Niedziela
26.11.2017
nr 330 (4501 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do dziennika na gorąco
19:25 WariografKolego emu,analizując Twoje wpisy na forum stwierdzam, że nie po raz pierwszy kolega ma gorszy dzień. Z tego, że Barczuka popiera 57 członków to uśmiał się nawet mój pies. Z tego co mi wiadomo, to sprawy o których kolega tu pisze nie są zakończone, także, trochę za wcześnie mówić o prawomocnych wyrokach. Tytuł:
Pokrętna sprawiedliwość w KŁ "Szpak"
09:21 Stanisław PawlukGdyby przegrał i wyrok byłby prawomocny to nie było by tej rozprawy, której dalszy ciąg ma nastąpić w grudniu. Sprawy łowczego o niewypłacanie wynagrodzenia za pracę swoim pracownikom nie leżą w moich zainteresowaniach - nie są związane z łowiectwem. Poparcia prezesa gratuluję ale nie zmieni to faktu, że do chwili obecnej sam nie doczekał się sankcji za przestępstwo jakie teraz zarzuca swemu byłemu przyjacielowi. Poczynanie prezesa, który polował bez wpisania się do książki ewidencji a następnie nie ujawnił zastrzelonego dzika i po pewnym czasie w wyniku "złapania" go na tym niecnym czynie dokonał zapisu w moim pojęciu jest poświadczeniem nieprawdy i próbą wyłudzenia nielegalnie pozyskanego dzika. Dziwię się, że wymiar sprawiedliwości jest tak dobrotliwy dla prezesa i członka Okręgowej Rady Łowieckiej Andrzeja Barczuka i nie widzi tutaj przestępstwa a tak surowy do Walczuka gdzie argumenty przemawiające za jego winą są jak na razie miałkie i dęte jak wypowiedź świadka siostrzeńca prezesa, funkcjonariusza Straży Granicznej i prowadzącego skup dziczyzny od którego należało by się spodziewać większej kultury i wiedzy łowieckiej.Tytuł:
Pokrętna sprawiedliwość w KŁ "Szpak"
08:26 emuSz.P. Stanisławie Pawluk prezesa popiera 57 członków koła w tym rodzina a ujada tylko PIĘCIU.Dlaczego Pan nie napiszę,że Pana podopieczny który oskarżył łowczego przegrał sprawę którą to pokazał Pan z relacji w sądzie a co najważniejsze to ukrywa Pan to,że sąd skazał myśliwego którego Pan tak broni za pozyskanie dzika jest już prawomocny wyrok.Do pozostałych bzdur nie będę się odnosił szkoda czasu mojego i myśliwych.Tytuł:
Pokrętna sprawiedliwość w KŁ "Szpak"

... do zdjęć
22:15 lupus77 Wyglada na dość ciężki wieniec. Gratulacje
21:54 Staszex
19:12 jacek123 Gratuluję.D.B.
12:53 Troper Gratuluję strzelenia byka a gdzie komentarz do fotki. Pozdr DB
10:12 Senior56
10:12 Senior56
10:12 Senior56
10:11 Senior56