Wtorek
31.07.2007
nr 212 (0730 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
22:18 FraMPo prostu brak słów . Jeśli adwokat ,myśliwy i jednocześnie prezes OSŁ tak postępuje , to świadczy to o bardzo niskim poszanowaniu prawa przez tego pana .Okręgowa Rada Łowiecka powinna natychmiast odwołać tego pana z pełnionej funkcji .Następnie ORD powinien wszcząć przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne .Ale czy tak będzie ? Pewnie zamiotą to pod dywan i rozejdzie się po kościach . Tytuł:
Czy tylko sprawa jednego lisa?

... do zdjęć
23:50 seba88 No pewnie, jak co roku
23:50 robcio2 Szczerze gartuluję rogacza.Ładna sceneria,ale zdjęcie byłoby udane gdybyś zakamuflował farbę.Bo przecież po strzale mamy już czas by przygotować fotografię.DARZ BÓR.
23:43 el Gwiazdor gratuluje rogacza
23:36 darzbórnik74 Seba w tym sezonie też idziesz w nagance?
23:35 Magnum43 To co inni widzą z ambony Seba widzi z ziemi :). Pozdrowienia Kolego :)
23:32 darzbórnik74 Seba teraz kojarzę Cię bardzo dobrze! W pażdzierniku będzie rok jak Cię nie widziałem podejrzewam, że teraz zaglądasz bocianom w gniazda. he he he
23:31 kamionka1978 a tak szczerze podoba mi się prawie każdy jag tylko że brązowe są ładniejsze:)
23:29 Magnum43 Naprawdę niesamowity okaz ,ciekawe jak by wygladał gdyby miał regularne parostki. Szkoda że zdjęcie pod takim kątem .
23:29 Maksym Ten wyższy od świerków w tle to seba88:-)))))))))))))))))))))))))
23:26 darzbórnik74 czyżby drugi z prawej?
23:19 ULMUS W związku z poniższym uważam że kolega Seba stoi nad tą naganką drugi od prawej :)
23:18 seba88 A i jeszcze jedno, ten 5 od prawej (w czapce) to kolega Piechu
23:17 kamionka1978 a to gratuluje wyboru,widziałem kiedyś w łowcu foto piesków z tej hodowli jednego pamiętam chyba wiki?świetne psy
23:17 seba88 Mogę dać małą podpowiedź: jeszcze nigdy nie zgubiłem się w kukurydzy, nie muszę wchodzić na ambonę żeby obejrzeć pole a z owsa wystaje prawie 1,5 metra. To zdjęcie nie aktualne, teraz jestem wyższy;)
23:15 darzbórnik74 a można wiedzieć w którym miejscu , bo mnie się wydaje , że 5 z prawej?
23:12 seba88 No oczywiście ze tak;)
23:03 darzbórnik74 ad.Targred w stargardzie mieszkam a to są okolice Węgorzyna, a kolega też ze Stargardu ? widze koło Cyranka - czyżby Łobez ?
22:48 targreg Piekny efekt nie wiedzialem ze w okolicach Stargardu sa takie piekne kabanki a sam tu mieszkam , pozdrawiam i gratulacje DB
22:33 darzbórnik74
22:33 targreg Sliczna L(:( pozdrwiamy DB
22:33 darzbórnik74 Rozbrykane kożle- znam to z kąś. Piękna fotka!!!
22:30 darzbórnik74
22:11 Kebas84 Gratulacje dla kol. Kuby zdobycia pierwszego miejsca !!! Pozdrawiam
22:04 hulas Gratulacje Paweł :-)
22:04 Lafi ad mariusz30 Czy ten noz nic ci nie podpowiada? ;)
22:03 Kamil90
21:55 mariusz 30 ale ładna sarenka fiu fiu
21:43 shadowDP A co t oza betony? Jakim sposobem robione? Czy można kupić gotowe?
21:36 Hunter4036 Gratuluje dzika, pięknego strzału i profesjonalnie wykonanego zdjęcia. niech Ci Bór Darzy Kolego !!!!
