Czwartek
04.10.2007
nr 277 (0795 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do zdjęć
23:45 Karol I nie przyszedłeś się pochwalić ? Ojj... oj... na sucho chyba to nie przejdzie. Mam nadzieję, że w tygodniu zajdziesz na kawę. Gratulacje i Darzbór !!
23:32 Vulpes silvestris Wspaniałe niemal "namacalne" zdjęcie. Brawo!
23:00 błażej Dzięki ,dziś cherlawym koźlakiem Św. Hubert mnie obdarzył :) DB
22:38 błażej Spox
21:58 HALIAEETUS
21:57 HALIAEETUS
21:44 Adrian89 (BT) Najlepsze miejsce :-)
21:43 Adrian89 (BT) Bywało się, dobrze się zjadło... Zawsze było super! (Za barem pani Kasia?) Pozdrawiam!
21:38 piechu ale pieknie sie prezentuje:)
21:38 mateo82 baaa...:D
21:37 piechu sliczna jest:) to co za dwa tygodnie jedziemy?:)
20:56 Spring O! Rudy Kapturek, ladnie to wyglada.
20:23 Jump76 ..słodko wyglądasz w tych promieniah słońca Urszulo:) Pozdrawiam + uściski
20:02 jakso i to szyta na maszynie
19:49 jakub354
19:39 Bohouš gratulacje.....Lovu zdar!
19:37 Bohouš bardzo dobrze vyglonda....juz siadam do samochodu i pendze do Polski........
19:31 Jump76 ..podzielam Twoją radość..robcio2 Gratuluje !!! ..jakie oczniaki jak płozy od sań :)
19:26 Jump76 O!Looondon :)...szabele w dłoń:D,ależ oręż!!!
18:59 młody.myśliwy marianka a skad wiesz ze to wigilijne??
18:58 młody.myśliwy ad.Przemek huczka juz sie zacela przynajmniej w moim rejonie - dolnoslaskie. A tak apropo to ladny dziczek i szable godne uwagi DB.
17:52 Jenot Leon daj sobie na luz. Jakiś taki pogromca jeleni jesteś : - )) A na poważnie to gratuluję i … Darz Bór
17:09 wloochacz Gratuluję dzika i wytrwałości; ciągąć tego kabana tu i tam w celu zrobienia fotki ;-)
16:54 ajwa Ad Marianka Sęk w tym że to nie Andrzej Skawiński :-) DB
16:51 MariuszG Odyniec prowadzący watahę?!
16:29 Maciek...@
16:14 Marianka Zgodnie z tradycją myśliwską w polowaniu wigillinym niewyznacza się króla polowania. Pozdrawiam DB
16:10 Leon Piękne...
16:05 Marianka Z zamglonego boru wyłonił się kapitalny Byk. Przepiękna fotka króla polskiej knieji.Serdeczne gratulacje tak pienej fotki Darz Bór
15:48 GregorW SUPER FOTKA Gratuluję
15:40 Marianka Ad Andrzej Skawinski w naszym hobby wszystko jest dopuszczalne i nie hańbi oczywiście w granicach normy.Łącze pozdrowienia Darz Bór
15:38 paszyd
14:37 Artek Gratuluje!!! ciekawy byczek POZDRAWIAM DARZ BÓR
14:34 robcio2 MARIANKA,przyznałem się do błędu o 9:15.Zauważyłaś?POZDRAWIAM i DARZ BÓR.
14:32 Krzysiek Gratuluję!!!
14:06 hulas Gratulacje !
13:24 MARS super :-)
13:09 Kęsy No nie takie czegoś to jeszcze nie widziałem. Super ,ale odyniec, więcej jak złoto. Chyba że gdzieś fajki zgubił to złota nie będzie. pozdrawiam i gratuluje D.B.
13:01 Kęsy Wygląda jak byś je wołał po imeniu :))). Gratuluje spotkania i ładnego zdjęcia .D.B.
