¦roda
04.05.2016
nr 125 (3930 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do dziennika na gor±co
22:47 Artur123System jest z³y. Model ³owiectwa jest z³y. Bo daje przyzwolenie na szerzenie siê patologii. Ludzie s± tu w zasadzie niewinni :-). Bloch? Gdula? Jab³oñski? £owczowie okrêgowi? Sêdziowie s±dów ³owieckich? To s± jedynie niewinne owieczki, z których skór system wyci±gn±³ pazerne i bezwzglêdne wilki. Foksio, powtarzam - model ³owiectwa w Polsce jest nie tylko anachronizmem, ale przede wszystkim wielkim z³em, które nale¿y raz na zawsze pogrzebaæ. I nast±pi to wcze¶niej czy pó¼niej - czy Ci siê to podoba czy nie. Zwracam Ci jeszcze raz uwagê, ¿e nie biadolê nad PZ£, gdy¿ on jest tu najmniej wa¿ny. Jego tu w ogóle nie powinno byæ. Je¿eli ju¿, to wy³±cznie w charakterze stowarzyszenia, dzia³aj±cego na podstawie zapisów ustawy Prawo o stowarzyszeniach.Tytu³:
OZD z nisk± szkodliwo¶ci± g³osowania
21:13 fox31PZ£ tworz± ludzie, w przytoczonym artykule redaktor wielokrotnie zaznacza pe³nione przez g³ównych bohaterów funkcje zawodowe. Wiêc ja siê pytam, a mo¿e nale¿y zacz±æ od s±downictwa skoro tam tak siê dzieje? Je¶li tacy sêdziowie, tak sobie pozwalaj± to po rozwaleniu PZ£ przez jego przeciwników to oni znajd± sobie ciep³± posadkê gdzie dalej bêd± dzia³aæ "po swojemu". Wiêc zamiast Arturze1234 biadoliæ na PZ£ nale¿y piêtnowaæ ogniwa, bo nie wierzê ¿e wszyscy s± ¼li......Tytu³:
OZD z nisk± szkodliwo¶ci± g³osowania
17:31 Mark - 2"Niewa¿ne, kto g³osuje, wa¿ne, kto liczy g³osy. Józef Stalin" :))Tytu³:
OZD z nisk± szkodliwo¶ci± g³osowania
13:09 Artur123Stanis³awie Pawluk, jak domy¶lam siê, nowo wybrana Okrêgowa Rada £owiecka NIEZW£OCZNIE przyst±pi³a wówczas do wyboru spo¶ród cz³onków Rady prezesa, jego zastêpcy i sekretarza, ale przede wszystkim do wyboru… ³owczego okrêgowego. I tu niezale¿nie od nieprawid³owo¶ci, które niew±tpliwie pojawi³y siê podczas wyboru cz³onków Rady, sam wybór przewodnicz±cego Zarz±du Okrêgowego przebieg³ w z góry ustalony – bo zauwa¿ony tak¿e w pozosta³ych okrêgach – zdumiewaj±co skuteczny sposób :-) Przybli¿y³by¶ go choæ w kilku zdaniach? Taki rodzaj demokracji mo¿e istnieæ chyba wy³±cznie w PZ£. Niezmiennie stojê na stanowisku, ¿e ta formu³a ³owiectwa, z któr± mamy do czynienia od ponad sze¶ædziesiêciu ju¿ lat, wyczerpa³a siê. Czas zast±piæ j± inn±. Tytu³:
OZD z nisk± szkodliwo¶ci± g³osowania

... do zdjêæ
23:23 senior64
23:12 awanta¿ Jak dobrze byæ bogatym.£adny zestaw do wycinania koñczynek.D.B.
23:03 dziki_dzik Kowalik11 w jaki sposób chcesz przyci±æ ¿ywe grube drzewo, ¿eby zrobiæ z niego lizawkê? ¦ciêcie grubego drzewa na wysoko¶ci 2m jest bardzo niebezpieczne. Wyciêcie miejsca na kostkê soli w ¿ywym drzewie doprowadzi do jego ¶mierci i pewnie z³amania przez wiatr.
22:55 dziki_dzik Lepiej wybraæ grubszy kawa³ek osiki i pilark± wyci±æ w górnym koñcu miejsce na sól.
21:40 A.G.
21:24 andrzej.n
21:18 bulka95
20:14 fwilk Najlepiej na uschniêtej brzozie. Szybko robi siê próchno w które sól wsi±ka. Po jakim¶ czasie nasolona brzoza znika zjedzona przez dziki i jelenie.
19:00 Mario 1
19:00 Mario 1
18:12 futer Super wygl±da :) Napisz kolego co¶ wiêcej o osadzie.
09:22 A.G.
09:20 A.G.
09:20 A.G.
09:18 A.G.
07:36 kowalik11 najlepiej przyci±æ drzewo posadzone z korzeniami które ro¶nie, nie trzeba bêdzie okopywaæ jego ani prostowaæ
06:07 Basior 1
01:45 PeBe Wygl±da ciekawie. A jak siê prezentuje z trofeum taka podk³adka?