21:17 Terra Rogowskie Jeziora ;)
21:15 MAX-508 Piękny ten Twój psiak właśnie Jagi w takim typie lubie...
21:04 strażnik Mieszkam od dziecka w bieszczadach i wiem na czym polega zbieranie poroży. Chodzenie krok w krok za jeleniami, to co złapią do w czasie biegu to ich żer.Zierzyna jest przepędzana nawet łanie. Bo początkujący nie wiedzą nawet jak wygląda trop jelenia-byka.Kiedy mam mozliwosć stawiam zbieraczom mandaty za wjazdy na zakaz itp.
19:57 kamionka1978 bardzo ładny
19:15 huskys mój robi tak samo:))
18:31 barteks25 a jakie wymiary ma skóra(od nosa do końca ogona) i czaszka? DB
18:27 Emill Gratuluje dzika i zdjęcia ! DB !
18:21 Mateusz93
17:52 KubaG Ciopek a czy aby Pastorał nie jest podpórka jednonożną? Z tego co widać tutaj mamy do czynienia z dwu ,albo i trzy nożna ... więc może jednak podpórka ? :) nie upieram się :-) może być pastorał :)
17:45 Ciopek Kuba PASTORAŁU nie podpórki ;))
16:56 ZKK600 Gratulacje! DB.
16:55 Azjaland fajowy
16:55 Basior 1 Ad leon, las w takiej sytuacji jest najmniej ważny.Pomyśl jak by spadło to komus na głowe, to byłby dopiero problem.
16:48 darzbórnik74
16:47 darzbórnik74 urokliwa scenka!!
16:47 Basior 1 Kominy stoją i są w wyśmienitej formie:)
16:46 darzbórnik74 ad.Bati to pies wuja ale poluje ze mną.
16:43 darzbórnik74 100 procentowa racja Bati
16:40 darzbórnik74 piękna kolekcja. Cenię myśliwych, takich jak Ty - dbających z takim kunsztem o trofea. Gratuluję !
16:38 kamionka1978 mój tato miał pieska nazywał sie Fidus też był brązowy jak ten ,właściwie taki sam:)i był Askiras.niestety pare lat temu zginął w noże.Ta linia jagów jest naprawde świetna,mieliśmy kilka jagów ale ten pod względem pasji bił wszystkie,jedyną cechą za którą mógłbym dać minus to to że był drobniutki.Prosił bym autorkę foto o napisanie jaka to hodowla
16:35 darzbórnik74 gratuluję amerykańskiego strzału!!!
16:20 krasy bardzo ładne zdjęcie ;] podoba sie
16:12 bati911 Pewnie. Oddałeś dwa celne strzały i lepiej dźwigać dwa razy 40kg niż raz 80kg.
15:49 Piegus Basior zapraszam do siebie. pozostałości z II wojny przyczepą mozna wywiźć. A propos Twojego profilu czy w Budowie jeszcze kominy stoją?
15:42 bati911 Duże lisisko.Gratulacje.
13:38 Leon_Ols Niema to jak szanować las ...
13:37 deer.hunter Dał teściowej młotek i kazał z rdzy opukać...
13:05 szlag no nareszcie BartOn sie ukazal a pare dni temu myslalem co sie z toba dzieje chlopi bo dlugo nie widzialem Cie na Twoich fotkach
12:59 mariandzik Piękny aport i piękny efekt polowania. Gratuluję
12:58 mariandzik Piękna fotka.
12:57 mariandzik Piękna psina
12:45 Pomorski Łowca Wracając do byka - koronny czternastak. Masa poroża jakby u góry. Nie dałbym mu więcej niż 8 - 9 lat. Chyba bym go nie strzelał.
12:43 waldi560 Piękna kolekcja, piękna oprawa, jeszcze mogłaby być widoczna data i uroczysko.Darz Bór
12:40 dzikuu smyczku drogi , zdjęcia miesiąca się nie wybiera i nie ma obowiązku oglądania go.
