| ... do felietonów |
| 21:13 | Step2 | "Baron" suwalski W. Konecko jest wybranym przez ostatni okręgowy zjazd delegatów "krainy suwalskiej" i posiada mandat demokratycznego wyboru przez delegatów na tenże zjazd do pełnienia funkcji w OKR PZŁ w Suwałkach... Koniec, kropka........... i to jest chyba pat w tym całym cyrku: swój cyrk, swoje m....y. "Raj na ziemi jest niemożliwy" a za "jednego" Mieziuka nikt nie będzie uśmiercał swojego członkostwa w zrzeszeniu o szczytnych celach, jakim jest PZŁ - takie można odnieść wrażenie.... Mimo, że mamy swoich kapelanów, swój DEKALOG z mocnym odniesieniem do tradycji i wartości chrześcijańskich i organizujemy raz w roku "bale w intencji" patrona związku,Św. Huberta, który jest w palestrze świętych, to jak mało kto, w stosunkach międzyludzkich potrafimy kalać najświętsze wartości jakim jest zasada "żyj i pozwól żyć innym" i zachowywać się jak potwory, czyniąc innym piekło na ziemi...
A werdykt OSŁ w Białymstoku ? Cóż, sąd koleżeński, przynajmniej jeden z zasiadających sędziów to osoba z wykształceniem prawniczym i ogromną praktyką w orzekaniu..., drugi - emeryt mundurowy, co prawda formacji straży pożarnej, ale..., ten trzeci...mógł miec zero do powiedzenia. Każda kombinacja w tym składzie możliwa, ale werdykt jest spłodzony i lekko pachnie zwykłą "szmirą"...
Tak, "Ściana Wschodnia" zaczyna uchylać rąbka skrzętnie skrywanego smrodu, jaki niosą działacze okręgowi zrzeszenia PZŁ...
No, ale mamy "Schengen" i niedaleko do Litwy, tam jest trochę inaczej, inna kultura i inni ludzie: bardziej bezpośredni i posiadający trochę inne wartości, bardziej pragmatycznie patrzacy na sprawy łowiectwa... | Tytuł: "Baron" suwalski, cz. IV |
| 18:23 | saampek | Na postawione przez autora cyklu artykółów pytanie
Czy postawa Wiesława Konecko prezentowana wobec łowczego swojego koła w okresie mijającego półtora roku, potwierdza jego walory moralne
i etyczne dla pełnienia funkcji w organach PZŁ?
dodał bym "i członkostwa w PZŁ.
| Tytuł: "Baron" suwalski, cz. IV |
| 16:06 | andrzej47 | Patrząc na tego prostaka (zaburaczonego), zastanawiam sie jakie ilości gorzały musiał wypić, żeby mózg przestał mu pracować we właściwym kierunku. Takimi ludźmi jesteśmy otoczeni w każdym Okręgu. Cwaniaki, kłusownicy, ...i inne specjalności. | Tytuł: "Baron" suwalski, cz. IV |
| 14:22 | jurek123 | Jak to czytam to przypominają mi się lata 80te kiedy to w większości znanych mi wówczas województwach na stanowiskach siedzieli właśnie tacy bonzowie do których bez kija nie można było podchodzić. Traktowali myśliwych z poza swego grona przydupasów jak jakies śmieci.Widzą że w niektórych oręgach jeszcze to pozostało.Czytająz zmagania kolegów z tymi nietykalnymi nie bardzo widać by odnosiło to rezultaty.Smutne ale prawdziwe. | Tytuł: "Baron" suwalski, cz. IV |
| 12:43 | Kulwap | A ja mam mieszane uczucia.... Bo nie wiem, czy cieszyć się, że Antoni Sacharuk nie jest jedynym na ścianie wschodniej, czy smucić, że takich "baronów" jest więcej i z mojej kochanej Lubelszczyzny trochę tego smrodu zdejmują? Chyba jednak wolałbym aby takich przypadków nie było wcale. Do czasu jednak kiedy przewodniczący ZO jak Roman Laszuk czy prezesi ORŁ jak Witt Kompa, czy Ci kierujący w okręgu Konecki będą bali się Sacharuków, Czarneckich i innych sobiepanów bat medialny musi smagać równo.... Ps. Ciekaw jestem co powie rodzina baronowi Konecko przy opłatku..... Czy będzie mu życzyła więcej jadu??? | Tytuł: "Baron" suwalski, cz. IV |
| 12:23 | Tomek67 | Buc i prostak niestety są i tacy na tym świecie, szkoda tylko że w naszych szeregach. Taki w myśl zasady, że najlepszą obroną jest atak będzie tą wojnę toczył do końca. Trudno sobie wyobrazić co Konecko jeszcze wymyśli jakie działa wytoczy. A Ci nasi Rzecznicy i sądy łowieckie aż miło czytać | Tytuł: "Baron" suwalski, cz. IV |
| ... do zdjęć |
| 23:48 | Maniek5 | Udane polowanie gratuluje!!! |  |
| 23:47 | lzb | Tadziu ubranko super!
