Piątek
18.10.2019
nr 291 (5192 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do dziennika na gorąco
13:02 OpechancanoughTa propozycja by rolnik spotykal sie z Zarzadem Kola w tajemnicy i rozstrzygal szkode. jest metoda stara jak pzl, by Rolnika przegadac a nawet nie wysluchac. W ZK sa ludzie nie glupi, potrafia gadac i Rolnik nie ma zadnych szans, nawet jak ma racje. PZL winien byc pozbawiony decyzji o szkodach, ktore sam " wyrzadzil" swoja hobbystyczna gospodarka. Ma placic, ma prawo do swojego stanowiska ale nie moze decydowac o wysokosci szkody. Tytuł:
Rolnicy mają dość myśliwych! cz.3
11:33 Stanisław PawlukCzesław! Nikt z wypowiadających się nie został pominięty i jego wystąpienie jest w relacji w pełni oddane (z wyjątkiem nieczytelnych wywołanych podniesionymi głosami z sali scen).Tytuł:
Rolnicy mają dość myśliwych! cz.2
11:00 CzesiekPodsumowując: 1. Przedstawiona została tylko jedna strona medalu!! Nic poza pretensjami rolników nie było przedstawione. Nie było wypowiedzi Posła, Gandalfa Białego z Nadleśnictwa, Starosty czy myśliwych z Szaraka... 2. Ten rolnik co tak dużo gadał miał w kilku kwestiach rację ale nie we wszystkim! 3. Ten sam rolnik jak stwierdził był na 20 takich spotkaniach i poza oklaskami nie było i śmię twierdzić nie będzie zmienione. Brawo i oklaski. 4. Mistrz z pierwsze odcinka zapomniał się - bo użytkowanie jeżeli już jest właścicielem a nie dzierżawcą to ma do uprawy rolnej. Stacji kosmicznej nie może na tej SWOJEJ ziemi zbudować, ba nawet głębokiego dołu wykopać bez zezwolenia. Ps. a Tobie co Ci znowu zżarły?D:DTytuł:
Rolnicy mają dość myśliwych! cz.2
03:04 OpechancanoughTera tez rozumiem jak pzl robil 300 procent normy, tj. planu a Ministerswa i spoleczenstwo wierzylo w walke z asf i dzikami. Jak w planie bylo dzikow 6 a w lesie 120 dzikow, a wedlug inwentaryzacji np. z😂 sztuk.😂. Tak to pzl mogl zrobic i 1000% normy na papierze to fajnie wygladalo ?, a jak sie milo sluchalo w radio i ogladalo w TV, gdy pzl tlumaczyl, jaka ma norme pozyskania☝ Tak ratowano Rolnictwo?Tytuł:
Rolnicy mają dość myśliwych! cz.2
02:46 OpechancanoughInna sprawa, ze Nadlesnictwo klepnelo taka inwentaryzacje i plany, to nie ma w LP mysliwych, co wiedza jak sie rzeczy maja ? Starosta powinien, choc jego jeszcze mozna zrozumiec, podobnie Wojtow Gmin, ale Nadlesnictwo? To sa jaja!Tytuł:
Rolnicy mają dość myśliwych! cz.2
02:38 OpechancanoughJezeli inwentaryzacja zwierzyny byla tak zrobiona swiadomie, a to mozna ocenic o wszesniejsze inwentaryzacje i realizacje planow, to oznacza, ze kola lowieckie dzialaly na szkode Rolnikow i innych wlascicieli ziemskich, wiedzac, ze podaja nieprawde, i na tym zyskuja wieksza liczbe jeleni i dzikow do hodowli ( np. dla dewizowcow - z czego kasa do kola na domki i inne ), czyli bogacily sie. Czy to jest OK?, a moze ktos powinien sie przyjzec ile na tym Rolnicy i Skarb Panstwa utracili i domagac sie solidarnie od PZL i jego czlonkow stosownej rekompensaty za robienie w bambuko Rolnikow i Panstwa pod pretekstem prawidlowej gospodarki lowieckiej przez te 66 lat ( np. z nieruchomosci pzl i kol lowieckich. Poki jeszcze nie sprywatyzowano lowiectwa, co uczynia pierwsi utrwalacze pzl ,przejmujac to, co szaraczki zwane bydlem skladkowym wypracowaly ku chwale kolchozu lowieckiego w najlepszym modelu lowieckim Swiata.Ja sie tylko pytam - po tym co obejrzalem na tym filmie. Ten Rolnik ma racje.Tytuł:
Rolnicy mają dość myśliwych! cz.2

... do zdjęć
11:07 tsabinek
08:33 mariandzik Bardzo dostojny. Już ni długo będzie rządził na rykowisku.
08:03 drzemlik