12:42 ketiw11 Gratuluję...Także kondycji.
11:52 PrzemekJ. Cóż to zdjęcie z tego sezonu ? Czyżby huczka już się zaczęła ? DB
11:01 jandrusb
10:56 jandrusb
10:49 bati911 Gratulacje pięknego byczka i celnego ulokowania kuli.
10:48 Marianka Gratulacje pozyskania byka (ósmaka). Z myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór
10:47 bati911 Witam, ładny widoczek z okna, a jak twój wyjazd na rykowisko.
10:46 Marianka Gratuluje pozyskania byka.Robcio2 Sauer8x68 ma racje broni nigdy nie opiera się o wieniec strzelonego byka lub rogacza.Z myśliwskim pozdrowieniem Darz Bór
10:40 Leon Piękne...... DB LEON P.S dla takich widoków warto wcześnie wstać i żyć....... Leon :)
10:36 bati911 Gratulacje .Ładne trofeum.A waga ?
10:36 Leon Szczere Gratulacje!!!Darz Bór Leon
10:34 Leon Wojtku nie idę na ilość!W odstrzale zostały mi jeszczę 2 byki w 2 klasie wieku,bo w 1 klasie już wykonałem. U nas nie ma takiej ilośći jeleni jak u Was i nie są one takie mocne.Widziałem kilka byków,alę wszystkie na czerwone.Jest takie powiedzenie ,,Jak Hubert daje to trzeba brać,bo potem może być kiepsko" ! Wyszedł mi ten byczek z 4 łaniami i 2cielakami,wiec go oceniłem i postanowiłem pozyskać. Teraz bede szukał ładniejszego :) DB LEON
10:32 Leon_Ols To nie dzik to głuziec :D:D:D PZDR i Darz Bór
10:32 bati911 No ładnie się nacięły.
09:48 Marianka Ojo jo kto to wszystko zje, czuje fantastyczny zapach wędzonki.Życze smacznego Darz Bór
09:38 jandrusb super
09:32 =cheSter! Elegancka!!! Gratulacje wilkie!!!
09:32 wojtek K
09:32 Borsuk 2 Ładna galeria - ciekawy reportaż Panie Andrzeju. Pozdrawiam.
09:25 wojtek K no,no...szabelki to on ma.Ładne
09:18 Leon Rewelacyjny widok!!!Gratuluję spotkania!!!DB LEON
09:17 Leon Piękny Gratulacje!!!DB LEON :)
09:17 robcio2 MASZ RACJĘ to oczywiście do SAUERA8x68.
09:17 shadowDP Gratulację Panowie
09:15 robcio2 Masz rację.Też zwracam uwagę na tego typu elementy towarzyszące fotografiom,ale tu jednak popełniłem błąd.Czyjaś uwaga mocniej zapadnie w pamięć - dziękuję.
09:04 shadowDP Moje gratulację Kolego. Dawno Cię nie widziałem Macieju może będzie okazja w najbliższym czasie się gdzieś spotkać i opowiesz jak go wypracowałeś. Pozdrawiam Shadowdp
08:51 shadowDP Śliczny GRATULUJĘ i życzę dalszych sukcesów
08:12 dawids82 ale szable!!!
07:47 jandrusb
07:41 jandrusb Rewelacja :-) Darz Bór.
07:38 błażej Dzięki, to dopiero pierwszy drapieżnik w tym sezonie. Darz Bór!
07:30 Kamil90
07:29 piotrek4 ale panorama! chciałbym tam zapolować
07:23 piotrek4 fajne byczysko
04:12 Peter Czego ludzie nie zamieszcza... Nie tylko wstyd, ale brak poczucia wyobrazni, fe
04:06 Peter Co ja powiem, jestes mistrzem. A dlaczego mi tak nie wychodzi :(((
00:08 sauer8x68 Gratulacje :-) ...rozumiem ze emocje ale nastepnym razem nie kladz,opieraj broni o wieniec DB
00:06 sauer8x68