Poniedziałek
09.07.2007
nr 190 (0708 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
21:24 fifty(123)To już chyba normalka, u mnie podobnie, za złożenie doniesienia do prokuratury wywalony na pysk ( wykluczony )Tytuł:
....i znowu Opole !
19:04 Kazimierz SzumskiChyba jednak prezes Rysia skuteczniejszy od prezesa Dąbrowy bo jak zakazał chłopakom w sądzie zeznawać to i na forum boją się odezwać. Pozdr.Tytuł:
....i znowu Opole !
18:45 Deer35To już nie smieszne to już straszne!!!!!!!!!!!!!!!.A ja chyba następny pomimo że poluję daleko od Opola.Tytuł:
....i znowu Opole !
15:49 Wiesław NitkaPrawo powinno być proste , zrozumiałe i wykonywalne. Powinno też być odzwierciedleniem sprawiedliwości, poszanowania godności każdego człowieka. Aby tak się stało prawo powinno być tworzone przez ludzi kompetentnych , posiadających wiedzę w tym zakresie jak i przez podobnych weryfikowane w praktyce. W polskim ustawodastwie łowieckim tworzenie prawa powierzono członkom Związku, którzy często z znajomością prawa mówiąc delikatnie dużego styku nie mieli a tworzone przez nich zapisy przyprawiają w osłupienie czytelników portalu. Idąc dalej tą ścieżką dochodzimy do sytuacji gdzie za zeznawanie w sądzie można z Koła wylecieć za chwilę za postawę kuzyna , ciotki, szwagra, za mało wyrazisty uśmiech, za wplątanie w machinę kolesiostwa ( nie mylić z koleżeństwem )i w ogóle "choćby nie wiadomo co się działo to i tak wszystko będzie jak należy" . Myślę, że już najwyższy czas na przeprowadzenie - nie zawacham się użyć tego słowa - prawno - strukturalnej rewolucji w polskim łowiectwie bo jak widzimy na drodze ewolucji niedaleko zaszliśmy wręcz powiedział bym uwsteczniliśmy się w jakości szeroko pojętego łowiectwa. Stąd niezadowolenie myśliwych biorących udział w ankiecie w portalu ale i nietylko tych. Tajemnicą Poliszynela jest bowiem stosunek myśliwych do Związkowych Organów w kwestii zaufania.Ankieta to tylko uwidacznia. Pozdrawiam Wszystkich Myśliwych licząc na to, że powstanie a w zasadzie zespoli się w kreatywną całość ta część członków PZŁ, która chce zmian pozytywnych w Zrzeszeniu i która w sposób demokratyczny je przeprowadzi. Darz Bór ! WNTytuł:
....i znowu Opole !

... do opowiadań
08:30 jandrusbŚwietne opowiadanie, słyszałam je z ust szczęsliwego myśliwego. Bardzo sie ciesze, że zostało fajnie spisane. Gratulacje dla Ojca i Syna. Darz Bór.Tytuł:
"Do trzech razy sztuka"

... do zdjęć
23:45 RM Kurcze ale fajny widok, SUPER!!
23:29 KubaG Piękny widok - jest czego zazdroscić
23:13 GregorW
23:13 GregorW Super fotka
23:05 Kiepur extra:)
23:01 Terra ale obstawa:)))
22:37 Smyczek jaka dzieliła was odległość?
22:20 Calamondin Bardzo miłe dla oka
22:16 Calamondin Bardzo ładne zdjęcie DB
22:06 błażej Wszędzie te "Moherowe Berety" ;-)
21:49 mrówa_puchacz (BT) Pozdrowienia dla hubala i wiewióry
21:28 kamionka1978 jestem amatorem i czy to jest ck czy nie to mnie to nie interesuje podoba mi sie te foto jak i cała galeria
21:27 waskacz6 Tak w dali jest kolejny kogut. Zdjecia zrobilem na poldniu Anglii. Bazantow jest tutaj mnostwo.
21:26 szeri11 Ale banda;-)
21:25 Kamil90 Super:D
21:21 Smyczek alez rodzinka! no no no. dzików u Nas pod dostatkiem:)
21:19 Kamil90 Piękna fotka:-)
21:19 Smyczek to musiała być super przygoda? takie spotkanie.. gratuluje
21:13 madziar 25 warchlaków i 9 dużych
21:13 kamionka1978
21:12 kamionka1978 ładne jak blisko podeszłes
21:09 yogy a dalej spacerowicze jak mniemam? :) fajny dzikol :)
21:08 yogy ale towarzystwo :)
21:07 BartekPio
21:05 BartekPio SUPER FOTKA :) Piękne galerie GRATULUJE ... DB
21:04 pablo~ fajne:D
21:04 Dominika super rewelacja;))
20:59 BartekPio Rewelacja :) Gratuluje spotkania. DB
20:57 ketiw11 JJJJJJAAAAAAAAAAA Super
20:54 Szelest Z 30 sztuk będzie :) nieźle
20:52 Szelest jak to mówi Ira hihihihih :)
20:52 Kiepur
20:52 Kiepur
20:52 Kiepur Gratuluje kolego:) pozdrawiam
20:51 maciek_mac Domowe przedszkole :)
20:45 gawronn Zajeb.......ty!!!!!!!!!
20:41 fotogamrat
20:40 fotogamrat Szlag mnie trafia kiedy w takich sytuacjach sprzęt okazuje sie do d...W przyszłym sezonie konieczna zmiana...
20:40 barteks25 ooooooooo jaki kaban:)DB
20:10 barteks25 pogratulowac!!!DB
20:05 MiTi07 Zdławiony
20:00 barteks25 super:)
19:50 barteks25 co tu na Twoje pikne fotki pisać!!! cudne!!!!DB
19:40 szeri11 Jak Ty kolego to robisz;-)?????
19:27 Szelest o o to mi chodziło dzięki wielkie DB
19:25 Szelest Achhhhhhhhh te byki
19:19 Szelest Jak dla mnie foto miesiąca!!!
19:14 Szelest
18:23 Adrian89 (BT) Ad. Peterhunter Czemu Kolega pyta? Fotkę zrobiłem po powrocie do domu...
14:28 peterhunter Piękne obrazki, marzenie w moim łowisku..
14:24 peterhunter Gratulacje dla najlepszych. To fotka przed czy po rozdaniu?
13:46 Cyzio To jest Ten słynny nabytek? Ładny
10:21 mariandzik Super!!!
10:21 mariandzik Ale piękne byczysko
09:20 paszyd No ładny byczek i sytuacja świetna...szkoda że nie wykorzystana -ostrość..pzdr
03:51 Andrzejo dziczek strzelony na skraju rzepaku, niestety ''poszedl'' 30metrow - strzal komorowy 243win 120mtr
00:53 Jozef Starski Jest to "Bowfin", ryba niezbyt poszukiwana przez amerykaskich czy kanadyjskich wędkarzy. Rzadko występuje, a jej rodowód sięga czasów dinozaurów. Została wypuszczona, ze względu na jej rzadkość występowania.
00:42 Jozef Starski Piękne, niczym "Prządki" koło Krosna n/W (żadnym niczego nie ujmując).
00:28 Kamil90 Suuper:-)
00:13 Karol Ekstra !!