Środa
30.08.2006
nr 242 (0395 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do opowiadań
12:59 ULMUSDzięki Andy, powinieneś to zebrać , wydać i rozpalać wyobraźnię kolejnych pokoleń polskich myśliwych. Pozdrawiam serdecznieTytuł:
Czatownia
12:10 Pieter_81Jak zwykle niezwykłe opowiadanie... Oby więcej takich!! Darz Bór!!Tytuł:
Czatownia

... do zdjęć
23:17 Karol Gratulować panie kolego... gratulować !! P.S. Wiesz, że po twoich opowiadaniach zachorowałem na te stogi i jak nie w tym sezonie to w przyszłym obowiązkowo do ciebie wpadam na norowania ? :P
22:46 PiotrM Być w PZŁ jest pięknie, ale z taką żoną też pięknie. Pozdrowionka dla żony. Na pewno nieraz była na polowaniu
22:01 Lasek_2005 Gratuluje! Bardzo ładny regularny ósmaczek. Życzę dalszych sukcesów!
21:38 Szelest Gratulacje Db
21:06 pablo~ gratuluje lisura!chociaz ty bierzesz sie do roboty i strzelasz drapiezniki!pozdroDB
20:52 Łukasz>>> dziwne masz skojazenia jak dlamnie to jest migawka z polowania a nie zaden reportaż z egzekucji....
20:42 Pawka Deformacja prawego parostka identyczna jak u strzelonego przeze mnie w tym sezonie kozła. Zdjęcia zamieściłem w mojej galerii.
20:33 DarzBór ładny, gratuluje, nie cudo
20:03 Pablo77
18:59 warchlaq przebiegły ad młody łowca: bo niedawno ktoś się tak pomylił ;) poza tym, wiadomo że są na forum ludzie którzy mają rozdwojenie jaźni i po dwa loginy. Nie mówie tu akurat o Tobie :)
18:19 Emill Ładny dziczek Gratuluje !
18:11 Azjaland ...fajowy(mój ulubiony)-powielam pytanie BAŻANTA (???)
17:18 młody łowca hehe... warchlaqu ja nie stosuję takich metod... :) a Ty skąd wiesz o takich trikach ?? hehe :P :) pozdrawiam :)
17:09 deer.hunter Trzeba mieć nadzieję, że nie ostatni :-))
16:38 Pablo77 NIEZLY
16:20 Pablo77 SUPER
15:16 warchlaq przebiegły Tak tak, zapomiało się zmienić logina :) Gratuluje kabana.
15:06 młody łowca ups.. sorry nie chciałem dac sobie pozytywa:) to miało być do innego foto
15:05 młody łowca :)
14:41 Drk piękny:):)
14:39 pablo~ super fota!:)
13:34 szlag JEZU CUDO
13:31 szlag genialne zdjecie szkoda tylko ze nie robione seryjnie to by bylo widac efekt.Darz Bór.SZLAG
12:52 ULMUS Gratuluję koledze pięknej żony i życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. P.s. I jak najprędzej życzę conajmniej " małej piątki" albo jeszcze lepiej "piłkarskiej jedenastki" :)
12:42 Hubert7 Na lasso go!!!
12:41 yogy cudo! czy ja dobrze widze, zena lewej tyce nasadził widłaka?
12:40 Hubert7 Gratuluję koledze i chyba nie da się uniknąć tego aby te związki nie kolidowały ze sobą. Ale niech koledze nie będzie lepiej jak nam żonatym. DB i powodzenia!!!!!
12:24 saimon Serdeczne gratulacje z zyczeniami oby "te zwiazki "nie kolidowaly ze soba :-)
12:06 Jafi Gratulacje kolego i dobrze, że takie trofeum nie wyjechało gdzieś na zachód. Darz Bór
12:02 Jafi I w lesie będzie słychać głos tytanów och juz nie mogę sie doczekać
10:29 młody łowca o ile dobrze pamietam to coś koło 850 -890 gram !
10:10 Hubert7 Śliczotka!!!!!!!!
10:09 Hanover takie odlewy na allegro są :))))))))
09:33 Kamil90 Piękny rogacz:-D
09:24 Karol Takiej urody rogacza jeszcze nie widziałem... Piękny... pewniakiem będzie wysokie złoto. Ciekaw jestem tego samego co darniak. Darzbór !!
08:40 rysioh Pięknie! Niedługo trawki będą lekko oszronione...
08:18 podmuch
08:10 knieja gratuluję:) moją pierwszą zwierzyną też był bażant!:)
08:07 knieja gratuluję koledze:) i powodzenia!:)
00:28 B-A-Ż-A-N-T To jest rogacz.Piekny! Gratulacje! Ciekawe jaka masa i wiek?