Piątek
21.04.2017
nr 111 (4282 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do dziennika na gorąco
23:35 jaceklWitam wszystkich w dniu dzisiejszym z Zarządem Koła Zlot byliśmy zaproszeni na OORŁ w Ostrołęce w celu wysłuchania.Podczas wysłuchiwania jako prezes koła zauważyłem ręczne sterowanie Łowczego Okręgowego Prezesem OORŁ.Pisał "Muuu" na kartce prowadzenie wysłuchania z moją osobą.Układ Łowczego Okręgowego z Prezesem OORŁ był widoczny. Zapewne Prezes OORŁ w ten sposób dziękował Łowczemu za załatwienie umorzenie postępowania za Łanię łapówkę którą otrzymał. Dla zainteresowanych,............informacja w zarządzie Koła Zlot Mam jeszcze jedną smutną wiadomość nasz kolega ksiądz Krzysztof Knajp za ujawnienie informacji propozycji korupcyjnej od Łowczego Okręgowego zapłacił wydaleniem z ZO a kolega który kazał nam nie podskakiwać namaszczony został na członka ZO. Tak skorumpowanej Organizacji nie ma nigdzie. Mamy nadzieję, że powołane zostaną nowe związki łowieckie.Zygać mi się chce na Pychę " pysków " włodarzy ZG i ZO PZŁ. pozdrawiam Jacek jacek.legas@onet.pl Tytuł:
Prywatyzacja obwodów w ręce pracowników ZG PZŁ
22:54 loftką _goKolego xMateusz, będąc myśliwym należy nauczyć się języka wiewiórek również, lub podsłuchiwać dokładniej. Nie ORŁ w Łomży, a w Ostrołęce , blisko ale to duża różnica jednak , i nie mam pewności czy w Ostrołęce gdyż Zlot jak się nie mylę miał siedzibę w Warszawce a jedynie obwody w byłym ostrołęckim. Cala historia ma oczywiście i drugie dno, nie jestem powołany do jego wyjaśniania, jednak solidaryzuję się z Kołem Zlot i rownież uważam że jest to sprawa szyta grubymi nićmi. Mam nadzieję że kolegom ze Zlotu wystarczy determinacji i wiedzy aby całą sprawę wygrać dla siebie , czego serdecznie im życzę Tytuł:
Prywatyzacja obwodów w ręce pracowników ZG PZŁ
21:05 xMateuszJak szepcą wiewiórki w dniu dzisiejszym grupa łobuzów z pod znaku ORŁ w Łomży posłusznie wykonała wolę łowczego okręgowego Jenocha i wykluczyła Koło Łowieckie "Zlot" z szeregów PZŁ! Majątek koła wraz z domkiem myśliwskim zagrabiony zostanie (o ile sąd pozwoli!) w ręce kumoterskich grup skupionych przy Nowym Świecie 35 z Diana Serafin-Piotrowską na czele. Tylko Jasiński nie doczekał - pogrzeb jutro w Skierniewicach.Tytuł:
Prywatyzacja obwodów w ręce pracowników ZG PZŁ
14:47 azil IIPrezes Wojskowego Koła Łowieckiego "Sokół" w Szczecinie pozbył się obwodu na którym powstało koło prawdopodobnie o nazwie "Przyjaciele". Prezes to chorąży WP, pracownik ZO PZŁ w Szczecinie ,Pan Zbigniew Kałużny. Rezygnacja z dzierżawy przegłosowana została z naruszeniem statutu PZŁ. Od tego czasu do stanicy koła tego obwodu dostęp ma prezes i wybrani przez prezesa. Pozostali zostali stłoczeni na pozostałym obwodzie, a tamtejszą stanicę i łowiska "okupują" tubylcy i nie tylko oni.Tytuł:
Prywatyzacja obwodów w ręce pracowników ZG PZŁ
10:03 aurora borealisArturze masz rację jest to typowe działanie przeciwników jakichkolwiek zmian i popleczników obecnego stanu jaki istnieje w strukturach PZŁ. Zamiast wypowiedzieć się rzeczowo na temat felietonu , zmieniają kierunek wypowiedzi tak by oczernić jednego z uczestników tej dyskusji tak by ukierunkować atak na jedną i wyłącznie jedną osobę. Takim działaniem nie zagłuszą tego co już się stało. Ten człowiek został skrzywdzony i ma prawo dochodzić do prawdy a na pewno ma prawo wypowiedzieć się w tak bulwersującym temacie na forum ogólnopolskim. Mówią że psy szczekają a karawana idzie dalej, więc nie reagujcie na te pomówienia i szkalujące obelżywe słowa przeciwko osobom poszkodowanym w Zrzeszeniu jakom jest PZŁ. Tu należy właśnie publicznie odsłaniać prawdziwą twarz patologiom i wypaczeniom, które szerzą się w szeregach PZŁ jak czerwona stonka komunistyczna. Nikt tego nie widzi dopóty sam nie zostanie wciągnięty w tryby tego patologicznego systemu.Stanisław w pewnym okresie czasu sam doświadczył tego osobiście, i dzięki temu dziś potrafi ze szczególną dokładnością wyłuskać nieprawidłowości i szerzącą się patologię. Dzięki jemu za to wszystko. Tytuł:
Myśliwski życiorys, epizod 2
09:51 aurora borealisCzyżby była to bezsilność z naszej strony i pełne zadowolenie tych którzy "trzęsą" całym związkiem. Propozycja zmiany Ustawy łowieckiej w obecnej sytuacji tylko wywołuje głupi uśmiech ludzi którzy nic z tego sobie nie robią. Koła są likwidowane tylko dlatego by sprawić satysfakcję dla grupy "trzymającej władzę". Gdy zauważa się tych ludzi w sferze publicznej, gdzie używają górnolotnych słów w powiązaniu z tradycją i etyka a zaraz potem robią zupełnie co innego co jest przeciwieństwem wszystkiego tego o czym piszą i publicznie się wypowiadają jest to zaprzeczenie wszelkiej ludzkiej logiki. Wiem że zajmują swoje stanowiska dzięki takim ludziom jak ja bo dzięki nam wspięli się tak wysoko, niemniej mogą z tych funkcji zlecieć również dzięki nam i to będzie chyba najlepsze rozwiązanie.Tytuł:
Prywatyzacja obwodów w ręce pracowników ZG PZŁ
05:14 xMateuszNie musieliśmy się cofać! Przez SB-ckie dowództwo "naszego" zrzeszenia tkwi w tamtej mentalności niezmiennie od chwili oddania PZŁ w ich ręce. Niech więc cieszą się ci, co maja obwody daleko od Warszawy chociaż i w takim Zamościu odbiera się obwody aby zaspokoić próżność PSL-owskiego polityka i związanych z nim kilku biznesmenów.Tytuł:
Prywatyzacja obwodów w ręce pracowników ZG PZŁ

... do zdjęć
22:10 sasek30-06
21:54 Tomasz.3006 kozioł elektryk
20:46 rbanas1100
20:46 rbanas1100
20:46 rbanas1100
20:45 rbanas1100
19:12 ALF19
19:10 ALF19
16:35 Sarna45
16:34 Sarna45
15:58 sumada
15:57 sumada
15:57 sumada
15:05 Celka
07:31 Sebastian Ziem