez struktury PZŁ. Pozdrawiam no i ,,nie gratuluję":)))Tytuł:
Jak Pawluka z koła wywalano

... do zdjęć
23:58 diaviari Jak tak blisko to pewnie wilkie panie,,,
23:43 Tabasco
23:42 Tabasco
22:32 Senior56
22:32 Cinek 85
22:32 Senior56
22:31 Senior56
22:17 Arturro
21:30 sauro
20:49 fuksiarz Wiek 6 lat.
20:44 darzbórnik74 wolałbym tego z lewej
20:43 darzbórnik74
20:43 lupus77
20:39 barteq1814 Zazdroszczę regionu!
20:38 barteq1814 Niebywałe!
20:37 barteq1814
20:33 gofer0406 klimacik!!!!!!!
20:29 wini Iwona. A pokazać coś " poza konkursem"?
20:23 wini A jak z drugiej strony ?
20:15 wini Atmosfera - typowo....baniowa. Zapewne macie 2 kierowców na zmianę.
20:12 wini Nasze - Japońskie )
20:05 pyrus
20:04 pyrus
20:03 Jump76 Gratuluję byka!Pozdrawiam Darz BÓR.
20:02 konrad1976
19:55 adam1995522
19:44 remol 308
19:38 darzbórnik74 Bati, w linii prostej 10 km
19:38 Leśnik1 No proszę Krakwa się trafiła, gratulacje!
19:27 sowa A
19:27 sowa A
19:21 konrad1976 Koledzy dzięki za komentarze jutro po gościnnych występach postaram się coś wrzucić. DB
19:21 Urtica Sumado,chcesz powiedzieć, że znalazłeś zrzut i sikorka Ci go zabrała? ;-)
19:12 canislupus4
19:09 strzelec352
19:07 Pablo77 KŁ ŻUBR W SZCZECINIE TERENY ŁOWIECKIE W OKOLICY RESKA
19:02 strzelec352
19:00 strzelec352 Gratulacje DB
18:53 adamm1023 Wawrzyn przez Ciebie serce mało mi nie stanęło ;p
18:32 bati911
18:30 bati911 syp,syp to i u mnie będzie mniej, bo to chyba blisko
18:28 Wawrzyn
18:16 remolekg2000
18:16 remolekg2000 Mój wuja wydział ponad 100 stuk
18:14 MarianB
18:13 MarianB
18:09 sumada
18:08 zwierz78
18:06 sumada
18:05 sumada
18:00 Kapsel
17:25 rbanas1100
17:17 Senior56
17:17 Senior56
17:11 Basior 1 Felku, ja w ostatnich 3 wyjściach strzeliłem 3 dziki. Także zapraszam ponownie do mnie. Pozdrawiam.D.B
17:09 Basior 1
17:07 Basior 1
17:06 Basior 1 Gratuluję.D.B
17:05 Basior 1
17:05 Basior 1
17:04 Basior 1
17:03 Basior 1 Jest klimat. Super foto. Gratuluję i pozdrawiam. Darz Bór
17:01 Basior 1 No to gratuluję.D.B
17:00 Basior 1 Super. Pozdrawiam.D.B
16:38 dzikarz80
16:36 Pawel R.
15:55 Calamondin
15:52 Leon
15:52 Leon
15:51 Leon
15:50 Leon
15:50 Leon
15:50 Leon
15:49 Leon
15:43 senior64 Gratuluję ! Gdzie to jest ?
15:41 senior64
15:40 Ławny
15:39 senior64
15:09 pablo_acanka sądząc po podeszwach to same mieszczuchy;-)))
14:39 STRZELBA1276
14:30 Łowczy
14:22 Troper
14:21 Szarakk
14:21 Troper
14:21 DamianR
14:19 DamianR
14:16 Troper Gratuluję strzelenia byka.Pozdr DB
14:15 Szarakk
14:15 Szarakk
14:15 Troper Gratuluję strzelenia dzika.Udało się i teraz.Pozdr DB
14:08 cezetka527 Gratki Darku u mnie tak jak i u Krzycha - nie do zrealizowania - rudych brak. Darz Bór
13:51 konrad1976
13:41 jednostronnie koronny
13:40 posok11
13:39 posok11
13:37 posok11
13:31 posok11
13:30 posok11
13:30 posok11
13:29 dik
13:27 posok11 gratulacje
13:22 posok11
13:21 posok11
13:20 posok11
13:19 posok11
13:15 posok11
13:14 posok11
13:12 posok11
13:11 posok11
13:11 posok11
13:09 posok11
13:08 posok11
13:00 tomeksesi
12:59 lowca gratki! lubię takie klimaty. pozdrawiam!
12:01 MarianB
11:59 MarianB
11:43 MarianB
11:35 Tomasz.3006 To pewnie dzięki temu kamuflarzowi...
11:34 Tomasz.3006 cały urok w serwetkach na stołac....
11:33 fotohunter To zdecydowanie lesze od "aparatu" ;D
11:27 Tomasz.3006 Ładniutki....
11:26 Tomasz.3006 tylko ta czapka
11:00 1111
10:59 1111
10:07 Lasek_2005
09:54 krzanm
09:53 Łukasz z lasu
09:49 Felek Gratuluję! D.B.
09:48 Felek Gratuluję! U mnie licznik się zatrzymał na 98 :-( Pozdrawiam. D.B.
09:32 dar
09:29 dar
09:27 remol 308 CAŁY UROK W TYM MAZIDLE
09:25 remol 308
09:21 lowca gratulacje!
09:06 krzysiek77 u mnie nie do zrealizowania. Lisów brak... Gratuluję! Darz Bór!
08:42 zastrzyk
08:27 jednostronnie koronny Gratuluję orginalnego trofeum! Jaki jest wiek byka ?
08:27 ALF
08:26 jednostronnie koronny
08:26 ALF
08:25 ALF
08:25 ALF
08:24 ALF
08:24 Łukasz z lasu
08:23 Łukasz z lasu
08:11 mlokos9
08:10 mlokos9 Gratulacje ;)
08:10 mlokos9
08:09 mlokos9
08:08 mlokos9
08:08 mlokos9
08:08 mlokos9
07:40 Kapsel I kamizelka coraz bliżej.
07:39 Kapsel Jeszcze kilka powinno leżeć na pokocie. Jakbym ja tak okrutnie nie pudłował, a ty ładowałbyś broń ;) Niedługo robimy powtórkę.
07:03 konrad1976
06:54 STRZELBA1276
06:54 STRZELBA1276
06:53 konrad1976
06:53 STRZELBA1276
06:52 STRZELBA1276
06:47 Daniel_Zdzichu_30-06
06:29 MarianB
06:29 MarianB
06:28 MarianB
06:28 MarianB
06:13 Adrianooo
06:09 Adrianooo
06:06 Adrianooo
06:06 Adrianooo Gratuluję Darku, zarówno lisków jak i rancza. Pozdrawiam, DB!
00:03 kevin625 hmm.. tez nie jestem ornitologim ale czy to napewno siokora uboga? a nie przypadkiem czarnogłowa? ale tak i tak wielki szacun za pikene zdjęcie pozdro db