Środa
13.09.2017
nr 256 (4427 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do dziennika na gorąco
12:24 Art-sePrzecież ludzie przyszli na dożynki, a nie na spotkanie z myśliwymi. Koła tylko dołączyły do organizacji dożynek. Idę o zakład, że ludzie tydzień po zjedzeniu dzika powiedzą - jedliśmy dzika na dożynkach powiatowych. Nikt nie będzie kojarzył imprezy z promowaniem łowiectwa. Uważam, że myśliwi powinni organizować imprezy promujące przy okazji rocznic założenia koła, pikników rodzinno- myśliwskich, regionalnych hubertusów itp, bo tylko w takich okolicznościach; społeczeństwo będzie kojarzyło porcję dzika z myśliwymi. Moje koło częstowało daniami myśliwskimi wszystkich chętnych przy okazji obchodów 70 lecia i kilkukrotnie na pikniku rodzinno-myśliwskim organizowanym przez zaprzyjaźnionego księdza. Po tych imprezach długo ludzie opowiadali sobie o myśliwych, którzy za darmo rozdawali dzika czy bigos. Kiedy myśliwi częstowali dzikiem i zorganizowali pokazy psów myśliwskich na "Dniach Miasta G..." nikt nie powiedział, że to myśliwi. Artykuł w powiatowej gazecie opisywał wydarzenie i wymienił koła gospodyń, restauracje, bary itp. A działania myśliwych opisano w słowach "zorganizowano wystawę psów (.....) chętni mogli spróbować pieczonego dzika" Redaktor nie zająknął się nawet słowem, że to za sprawą myśliwych. Ten sam redaktor, kiedy opisywał 70 lecie koła pisał (...)Wszyscy po mszy (...) mogli spróbować wspaniałych potraw kuchni myśliwskiej serwowanych przez myśliwych z Koła Łowieckiego S... w ... "Typowo myśliwskie" imprezy, uważam za prawdziwą promocję łowiectwa, a nie przyklejanie się do imprezy organizowanej przez innych. Przy okazji Hubertusa organizujemy poczęstunek pieczonym dzikiem i nie tylko. Gdyby kolega Stanisław był zainteresowany podam termin i miejscem na priv. Tytuł:
Dożynki powiatowe z myśliwymi

... do zdjęć
21:23 jacek123
20:11 pablo~ W tych terenach poluje wielu mysliwych? Są jakieś ograniczenia co do ilości pozyskanych ptaków w sezonie na 1 mysliwego?:)
19:53 ketiw11 W linku
19:49 Darussi Jak zwykle z klimatem D.B.
19:48 Darussi
19:47 Darussi
18:24 sumada
18:24 sumada
18:23 sumada
10:54 Adrianooo
07:38 Hunter1987
07:37 Hunter1987
07:37 Hunter1987
07:37 Hunter1987 Darz Bór!
06:49 Adrianooo
06:48 Adrianooo
06:48 Adrianooo
06:47 Adrianooo
03:57 sasek30-06
03:57 sasek30-06