Piątek
14.12.2007
nr 348 (0866 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
23:21 Step2To tylko odważny rodzaj homo sapiens z lubelskiego, nazwałbym go "nieustraszonym gończym lubelskim" może w tym dziwnym tyglu jeszcze żyć... Szok i tyle...Tytuł:
Na "baronów" nie ma mocnych
22:13 Kulwapwielotykowiec1 To żyła złota i kopalnia diamentów w jednym! Po prostu: Bialskie Eldorado!Tytuł:
Na "baronów" nie ma mocnych
21:52 wielotykowiec1Widzę, że trafiłeś, Kol. Pawluk, na żyłę złota. Tym okręgiem zarządzają jacyś nawaleni, czy co? Regularnie się kompromitują. Teraz mamy już baronowy duet Sacharuk-Czarnecki, czy, aby nie duet czerwonych baronów. Tak, z bezczelnych zachowań, można się domyślać. Na szczęście prokurator "olał" JEDYNIE SŁUSZNĄ prawdę barona i odmówił wszczęcia. DB................................................................... PS. Mają tam przecież jakiegoś prezesa ORŁ i łowczego, czy nie mogą baronów przywołać do porządku? Aby łowiectwa i myśliwych nie ośmieszać. Tytuł:
Na "baronów" nie ma mocnych
17:50 Tomek67Już myślałem że się uspokoiło na ścianie wschodniej ale jednak nie. Głupich się nie sieje, głupi się rodzą. Jestem ciekawy jakie jeszcze kwiatki nam tej zimy wyrosnąTytuł:
Na "baronów" nie ma mocnych
14:06 wilk21Kulwap jest prawdomówny! Mamy więc kolejny " kwiatek " lub jak kto woli " świąteczną bąbkę ". Tytuł:
Na "baronów" nie ma mocnych

... do opowiadań
23:30 BOTANGAd Joe. Opowiadał Tadys, opowiadał! I stwierdził, że w Kanadzie jest po prostu normalnie i logicznie. Czerwone ubranko? Taki przepis i tyle... A jeleń nie mógł Tadzia zobaczyć, bo mu oczy zamarzły!Tytuł:
Dyktatorzy mody
23:01 BOTANGPyszne. Miło się czyta takie teksty. A refleksja? Całe lata mi wpajano, Że kapelusz myśliwego Ma z wieczora, czy też rano, Być koloru zielonego! Lecz kokardkę mu dodano... Pozdrawiam ciepło.Tytuł:
Dyktatorzy mody
22:32 Jozef Starski"Alej..." - konkluzja jest oczywista; oni mieli wewnętrzną, małżeńską umowę. Ona go ubiera, on ją rozbiera...Porypane! U nas niedawno jeden gość wyszedł za "stodołę" do lasu, śladami "Janiego" i z tę samą, znaną "Janiemu" krótką dubeltówką. Po chwili wpadł w popłoch. Zaświtało mu w głowie, że nie wpisał się do książki wyjścia...Nie mógł uwierzyć, że tu jeszcze nikt nie wpadł na taki książkowy pomysł...Kiedy jednak dowiedział się, że u nas też nie ma leśniczówek w których mogłyby być przechowyane te książki (jak w niektórych krajach), że w ogóle nie ma tu leśniczych, a lasach myśliwi z przyjemnością i pod wymogiem przepisów ubierają się na czerwono - powiedział - to jakiś porypany kraj. Przypomniał sobie też, że widział w tym dziwnym kraju - Kanadzie - lasy w takim nieładzie, że z wspólnie z Andrzejem doszli do wniosku, że w Polsce już pierwszego dnia leśniczy byłby zwolniony z pracy...Ubrany tak na czerwono pan Tadeusz - strzelił byka jelenia wirginijskiego. Byk - zaręczam - wcale nie był ślepy, a jednak nie zauważył "Tadysa". Ciekawi mnie tylko jak zachowa się jego żona, kiedy go ujrzy, że polował w Kanadzie ubrany nie na polską modę...Mam nadzieję, że Tadziu nie ma żadnej małżeńsko-ekwipunkowej umowy, jak ten, opisany przez Ciebie nieborak. Pozdrawiam - Joe Tytuł:
Dyktatorzy mody

... do zdjęć
23:58 darzbórnik74 Ładne foto.
