Wtorek
22.10.2019
nr 295 (5196 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do dziennika na gorąco
20:59 Jacek LZPZŁ to banda z okresu Blocha i jego otoczenie. Tytuł:
Walka o istnienie koła c.d., cz.1
16:44 Luzak-63 Uwagę przyjąłem z pokorą. Okazuje się, że kończył Pan nie tylko wydziały prawa i dziennikarstwa ale jeszcze filologie polską. Gratuluję i proszę o wybaczenie – to tylko tzw. czeski błąd. Natomiast dziennikarstwo z ul. Krochmalnej, a jakżesz istnieje takie, ale często jest pozywane za sianie popeliny. Tytuł:
Walka o istnienie koła c.d., cz.1
15:46 Stanisław PawlukZniekształcanie nazwiska jest zniewagą! Nie "JenAch" jest łowczym okręgowym w Ostrołęce a Pan Paweł JenOch! Proszę się douczyć a następnie wypowiadać a uniknie się kompromitacji esbecko-ormowskiej. Zasady pokazywania wizerunku i nazwiska obowiązujące w Polsce przytoczyłem niżej. Najlepszą i jedyną metodą aby swego wizerunku nie pokazywać jest niepełnienie funkcji publicznych i nie branie udziału w zebraniach publicznych.Tytuł:
Walka o istnienie koła c.d., cz.1
15:04 Luzak-63Wpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: podawanie niezweryfikowanych faktów godzących w osoby trzecie.Tytuł:
Walka o istnienie koła c.d., cz.1
13:55 Stanisław PawlukLuzak-63 - zorientuj się o czym piszesz, poznaj zasady a nie będziesz pisał w stylu "ubecko-ormowskim" i unikniesz pomawiania jak to zrobiłeś niżej używając bezpodstawnie min. określenia "manipulacja". Nie zauważasz, że z tzw. ostrożności procesowej żadne nazwisko świadka nie jest ujawniane. Zgodnie z prawem prasowym nazwiska świadków można ujawniać jedynie za ich zgodą. Paweł J. takiej woli mi nie oznajmił. Zgodnie z tymi przepisami wizerunek i nazwiska sędziów, adwokatów, radców prawnych nie wymagają zgody na ich pokazywanie a osoby te nie mogą zakazywać publikacji wizerunku i nazwisk. Tytuł:
Walka o istnienie koła c.d., cz.1
13:27 Luzak-63 Jest to kolejna manipulacja z repertuaru ubecko – ormowskiego, by niezorientowanego czytelnika w temacie wyprowadzić na manowce. Pytanie czy Łowczy Okręgowy w Ostrołęce Paweł Jenach jest już w stanie oskarżenia, że używa się inicjału zamiast pełnego jego nazwiska ? Z praktyki około Sądowej, Prokuratorskiej i Policyjnej, przyjętym zwyczajem jest: używanie takich form wobec osób skazanych, oskarżonych i podejrzanych. Wobec tego proszę określić w jakim statucie prawnym znajduje się osoba Pana Pawła Janocha ? Ja wiem, że niektórzy mają niepohamowaną chęć dokopać innym. Ale trochę szacunku i powagi, a w szczególności nie zaszkodzi wiarygodność w rzemiośle. Tytuł:
Walka o istnienie koła c.d., cz.1

... do zdjęć
20:59 jacek123
20:58 jacek123
16:23 sumada Róża jak u jelenia
14:56 white wolf
14:34 IRYDA
14:10 IRYDA I jak po latach... Samopoczucie
13:56 white wolf Piekne
08:14 I G O R