12:39 waldi560 Niesamowite kozły, musisz być wybrańcem św.Huberta, życzę kolejnych myłkusów.
12:37 dzikuu Askiras?
12:30 bati911 Piękny jagdterrierek
12:28 waldi560 Piekny myłkus gratuluję, opłacało sie poczekać jeszcze jeden sezon.
12:27 bati911 Gratulacje! U nas padał deszcz także zrezygnowałem z polo...Widzę, że masz posokowca?
12:23 bati911 ładny kaban.
12:21 bati911 Ładny pokocik.
12:13 waldi560 piękne zdjęcia widać jak dojrzałośc łowiecka prezychodzi z wiekiem.Darz Bór życzę kolejnych 50 byków.Darz Bór
12:07 Dolek93
12:07 Dolek93 Piekne zdjęcie... DB
12:06 waldi560 Piekny dzik i należyty szacunek przez piękne zdjęcie, szkoda tylko,że nie widać oręża.Darz Bór!!!
12:05 MichałZ gratuluje 2 ładnych strzałów.ps.z tym że o polowaniu kolega zapomniał to chyba racja bo juz dawno nowego zdjecia nie widziałem. Gratulacje jeszcze raz!
12:04 Dedek (BT) Czy mi się zdaje, czy kolega pod lunetka ma zamątowany laser? :) Koziołek bardzo ładny a fotke jeszcze piękniejsza :) DB Dedek
12:02 waldi560 Gratuluję piekny koził
12:02 waldi560 Gratuluję piekny koził
11:10 KubaG Gratki! Mi w zeszłym sezonie przyszły dziki na kniazienie zająca. I ponoć nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że dziki przychodza na pisk koźlęcia czy kniazienie zająca... DB
10:03 mariandzik gratuluję pięknej przygody
09:41 Hubert C gratuluję :)
09:39 czarny zwierz
09:29 abanas Bociany!!
09:26 FrYcU Brygada "Wicher" :)
09:25 el Gwiazdor
08:50 Pk jak to kula ?
08:45 jandrusb
08:43 Kamil90 Gratuluję!!!:)
08:24 Janos SUPER!
07:56 piotrek4
07:53 piotrek4 gratuluję
07:41 piotrek4
07:35 STRZAŁKA Ad. Pawka. Możdżeń ma grubaśny i zdeformowany. Pozdrawiam
07:01 Jump76 ...hmmm, na wabik powiadasz :)..przyszedł. Gratuluje udanego wabienia kolego!!! Pozdrawiam + Darz Bór
06:57 Jump76 ..ach te poranki w łowisku:) Szczere gratulacje kolego ketiw11 Pozdrawim + Darz Bór
01:57 Kebas84 No to dobrze wiedzieć :) Pozdrawiam
00:25 darzbórnik74 ad.Dawid strzelone na wabik?
00:24 darzbórnik74 gratuluję!!!
00:23 darzbórnik74
00:19 Alus Miało być Marku. Sorki za przekręcenie imienia Kol. Łowczy.
00:19 darzbórnik74 ładna bestia.! Kolego Wojtku , czy to jest może domek na Żółwinie?
00:18 Alus HeY Marczu! czemuś nam głowy poobcinał;-). DB
00:12 darzbórnik74 ładny kaban-gratuluję!!!
00:11 darzbórnik74
00:10 darzbórnik74 gratuluję i życzę dalszych sukcesów a widzę, że ma ich kolega niemało. Parę lat temu widziałem to zdjęcie w łowcu a w zeszłym roku na wystawie w Pucicach.Darz-Bór!!!
00:06 darzbórnik74
00:03 darzbórnik74 ad.Gajowy wysłałem Ci email
00:02 darzbórnik74 gratuluję!!!!-ładne zdjęcie
00:00 darzbórnik74 ad.Dawid wydaje mi się, że miała . Teraz żałuje , to był naprawdę duży jażwiec. Ale mam skórę