23:57 darzbórnik74 Gratulacje do potęgi czwartej!
23:55 lesmar grubo...
23:51 darzbórnik74
23:49 darzbórnik74 BartOn te dwa przy sobie to rozumiem, ale te trzy to nieżle zerwałeś. No niestety musisz jeszcze trochę potrenować, aby wpakować wszystkie kule w jedną przestrzelinę. he he
23:34 darzbórnik74 Gratulacje!
23:25 Robi19 kruki
23:20 nietykalny po dziobie obstawiam ze to kruki ale pewny nie jestem.
23:17 mariusz 30 ciekawe gsdzie jest jakieś sianko???
23:06 APRIL yyyy co to za ptaki?
22:05 Calamondin Gratulę liska.ad.corvus, najlepiej salwę honorową i minutę ciszy :-)
21:46 ketiw11 Proszę bardzo -Warto celebrować szczęście jak najdłużej.
21:46 Pawel R. Gratuluje. Cztery kabanki to już nie "byle co" D.B.
21:44 >>łukasz<<
21:34 Pawel R. Bardzo mi się podoba.. Tak było kiedyś i tak powinno być teraz, tylko jakoś mało farby na twarzy Diany. Super. D.B
21:27 Pawel R. Chciałem jeszcze powiedzieć, że pływać musi ktoś, żeby strzelać mógł .... JA ! ha ha ha. Pozdrawiam Jednostki Pływające ...
21:24 Pawel R. Ad. FrYcU. Masz coś przeciwko mojemu psu ? Szczerze mówiąc "kacze polowania" mają swoisty czar, tym bardziej na "Markowych Stawach". Czekam na sierpień, ale wcale nie mam zamiaru przespać zimy. A .... fajna fotka no i pies, mój pies... Darz Bór !
21:12 Pawel R. Pozdrawiam Hubert. D.B.
21:01 Smyczek zgadzam sie z Toba sauer8x68!
21:01 3006hunter Super pasniczek! Robicie dodatkowo pasy zaporowe?DB
21:00 Smyczek dziwne ubarwienie:)
20:59 Smyczek mnie tez sie takie ujecie podoba:)
20:53 3006hunter super!DB
20:47 3006hunter Ad kotek Nie pociągiem ale mają pociąg do polowań!DB
20:28 mariusz 30
19:20 corvus A co kolega robi ze skórkami ??? Ja już niewiem czy jest sens lisa brać do domu czy go lepiej zakopać, oczywiście oddając mu wcześniej należyty chołd.... ;)
19:10 lesmar z tajniaka...
19:09 lesmar Ps.przepraszam za literówki. Jeszcze raz pozdrawiam
19:08 lesmar Nie bardzo się ztym zgadzam.I jako myśliwy i jako przyrodnik. Dla mnie to kompletna bzdura utzrymywanie sztuczne gatunku który nie radzi sobie w naszym klimacie , amimi to ładuje się sporo kasy dla utrzymania bażanta.Ogólnie mówiąc introdukcje to jedne z największych błędów człowieka.Daniel, muflon, bażant-wpierajmy raczej rodzimą faune.A jenota to bym doszczętnie wybił. I tak mamy sporo krajowych drapieżników. Jeśli chodzi o zdjęcie to wspaniałe, Gratuluje.DB!
19:01 corvus Czy to może Firma Naturex ????
18:14 DamianR Pozdrawiam Hubercie.D.B
17:55 espoir Panowie nie tak sie uklada pokot ta zaduma to nad regulaminem ;p
17:54 Smyczek pozdrowienia dla Magdy, ale mam nadzieje, ze nie bedzie to zdjecie roku!choc teraz to juz sam nie wiem czego sie spodziewac po tym portalu.. skoro takie zdjecie jest zdjeciem miesiaca..?
17:52 kotek Pociagem na polowaniwe??
17:42 wasyl72 a ten styl możemy kupić w Polsce - bardzo ładne
17:40 wasyl72 a to widać prawie Polski styl
17:39 wasyl72 a te linki to dla spadochroniarzy
17:08 wasyl72 Uwaga Inter-City jedie
16:07 brita jeszcze trzeba trafic DB
14:52 maciek_mac ...a taki był ladny, amerykański, szkoda hihihi...
