Poniedziałek
17.12.2007
nr 351 (0869 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
23:59 cieniasNo, no, ale piękna laurka od Iwony, spotkała redahtora.Tytuł:
Na "baronów" nie ma mocnych
23:32 cieniasBlaserB97 napisał:"Sprawy dokładnie nie znam". Okazuje się, że statutu PZŁ, też. Tytuł:
Sacharuk ...'żywemu nie przepuści'.
20:17 Kazimierz Szumski"Nie wydaje mi sie aby prezes sterroryzował tą 3/4 członków koła aby pozbyć sie niewygodnego kolegi Tomasza Rappe" No popatrz, tylko zwątpiłeś w gościa i od razu strefił. Telepatia jakaś cy cóś? Pozdr.Tytuł:
Sacharuk ...'żywemu nie przepuści'.
20:05 iwonaczyli na nieodpowiednie ZO , na ich ,,dziwne'' działania , tuszowania lub zaniechania jest jedyna rada : Kulwap . I bardzo dobrze Tytuł:
Na "baronów" nie ma mocnych

... do opowiadań
21:38 OisyrNajfajniejsze jest to że mamy wspólnych znajomych i wszyscy znamy tego marudę z telefonem Pozdrawiam Darz BórTytuł:
Telefon ...
21:21 RakrzesDobrze napisane. Sama prawda. Pozdrowienia. Tytuł:
Telefon ...
20:41 janiDarku, jesteś w dobrej passie. Pisz jeszcze, a czytelnikom trzeba powiedzieć o Twoich pracach. Przedtem to zrobiłem, zrobię i teraz! Darz bór!Tytuł:
Telefon ...
18:21 Tomek67Dobrze ujęte, znam to uczucie wszech obecnych telefonów. Jacy ludzie byli nieszczęśliwi 20 lat temu bez tego małego urządzenia :)))) DBTytuł:
Telefon ...
15:23 MysliwyyDobre.Znam to:) PozdrawiamTytuł:
Telefon ...

... do zdjęć
23:54 gawronn Kolega szalał : ) ) )
23:52 gawronn To punkt obserwacyjny p.pożarowy : ) ) )
23:50 Kapsel piękny egzemplarz
23:45 Bukiet Zrobiłeś"kolego"dzisiaj wspaniałą robotę.Dzięki.
23:38 Kapsel
23:30 gawronn Nie tylko twój typ kolego Kobuz 2 : ) ) ) ) DB gawronn
23:30 labrador Ładny wieniec , ładny pies ;-) Pozdrawiam labrador
23:29 labrador Nie rozumiem bezsensownych komentarzy nt. Jaki jest cel zamieszczania tego zdjecia A ja odpowiem : Zamieszczenie tego zdjecia , ma na celu ukazanie jaki ładny jest nowy Ford Ranger :-) Pozdrawiam labrador
23:27 labrador Grand Cherokee :)
23:26 labrador Źle doczytałem . Gratulacje dla p.Edka :-) No teraz dobrze
23:25 labrador Podoba mi sie ten byczek !! Gratulacje dla p.Janka , i dla Ciebie za świetną galerie . pozdrawiam Labrador
23:12 Vadera Ajajaj - to jest właśnie to co lubię najbardziej! Gratulacje!!!
23:05 Vadera Wygląda na starego. Czyżby ósmak koronny???
22:57 labrador No chyba kolega nie byłby zachwycony jak kolega napisał jego imie :-)
22:47 Becaz wn jak sie ma chłodnie w domku z 11 szt to po co lisy do zrobienia fotki wywozić w teren...?
22:31 Becaz wn czy to te liski wyjęte z chłodni co masz ich podobno już 11 szt? czy strzelasz dziennie ich tak dużo , czy zbierasz miesiąc a później pokazujesz ile to dziennie można strzelić lisów...
22:30 daras6022 Cześć fajny sprzęt ale tej lunety używaj tylko na pędzonych polowaniach a na zasiadkę kup coś takiego jak ja. Darz Bór
21:54 Robi19 I tak poza tym, to to zdjęcie może dla ciebie nic nie wnosi, ale dla innych może jednak coś znaczyć.
21:49 Zygmunt W A co tu krytykować fajny kozioł i tyle
21:46 Smyczek cos czuje ze to zdjecie wywoła kolejna fale krytyki? mnie osobiscie sie nie podoba.. choc z drugiej strony nie wszystko moze byc piekne.. ale czy akurat warto to ogladac w takim wydaniu?
