Środa
11.01.2017
nr 011 (4182 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do zdjęć
23:06 Darussi
22:37 Piotr Małas Kapitalna fota ! Szczerze gratuluję, prawdziwa Diana !! Daj nam św. Hubercie takich więcej !
22:29 Piotr Małas Mała różnica...u nas jest podobnie czasami i takie foty też mam, ale ich NIE PUBLIKUJĘ. Wasza sprawa....
21:48 Kaśka85 Dziękuję Panie Łowczy, dziękuję Koledzy ... Św. Hubert był łaskawy :)
21:40 Tomasz.3006 widać że mroźna bo masz nos czerwony kolego ...
21:16 policemanK9 Koledzy i koleżanki zdjęcie naprawdę nie najlepsze... zawsze mi żal zwierza kiedy ginie inna śmiercią niż naturalną... od kuli... :)
21:13 Smyk"
21:13 Smyk"
20:59 sumada
20:44 sumada
20:18 A.G.
20:18 A.G.
20:16 A.G.
19:59 policemanK9 Ad. Felek, drogi kolego do przelatków można, można tylko u nas jak w "Sejmie" to co dla jednych przelatek to dla innych już co innego... ale nie odbierajmy dziewczynie radości nie dość, że śliczna to jak widać prawdziwy "JAGER"
19:36 zielony ludek Dzisiaj widziałem na stoisku mięsnym jak sprzedawczyni trzymała kurczaka, takiego nagiego i martwego. Leżały też świńskie uszy i nóżki, to dopiero jest chore.
18:52 rbanas1100
17:28 ukrainiec https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1193746957327169&set=p.1193746957327169&type=3&theater
14:41 Marciano HA! A tak psioczą na czeską amunicję! Pocisk SPCE - słyszałem dużo dobrego na temat jej grzybkowania. Szkoda , że ciężko dostępna w kal. 30-06 (cięższa wersja)...
14:13 Jeger A co, mieli te narogi do kieszeni włożyć? Niosą i...tyle. Co w tym takiego niezwykłego?
13:41 Piotr Małas Jeger....za ostro poleciałeś z tymi fotami ! I z innymi z tego polowania , zwłaszcza z pokotu. Gościu niesie w ręce narogi, zwierzyna sfotografowana od strony patroszonej....rzeźnia ! Fotografuję od ponad 30 lat, polowania też, ale nigdy nie publikuję krwawych fotek. Usuń je i wybierz coś ładniejszego, nim przejmą to "zieloni",chyba że fotografujesz tylko dokumentalnie, to wtedy nie publikuj ich. To pożywka dla ekooszołomów itp maści nawiedzeńców.Będziesz sławny na portalach antymyśliwskich :(
13:37 o.m.c. stażysta
13:35 Piotr Małas
13:20 Szarakk
12:51 starywracz
12:34 Gonzo
08:43 Sebastian Ziem Piękny ! DB
08:41 Sebastian Ziem
08:41 Sebastian Ziem
08:40 Sebastian Ziem
08:40 Sebastian Ziem
08:40 Sebastian Ziem
08:40 Sebastian Ziem DB
08:38 Sebastian Ziem
08:37 Sebastian Ziem
08:37 Sebastian Ziem Zazdroszczę ! Pięknie kolego tak 3mać :) może kiedyś i u mnie takie pokoty będą :D Darz Bór
08:25 Felek Ad. policemanK9: To u was na polowaniu zbiorowym nie można strzelać do przelatków? Darz bór!
08:00 o.m.c. stażysta
07:52 mariandzik Ktoś miał, delikatnie mówiąc, nie najlepszy pomysł...
07:50 mariandzik Klimacik nieprzeciętny.
07:35 mariandzik Gratuluję przygody i sukcesu. Opis galerii jak zawsze super. Darzbór.
06:26 Adrianooo Piżmak amerykański :D
00:26 Troper Pokot Ok.Pozdr DB
00:25 Troper Gratuluję ładny wieniec.Pozdr DB
00:24 Troper Gratulacje ładny pokocik ze zbiorówki.Pozdr DB
00:22 Troper