Poniedziałek
21.01.2019
nr 021 (4922 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
23:57 fox31Wpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ
23:39 R.D.Góra urodziła mysz. Tromtadractwo, statut komisji ZG był o wiele mądrzejszy i dojrzalszy, teraz proponuje się wszystko to, co kiedykolwiek doskwierało autorom. najlepsza jest wieczysta abolicja dla pajaców, którzy zatruwają życie innym członkom koła donosami, przestrzeganiem regulaminów na krawędzi obłędu, wzywaniem policji na zbiórki żeby badała kolegów alkomatami- muszą być w kole i basta. Chyba czas skończyć przygodę z łowiectwem. Tytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ
21:47 KulwapWpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.Tytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ
21:36 fox31Może źle to zostało ujęte, chodzi mi o to że są sytuacja ze osoba podaję się jako przedstawiciel danej jednostki prasowej, a redaktor naczelny twierdzi że dana osoba nie działa na rzecz redakcji. W wyniku takich sytuacji dochodzi do paradoksu, redaktorzyna toczy swoje bitewki, ale redakcja tego nie firmuje. Tytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ
20:40 Piotr Gawlickifox31, prawo prasowe nie wymaga, żeby przedstawiciel prasy (legitymacja prasowa ewentualnie upoważnienie redaktora naczelnego) musiał być zatrudniony w danym organie prasowym. Statut nie może zmieniać prawa powszechnie obowiązującego, dlatego sugestia jest nierealizowalna.Tytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ
20:31 Piotr GawlickiwiadomożeZOMO, tak, właśnie na podstawie tych liczb stwierdziłem, że większość myśliwych nie popiera statutu NRŁ. Takie miałem i mam subiektywne zdanie i nie twierdzę, że jest ono w 100% obiektywnym faktem, ale jeżeli się mylę, to proszę o kontrargumenty, że tak nie jest.Tytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ
18:04 KulwapW takiej sytuacji jest aktualnie 90% dziennikarzy w Polsce. Niestety są jeszcze tacy co nie odróżniają stosunku pracy od zajęcia dziennikarza czy redaktora opisanego w ustawie Prawo Prasowe. A co np. z właścicielem medium, także dziennikarzem ale nie mającego umowy o pracy ze swoją firmą (i żaden właściciel nie ma)? Nie! Powinien mieć legitymację prasową lub inny dokument, że jest osobą zbierającą informacje dla danego medium czyli dziennikarzem. Czyli normalnie i bez głupich wymysłów.Tytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ
17:58 fox31Przedstawiciele zarejestrowanych organów prasowych i mediów mają prawo wstępu na obrady krajowego i okręgowych zjazdów delegatów oraz Naczelnej Rady Łowieckiej; Nie jest to zły zapis, ale taki przedstawiciel winien mieć udokumentowany stosunek pracy z takim organem prasowym/mediowy. Teraz niestety jest tak że są osoby, które wg. oświadczeń organu prosowego/mediowego nie są u nich zatrudnione, a ten pod ich logo materiały rzeźbi..... Tytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ
17:57 wiadomożeZOMOKolego Piotrze, problem w tym, że swoje twierdzenie poparłeś właśnie badaniami, a teraz zaprzeczasz jakobyś na nich się opierał. Podałeś konkretnie liczby i na ich podstawie stwierdziłeś, że to większość członków PZŁ. Ani te liczby, ani Twoje widzimisię nie upoważnia Cię do takiego twierdzenia i to na białych stronach portalu. Takie coś, to może przejść w HP. I tyle. Napisałeś bardzo dobry Statut i chwała Ci za to. Proponuję abyś go wysłał do NRŁ, może coś wykorzystają. Dobra robota, ale zbyteczna propaganda! Tytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ
15:22 Bayerischer GebirgsschweisshundKolejny raz farmazony wypisujecie kto i jaki procent popiera no i o tych złoconych okładkach. Poprzednia wersja dotarła jak i obecna już dociera pocztą mejlową Do‘’KOMUNISTOM,ESBEKOM,ORMOWCOM,ZOMOWCOM I PRZYDUPASOM ZG ‘’ Nie wierzycie Jenochowi to zapewniam - przewodnicy posokowców - są bardziej wiarygodni. Tytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ
15:09 Piotr Gawlickihttp://forum.lowiecki.pl/read.php?f=15&i=146695&t=146671&v=tTytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ
14:18 Stanisław PawlukTen statut to ogrom ciężkiej nikomu nie potrzebnej roboty! Oprawię w sztywną okładkę ze złoceniami jako przykład płonnych nigdy nie spełnionych nadziei.Tytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ
13:56 Piotr GawlickiOceniam subiektywnie, bo piszę od siebie, że rozwiązania statutu przygotowane przez NRŁ nie odpowiadają większości członków PZŁ. Podaję dokładnie na jakiej podstawie tak oceniam, więc gdzie ma być ta manipulacja? Manipulacją byłoby, gdyby istniał jakikolwiek twardy fakt, dowód, badanie, etc., że rozwiązania statutu przygotowane przez NRŁ odpowiadają większości członków PZŁ, a ja podając wynik jakiejś ankiety, pomijam ten fakt, dowód, czy badanie. Równocześnie z zainteresowaniem zapoznałbym się z przesłankami Kolegi wiadomożeZOMO, które pozwalają mu wątpić lub podważać opinię, że projekt przygotowany przez komisję statutową NRŁ nie odpowiada większości myśliwych. Na marginesie podam, że ankieta była dostępna do głosowania przez 4 dni, a już po 2 dniach i po około 250 oddanych głosach wynik ustalił się taki, jak widać go obecnie, co wskazuje na to, że czekanie na kolejne 200, 400, czy 1000 głosów nie zmieniłoby wyniku.Tytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ
12:34 wiadomożeZOMOProjekt Statutu przygotowany przez Redakcję, czy też Piotra, jest lepszy od tego ze strony PZŁ. Nie mam żadnych wątpliwości i dlatego tym bardziej nie rozumiem manipulacji jakiej się tu dopuszcza. cytuję - . " Wtedy to czytelnicy dziennika "Łowiecki" wyrazili swoje zdanie na temat tego projektu, popierając go jednoznacznie w ankiecie porównującej istniejące projekty, w której w ciągu 4 dni wypowiedziało się 409 osób. 52% procent respondentów opowiedziało się za projektem przygotowanym przeze mnie, a tylko 18% poparło projekt komisji statutowej NRŁ. Był to jasny przekaz, że rozwiązania przygotowane w NRŁ nie odpowiadają większości członków PZŁ." - koniec cytatu....... Kolego Piotrze to tylko 409 głosów, w tym tylko 52%, czyli ok. 210 respondentów za Twoim projektem, ale co ważniejsze ..... te 52% Forowiczów/respondentów absolutnie nie jest próbką reprezentatywną, i nie jest to 52% wszystkich członków PZŁ i tu też nie ma żadnych wątpliwości. Więc po co ta manipulacja, że jest to niby jasny przekaz, że rozwiązania przygotowane przez NRŁ nie odpowiadają większości członków PZŁ? Wystarczyło uczciwe napisać, że większość forowiczów uznała Twój projekt za lepszy, bo to akurat prawda! Tytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ
12:29 marian 3752Panie Piotrze gratulacje jestem pod wrażeniem , dobra robota DB.Tytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ
12:21 Manlicher 308wPanie Piotrze, Kawał dobrej roboty Pan wykonał! Dziękuję.Tytuł:
Taki statutu należy się członkom PZŁ

... do zdjęć
23:38 obrazduszy
19:40 sumada
12:09 P_iter Te akurat były w zestawie.