Środa
13.12.2017
nr 347 (4518 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
20:05 AnschutzTak już się u nas utarło że na łowiectwie zarabiać może TYLKO PZŁ więc nie ma się co dziwić że Pana aplikacja i usługa jest banowana. Już sama nazwa "jedynej słusznej aplikacji" prosi się o wytoczenie procesu o plagiat pomysłu...Tytuł:
Elektroniczna książka ewidencji jest już legalna
19:24 Bayerischer GebirgsschweisshundPanie Piotrze Gawlicki zapewne nie zaprzeczysz że wykreowano tu Pana a w zasadzie sam się Pan dbałością cenzuralną wykreował na bojownika o wolność i demokrację w PZŁ. Pan też zamierza być jak ja zwolennikiem monopolu tej '' zbrodniczej organizacji ''. Może też stara się Pan tu wykreować na poszkodowanego jako dotychczasowego monopolistę przez PZŁ . Z artykułu Pana zamiast kolejnego podjudzania na PZŁ winna płynąć radość z takiego stanu spraw . Przecież takie awizo po raz pierwszy pozwala Panu wypłynąć na szerokie wody z produktem swojego umysłu. Już post bolszewicki aparat rzeczników dyscyplinarnych PZŁ w imieniu Bierutowskiego prawa może sobie teraz wsadzić ''mordy w kubeł '' na temat elektronicznej książki ewidencji rodem z www. Łowiecki - gratuluję . Tytuł:
Elektroniczna książka ewidencji jest już legalna
17:23 PorcupineZdrowa konkurencja przy monopolu lowieckim PZL w Polsce, to jakbym ogladal kolejny odcinek pt. Ucho Prezesa, ot mysl w ustach bierutowskiego czlonka, jak nic, za chwiele PZL nakaze odgornie dla dobra wszystkich czlonkow bierutowskiego PZL, zakup ich wlasnego programu, aby sie nic nie pie..przeylo i aby mieli pelny wglad w kase kol, ot tak ...dla dobra i korzysci wierchuszki :) - przyciskam ENTER i juz mamy kontrole ;) .... nad cala gospodarka lowiecka i myslistwem w Polsce. Gawlicki nie ma zadnych szans ( dobrze,ze probuje dac lepsze oprogramowanie ( tak mniemam, gdyz jak nie ma normalnych zasad gospodarczych, nalezy byc lepszym, aby istniec ) z monopolem bieerutowsskiego PZL. ZG PZL kaze, ZO zmusza kola, a szaraczkowie zaplaca w skladce na kolo. To dobry biznes dla tych, co na gorze ( bez przetargow ) i cene mozna samemu ksztaltowac. Z blogoslawienstwem i prikazem wladz PZL ... szaraczkowie beda musieli ( nie beda mieli wyboru ) ... ot XXI w w lowiectwie polskim nadchodzi.Tytuł:
Elektroniczna książka ewidencji jest już legalna
17:18 JurekelOkoło 2500 kół x 230,00 +/- to daje rocznie 575 000 . Jak nie wiadomo o co chodzi ... to chodzi o zły PZŁ. A do mnie pisze jeden z forumowiczów coś darmowych polowaniach, synekurach, i czerpaniu korzyści. Jeżeli portal konkuruje z PZŁ - jak może być wiarygodny , jako konkurencja. Nie zarzucam nikomu nieuczciwości ale konflit interesów jest widoczny. Żeby nie być oskarżonym o pomyłkę , że usługę tę i program proponuje inna firma sprawdziłem i na tym opieram swoją uwagę o konkurencji pomiędzy PZŁ a Łowieckim.pl : "ZAMÓWIENIE Koła mogą zamawiać oprogramowanie w dowolnej konfiguracji modułów. Zamawiając program rzeczywisty, należy przysłać do redakcji zamówienie na piśmie faxem lub listownie lub na email, z podaniem: Pełnej nazwy koła i adresu siedziby oraz numer NIP z informacją, czy koło jest płatnikiem VAT; Deklaracji, czy fakturowanie ma być miesięczne, czy jednorazowo z góry za cały rok; Imię i nazwisko administratora programu w kole, który będzie mógł udzielać uprawnień innym członkom zarządu do korzystania z programu w kole, z podaniem jego identyfikatora i adresu email, jaki osoba ta podała podczas rejestracji w portalu "Łowiecki". KONTAKT Adres pocztowy: Redakcja "Łowiecki" ul. Meissnera 1 80-462 Gdańsk Email redakcja@lowiecki.pl tel. 58 340 9398 fax 58 340 9293" Wszystkie dane są przechowywane na serwerze lowiecki.pl jak dobrze zrozumiałem. Problem informatyzacji PZŁ jest znany od dawna i wielu z myśliwych zna jego zawiłości oraz osoby związane z tym przedsięwzięciem. Był ten temat poruszany również na Łowieckim.pl . Panie Piotrze , konkurencja to rzecz normalna jak nie PZŁ to pewnie inna firma puściłaby taki produkt na rynek. Pół milina to łakomy kąsek.Tytuł:
Elektroniczna książka ewidencji jest już legalna
15:33 fox31tak coś w tym musi być ewolucja była chyba taka EPI >> EKEPI >> EKEP każda kolejna jest modyfikacją poprzedniej ;-)Tytuł:
Elektroniczna książka ewidencji jest już legalna
14:39 WanaA dlaczego system PZŁ działa tylko pod przeglądarką Chrome i Firefox? Nie umieją udostępnić tego programu pod inne przeglądarki? Tytuł:
Elektroniczna książka ewidencji jest już legalna
12:57 PorcupineObojetnie czyj jest to produkt, to dobra droga. Jeszcze jakby odstrzalby mozna bylo uzyskiwac ta droga bez proszenia sie i patrzenia sie w geba lowczego, to juz szczyt marzen bylby - dla wielu mysle. Okolicznosc, ze PZL zmalpowal e- ksiazke Gawlickiego, no coz widac dobra jest - wzor !Tytuł:
Elektroniczna książka ewidencji jest już legalna

... do zdjęć
21:26 władzio80 Ten mój cwaniaczek widzieliśmy się kilka razy w końcu nasze drogi się skrzyżowały, oręż krótki ale gruby Darz Bór
18:47 starydziad Haha, Dżerry - do grobowej deski! :D
17:24 1111 Pietrek wciąż walczy pozd.
14:54 Troper Kol. Lupus77 nie wiem o co Ci chodzi dzików jest wataha a jeleni to chmara, a często bywa,że odyniec zamyka watahę nic w tym dziwnego, a że kolega zrobił błąd ortograficzny to nie problem chodzi o wyczyn na polowaniu zbiorowym. Pozdr DB
14:45 Troper Gratuluję strzelenia dzików.Pozdr DB
07:13 Przemek82