Czwartek
25.05.2006
nr 145 (0298 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do opowiadań
23:22 krogulecJeszcze i ja powiem dzięki ....a o sercu napisane przez Kulwapa prawda tez tak to odbieram.Pozdrawiam szponiastyTytuł:
Przelatek
18:46 TrapperPanie Andy, nawet gdyby Pan nie upolowal tego dzika i tak by mi sie badzo podlobalo to opowiadanie. A tu strzal kolo ucha i dzik padl. Prosze, prosze. Bardzo fine przezycie lowieckie. Gratulacje. Andy pisarzu, nigdy nie przestawaj pisac. DBTytuł:
Przelatek
17:57 wsteczniakAndy - trzy słowa urwanego, ostatniego zdania tego przechrzty FANA .... są i moim komentarzem.Tytuł:
Przelatek
17:55 TrapperPrawda ze nie ma kiepskich mysliwych. Opowiadanie bardzo fine. Smieszne. Ciekawa fabula. Tresc bardzo ladnie plynie. Nic nie szkodzi ze "tresc swoista". Bardzo ladne opisy. Glowny watek troche daleko od lasu ale w koncu strzelanie zwiazane jest z polowaniem. Podoba mi sie atmosfera tego opowiadania. Kiedy czytalem czulem sie jakby ogladal film o "interesach". A czy autor umie strzelac? Mniejsza o to. Chyba umie. Nie wiem, nie pamietam czy slyszalem kiedys to nazwisko? Gratuluje Panie Szeremet. DB Tytuł:
Potrzask- rozdz II "Propozycja"
16:26 CYJANEKTakie króciutkie a jakże sympatyczne opowiadanie. Pozdrówka i DBTytuł:
Przelatek
14:26 DonSwietna przygoda, na polowaniu czy na rybach moga sie takie,, nieslychane" zeczy tylko zdarzyc...Tytuł:
Byłby pierwszy.
14:21 DonCiekawe czy jeszcze dozyje ze nie tylko auta ale i domu zamykac nie bede musial....jak to kiedys bywalo, tyle ze oczywiscie bez ,, takich" koneksji.Tytuł:
Potrzask- rozdz II "Propozycja"
13:53 KulwapANDY! Długo zastanawiałem się dlaczego Twoje opowiadania są tak piękne? I nic mi do głowy nie przyszło, oprócz wniosku, że do pisania nie używasz ani pióra ani klawiatury! Ty piszesz sercem.........Tytuł:
Przelatek
11:50 wsteczniakNie doczytawszy do końca opowiadania "rodzaju swoistego", właściwie to tylko do Trappera mam słówko. Prawdę Kolego w swoim porofilu piszesz - " Nie ma kiepskich mysliwych sa tylko chwalipiety."Tytuł:
Potrzask- rozdz II "Propozycja"
01:19 TrapperSuper, fajne . Czytalem z zaparym tchem. DBTytuł:
Potrzask- rozdz II "Propozycja"

... do zdjęć
23:28 krogulec Pikny Pawka , pikny
22:52 greg Miałem napisać czemu mam taką błogą mine ale nie napisze
22:33 ajwa Ira,przestań że wreszcie bo i mnie bierze na śmiech.Toż śmiech jest zarażliwy. DB.
21:54 Fazi :D
21:47 Fazi sweet :D
21:04 hag1361 To prawda...,ale od baru ciężko było mnie oderwać nie ze względu na trunki, a na "widoki"- bardzo młode i obiecujące...
20:27 Jozef Starski Hubert bądź do konca szczery i wspomnij o tych perypetiach barowych jak choćby z tą brandy z lodem, czy piwem z sokiem clamato...Nie samym polowaniem człowiek żyje.
20:26 Skrzekot oj Gregu, bardzo....
20:25 Skrzekot Ks. Robaku ! ja bym Go na udeptana ziemie siłą zaciągnoł:)))
20:23 Skrzekot :)))))
20:22 Skrzekot Ty zazdrośniku jeden ty!!!
20:09 Hulltaj No i jak zachować wierność, kiedy tu takie cudowności?
19:23 Łysy a Łysy gdzie??????
18:49 krzys212 Wieniu, niech by to dzieci ze szkoły zobaczyły ;)))
18:44 młody łowca już wiem skąd sie bierze staropolanka ;)
18:43 młody łowca co to za wypalnica????????
18:39 młody łowca pełny luuuzzzz...... głeboki oddech.... spokuj..... i można strzelac :)
18:34 Driada :) Same brązy
16:09 warchlaq przebiegły Dobre.
13:57 mario grawer (BT) Ircia jak Ty takich trenerów zatrudniasz to ho ho ..boje sie pomyslec co bedzie za rok......pozdrawiam Mario
13:56 Pieter_81 To dopiero zwierzyna!! A gdzie takie szczupole biorą??
12:55 BartOn ups . miało byc tylko raz
12:54 BartOn Drzewo to tzw "jabłoń lisia" owocuje tylko zimą z nasileniem w okresach zalegania pokrywy śnieżnej a wyjątkowo dobre plony daje w okolicach pełni księżyca :-)
12:53 BartOn Drzewo to tzw "jabłoń lisia" owocuje tylko zimą z nasileniem w okresach zalegania pokrywy śnieżnej a wyjątkowo dobre plony daje w okolicach pełni księżyca :-)
12:52 BartOn Drzewo to tzw "jabłoń lisia" owocuje tylko zimą z nasileniem w okresach zalegania pokrywy śnieżnej a wyjątkowo dobre plony daje w okolicach pełni księżyca :-)
12:24 Piotr62 Co to za drzewo? Chętnie kupię sadzonkę.
11:35 Rzecznik Prasowy Lewy na wypchanie, prawy na kiełbase;)
11:24 Rzecznik Prasowy Hehe, no cóż........
11:24 warchlaq przebiegły Bardzo ładne.Pozdrówka.
11:06 Skrzekot Mrówa I Wielki :)))
10:13 Dominika
10:11 Dominika
10:11 Dominika fajne zdjęcie;)))
10:10 Dominika
09:26 shadowDP Mrówa jak zawsze traktuje sprawę poważnie.Oddany całym sercem sprawie której się podjął. Pogratulować
09:20 Łysy Ten Łysy to jest naprawdę łysy
00:18 tadys ( BT ) ten miał najdalej, a jednak był......
00:15 tadys ( BT ) nie znowu, a dopiero......