21:45 Robi19 A co wnosi zdjęcie np trzech stojących facetów na leśnej drodze?
21:10 espoir
21:03 Lisiarz_Janusz Nie widzę celu zamieszczania takich zdjęć, nic nie wnoszą
20:21 Haris Darku, polowaliśmy na obw. 36 Strzelce, kolejne polowanie będzie 29.12. traktuj to jako zaproszenie:) Darz Bór!
20:09 Robi19 Sztucer na zbiorówce to podstawa : ). Gratuluję dzika koledze ;)
20:06 bati911 Żebym wczoraj wziął sztucer na zbiorówkę może miałbym tez parę...
20:05 bati911 Ładna szafa.
20:03 bati911 Czwarty od lewej był u nas na zbiorówce i strzelił knurka.
19:49 bartekd ten trzeci mówi, że jemu się wydaje, że jeden kogut jest jego...
19:45 Robi19 No jelenie wyszły tam gdzie idziecie, ale trochę mało nas było i poszły zdrowe. : )
19:42 >>łukasz<< Nie ma to jak jazde na pace w pick-upie :D
19:41 >>łukasz<< Fajnie było! :)
19:39 >>łukasz<< Jeep :)
19:38 >>łukasz<<
19:37 >>łukasz<< :)
19:36 >>łukasz<< Piękne polowanie :)
19:34 Szelest A ten 3 mówi " na mnie żaden nie wyleciał" ;)
19:23 Szelest
19:19 FrYcU Nie po oczach... :))
17:55 Stefek Gdybyś nie zatrzymał tego jednego to bym zmienił zdanie o tobie,a tak potwierdzam - jesteś WIELKI,DB
17:40 Maksio
17:40 Stefek Nie ma to jak gorąca herbatka z malinami i cytryną ,pozdrawiam!
15:57 Troper Gratuluje pięknego odynica. Takie zdjęcia powinny kandydatować na zdjęcia miesiaca a nie zdjęcie z Kol Magdą gdzie daleko jej do polowania a nie mówię o strzeleniu dzika. Pozdrowienia DB
15:37 bartekd DB Marek
14:49 el Gwiazdor no wlasnie gratuluje publikacji
14:23 BartOn Ten 40-ty to naprawdę było pudło odległośc była słuszna ale złą poprawkę na wiatr wykombinowałem - ot co
14:19 BartOn Jakie trzeba mieć układy aby umieścić zdjęcie w Łowcu Polskim :-) ?
14:07 APRIL acha to przepreszam niewiedzialem ze jak ktos strzeli takie galazki swierkow nazywamy zlomem.bardzo ciekawy sposub odznaczania mysliwych
13:46 MARS April, jako żeś sympatyk a nie myśliwy to możesz nie wiedzieć. To co ten kolega ma w kapeluszu to złom, który otrzymał po strzeleniu grubego zwierza. Z ilości wnioskuję że nie jeden raz trafnie strzelał.
13:38 Thor84 Gratulacje Kubuś Ps. ładny szalik :)
13:33 Hercia Niech dobrze koledze sluzy... Pozdrawiam
13:16 Hercia
13:12 Hercia i tak jej uciekne na drzewo...
13:11 Hercia i znowu nas wymeczyli.... :D
13:09 Hercia
13:09 Hercia
13:09 Hercia
12:04 larix2 Wielkie gratulacje
11:23 odyniec200kg chociaż gęsi były? ja z mojej dubeltówki prawie 70 letniej na dwóch polowaniach strzeliłem 6 gęsi. darz bór
11:10 darzbórnik74 Piękne korkociągi!
11:04 hunter ( BT) Gratuluje pokotu;-) Widzę na zdjęciu paru znajomych ze strzelnicy i nie tylko ;-)
09:07 Stefek
09:00 Stefek
08:43 Stefek spodziewałem się dużo większej wagi,jednak zdjęcie nie to samo co zobaczyc na żywo,pozdro!!
08:29 PK2006 Kolega dzwoni pewnie do dzikó gdzie zaległy?
08:01 Leszek Gratulacje
06:07 Thor84 To św.Hubert darzył, pięknie! Gratulacje. DB
06:05 Thor84 Gratulacje dla Ciebie i Maxa :) DB!
06:03 Thor84 Trzy lisy trzy !! :)
03:53 zireael Gratuluje Magdo!! DB
00:02 darzbórnik74