Piątek
13.10.2017
nr 286 (4457 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do opowiadań
03:06 cypis111Gratulacje! Wiem jak to działa Mój strzelony - ponoć rekord koła miał tylko 145 kg wsszczerym polu pod kukurydzą. Na polowaniu do momentu oddania strzału do tegoż byłem zaledwie niecałą godzinę Wypatroszony już spory ok 25 kg warchlak i ten srebrzący się odyniec. We 3 osoby na prawdę ciężko było to wsadzić na platformę bagażnika Mieliśmy wszyscy dość. Tyle że kaliber 7x64 i prawidłowa komora. Mam pytanie do wszystkich? Po co używać 9,3 mm skoro każda kula zabija w naszym łowisku i to bez zbędnego szukania? Darz Bór Michale! Tytuł:
Przypadkowy rekord

... do zdjęć
21:20 kuba_m Gratulacje! Wstaw Kolego zdjęcie tego wieńca po preparacji. DB
20:42 Groszek113 Serdeczne gratulacje :)
20:40 Groszek113 Na podstawie braku rejestrow na ostatnim zębie trzonowym byk z automatu dostaje 14+. Gratulacje naprawdę starego byka a ocenia do roku na tym etapie starcia zębów jest praktycznie niemożliwa. Byk równie dobrze może mieć i 16 lat. Ja bym z ciekawości dał zbadać wiek laboratoryjnie. Koszt 100 zł ale ciekawość zaspokojona :)
20:23 Andiz2
20:21 Andiz2
20:21 Groszek113 Dziękuję wszystkim za gratulacje i miłe komentarze. DARZ BÓR Koledzy, życzę sukcesów na niwie łowieckie :)
20:21 Andiz2
20:20 Andiz2
20:20 Andiz2
20:17 Groszek113 Co do opisu to napisałem tak jak się pisze w protokole oraz odstrzale może być szesnastak nieregularny :) a co do znania to powinien się znać myśliwy co strzelił i skoro napisałem, że trzecia klasa to najwidoczniej tak jest. Nienawidzę komentarzy od znawców, bo to brak poszanowania dla kolegów. I dla jasności sam nigdy nikomu nie pisze - za młody, dwa czerwone etc. A jeśli ktoś się zna to proszę wejść w galerię tam zdjęcie byka za życia i charakterystyczne podgardle i klin łba dla trzeciej wiek
20:12 Andiz2
20:12 Andiz2
20:12 Andiz2
20:11 Andiz2
17:04 steffanek5
14:58 rafal3006 Pokaż ząbki? no przecież pokazuje:-)Gratuluję byka w 3 kl wieku
14:54 Senior56
14:31 Art-se Czyżby to był ten "zabity" przez Niemców ;)
13:57 haroldzik a do tego jeszcze ciekawy opis poroża 8/7 nieregularny. byka gratuluję!
11:51 Troper Kol. Groszek113 nie mądruj się bo może ktoś kto się zna to ma prawo swoje zdanie powiedzieć, a co dyczy się do zazdrości to się trochę Kolego opanuj. Pozdr DB
11:46 Troper Gratuluję.Pozdr DB
11:45 Troper
11:43 Troper Ładna fotka i wspaniałe obchody. Kol. BartOn ten w środku to jest Kolega. pozdr DB
11:43 Troper Ładna fotka i wspaniałe obchody. Kol. BartOn ten w środku to jest Kolega. pozdr DB
11:43 Troper Ładna fotka i wspaniałe obchody. Kol. BartOn ten w środku to jest Kolega. pozdr DB
11:39 Troper Gratuluję strzelenia ładnego liska. Pozdr DB
11:39 Troper Gratuluję strzelenia ładnego liska. Pozdr DB
11:38 Troper Gratuluję wspaniałe fotki, aż miło oglądać. Pozdr DB
11:34 Troper Gratulacje dla Kol. Stanisława za strzelenie wspaniałego byka. Pozdr DB
11:32 Troper Gratuluję strzelenia wspaniałego byka. Pozdr DB
11:30 Troper Gratuluję strzelenia byka. Pozdr DB
11:29 Troper Gratuluję byka. Pozdr DB
10:51 Adrianooo
10:50 Adrianooo
09:24 Maciej B.
09:14 primo Kolega jak zwykle szaleje ;) Gratulację DB
09:11 o.m.c. stażysta I udało się od przodu :)
08:53 dziunia Nooooo )
07:09 Smyk" Na zielono miało być :)
07:08 Smyk" Gratuluję :)
06:32 sumada To lis
01:27 GABRYŚ