14:20 APRIL gratki dla pogromcy szkodnikow,a jak ci zabraknie liskow zapraszam do mnie troche sie kreci ich
14:16 KamilNK5 fajna fotka w przyszłośći będą z nich kapitalne byczki pozdrawiam.
13:42 Stefek Gratulacje,poczekaj do pierwszego śniegu,zobaczysz ja się super strzela.
13:37 Stefek Co by nie mówic to jest piękne zwierze.Pozdraiam.
13:32 Stefek
13:24 Stefek Nic dodac nic ując, piękny pies.
13:20 Stefek Może kolega poda adres hodowli tych psów,mój pies wchodzi do wody tylko do kostek ale nie zawsze tak bywało ma już 15 lat
13:09 Stefek super,ale to zdjęcie chyba było w galeri kilka miesięcy temu,prawda?
12:59 kulalesnik Gratuluje ujęcia!!! Super!!!
12:43 STRZAŁKA Gratulacje. Tego samego dnia polowałem gościnnie na zajączki w Mazowieckim kole ale nic na mnie nie szło. Na szczęście mam zaproszenie na 16.12.2007 może tym razem się pofarci.
12:32 jandrusb Kapitalny :-)
12:30 an.dzie A gdzie miałam się położyć jak mi pod stołem miejsce zastawili?
12:13 cienias Bardzo udane ujęcie. Gratuluję.
12:06 cienias Mój ostatni, już dawno temu zkończył, jako potrawka. Gratuluję, tym bardziej, że u nas zajęcy i polowań na nie od lat sie nie organizuje, a był to najważniejszy i dostarczający najwięcej radości myśliwym przedstawiciel zwierzyny łownej. Niegdyś były plany zamkniętej hodowli i introdukcji, lecz wszystko "spaliło na panewce".
12:05 Artek super!!!!!
10:46 jandrusb Mroźno i bardzo ładnie. Darz Bór.
10:42 Troper Serdeczne gratulacje pozyskania 39 liska. Tak trzymaj Kolego.Łaczę pozdrowienia Darz Bór
10:40 abanas Ma się ząbki to się tnie ...
10:39 abanas Kolego BartOn, z tą wiatrówką to był oczywiście żart. Tak na serio to chylę czoła przed Twoim wynikiem na 100m.
09:59 lowca Potwierdzam skuteczność szczepionki
09:37 lowca gratuliję 39-go i nie pozwól by ten 40-ty wodził cię długo za nos
09:13 Maksym za momencik,za chwileczkę - to bym posłał kulę na komorę.Właśnie takie rogacze trzeba usuwać przed rują.
07:57 kotek
07:56 kotek hehehe dobre Szelest to bylo
06:44 Stefek Zyczę Ci setnego,Darz Bor
06:34 Kamil90
01:16 Karol Chrzest myśliwski piękna sprawa tylko szkoda, że inni koledzy nie bardzo potrafią uszanować tą tradycje... Darzbór !!
00:35 darzbórnik74 U mnie w pracy jest ich sporo a dziki zbuchtowały już prawie wszystkie zieleńce.
00:31 darzbórnik74
00:28 darzbórnik74 Kiedyś najstarszy wiekiem ćwik brał gacha za skoki i uderzał nim we frycowe plecy.Oczywiście z wyczuciem, tak aby nie uszkodzić.........szaraka oczywiście. Darz bór! Kaśka.
00:27 Karol Pięknie... mam nadzieję, że kiedyś i moją kaczkę zaaportuje z wody... ;-)
00:25 Karol Skądś znam ten domek...hehe... Darzbór !!
00:24 Karol Gratuluję kolego... to te o których opowiadałeś ? Pięknie !! Darzbór !!
00:22 darzbórnik74 Gratuluję!!!!!!
00:16 darzbórnik74 Ładna fotka!
00:14 darzbórnik74 Z chęcią obejrze Twoje pierwsze wyniki kolego SOPRANO tylko uwijaj się , bo koniec sezonu widać już na horyzoncie.