Czwartek
06.12.2018
nr 340 (4876 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
17:03 Stanisław PawlukBałdysa wypinkolili! Proponuję wręczyć mu tą "laurkę" na zakończeni kariery aby mógł sobie do rachunku sumienia dołączyć.Tytuł:
Robert Bałdys i najwyższe standardy? No bez żartów….
16:21 jeagerGłowa mała. Toż w głowie się nie mieści co te flejtuchy wyrabiają. Wstyd mi za nich. Gdzie jest Minister Środowiska, Premier Rządu czy w końcu Naczelnik Państwa Jarosław Kaczyński? Tę siedzibę ZG PZŁ trzeba w końcu zaorać i zapomnieć o nim. Ktoś powinien tym się zająć. Czas najwyższy zlikwidować zarząd główny, zarządy okręgowe i te wszystkie inne organy PZŁ. Do gospodarki łowieckiej są one nie potrzebne. Gospodarkę łowiecką oddać należy kołom łowieckim a nadzór urzędom wojewódzkim.Nigdy lasom państwowym. Potrzebna jest pilna nowelizacja ustawy Prawo łowieckie, ale nie napisana prze Jenocha.Tytuł:
Robert Bałdys i najwyższe standardy? No bez żartów….
09:07 Kazimierz123Rozgonić całą tą hołotę w pi...u.Tytuł:
Robert Bałdys i najwyższe standardy? No bez żartów….
05:46 KulwapDwu pijaków na najwyższym szczeblu wymiaru sprawiedliwości łowieckiej! Przy czym jeden po poważnym upadku na łeb z ambony myśliwskiej. Takimi otacza się Jenoch i szkli oczy, że jest jedynym uczciwym uzdrowicielem łowiectwa.Tytuł:
Robert Bałdys i najwyższe standardy? No bez żartów….

... do zdjęć
15:25 Senior56
15:25 Senior56
12:51 o.m.c. stażysta Do książki wpisuję się telefonicznie, zajmuje mi to 20sek. ;))) D.B.
12:21 Robuś Kolego włodas. Cytuję Kolegę"Kolega wyszedł za dom, zobaczył dziki to złapał fujarkę i jak stał tak pobiegł do lasu. Niech Kolega najpierw pomyśli a później coś pisze. D.B. PS Chyba. że książka była pomiędzy domem a widzianymi z tego domu dzikami.