DB. |  |
| 23:46 | Maniek5 | Tylko pogratólowac DB |  |
| 23:44 | Maniek5 | Życzę pani udanych polowań Darz Bór
|  |
| 23:40 | Maniek5 | ten pan z papieroskiem jest debest
|  |
| 23:28 | Robi19 | W sumie na nocne polowanko wystarczy ; ) |  |
| 23:25 | Pawel R. | Trójkami szli ... D.B |  |
| 23:25 | Maniek5 | Na moje oko 50 kg |  |
| 23:24 | Maniek5 | spoko |  |
| 23:22 | Pawel R. | Fajna fota. D.B |  |
| 23:22 | Maniek5 | Bardzo ładny dziczek,życzę więcej takich dorodnych okazów Darz Bór |  |
| 23:21 | Pawel R. | |  |
| 23:07 | ketiw11 | |  |
| 23:05 | DamianR | Gratuluje DARZ BÓR |  |
| 22:59 | Szczygiel1 | Gratulacje.DB |  |
| 22:58 | Szczygiel1 | Koledzy to jest zdjęcie ,a nie obraz.DB |  |
| 22:57 | ketiw11 | Mmmmm Gratuluję |  |
| 22:56 | hunter kris | ładna swinka ale on nierobi za stojak na bron |  |
| 22:55 | DamianR | Grzesiu spoko
|  |
| 22:55 | hunter kris | jeden lisek wacha drugiemu:-)) a ostatni czyli pierwszy z lewej zwiazany zeby nieuciekl :-((( kazrygodny pokot z lisow |  |
| 22:51 | ketiw11 | DODA |  |
| 22:50 | Szczygiel1 | Ad.ketiw11 co z datą nie tak? |  |
| 22:46 | Szczygiel1 | Super |  |
| 22:46 | ketiw11 | Ciemno jakoś... i ta data na zdjęciu... |  |
| 22:45 | Szczygiel1 | Piękne zdięcie.Pozdrawiam DB. |  |
| 22:11 | Smyczek | Ad."jani". A gdzie mozna zobaczyc fotki tego 200 kg dzika??? Jesli w ogole mozna?
Gratuluje takich piesków! |  |
| 22:08 | ketiw11 | Takie Polowanie to Uczta dla Duszy... |  |
| 21:54 | DamianR | SZacuneczek dla NEMRODA
|  |
| 21:44 | Szczygiel1 | Tatko zadowolony. DB |  |
| 21:43 | Adrian89 (BT) | Gratuluję! Super... |  |
| 21:02 | Bajer (MT) | Gratuluje zakonczenia sezonu:) DB |  |
| 20:42 | Szczygiel1 | Gra i trąbi zespół kombi no i FrYcU.DB
|  |
| 20:37 | r.słupek | Ładny pokot.DB. |  |
| 20:36 | Szczygiel1 | Jak zwykle nasz FrYcU gra. DB. |  |
| 20:34 | Szczygiel1 | Oby tradycji stajo się zadość. DB |  |
| 20:32 | Szczygiel1 | Król dzisiejszego polowania.Pozdrawiam DB. |  |
| 20:29 | Szczygiel1 | Ekipa na mundial.Pozdrawiam kolegów DB. |  |
| 20:27 | Szczygiel1 | Mój kochany chrzestny na niwie łowieckiej.Pozdrawiam kolegę Zygusia.DB cichy SZczygieł1
|  |
| 20:15 | Karol | Pięknie... gratulacje... ja dziś kabanka położyłem... Darzbór !! |  |
| 20:05 | gilek | czuję to samo jak widzę takie coś... |  |
| 19:25 | Zygmunt W | A ten co jeszcze jednym okiem zerka:) |  |
| 19:25 | Piegus | Jak mi brakuje kiełbaski i ogniska.
DB |  |
| 19:12 | Kulwap | |  |
| 19:12 | Zygmunt W | Kasiu nie przytulaj się tak mocno bo jeszcze liście wypuści :) |  |
| 19:12 | Kulwap | |  |
| 19:12 | Kulwap | |  |
| 19:12 | Kulwap | Bardzo poetyckie! |  |
| 19:09 | Zygmunt W | Ładny torcik |  |
| 19:09 | el Gwiazdor | Kolejna swietna kompozycja. Wielkie gratulacje |  |
| 19:04 | Ziggy | Twoja bron Kolego,zasluguje na to
by ja pokazac na wystawie w USA.
i nie tylko.Gratuluje pomyslu. Chyle czola przed artysta ktory wykonal tak wspaniala prace.Zycze
samych celnych strzalow,pozdrawiam
Ziggy.. DB .. |  |
| 19:01 | Zygmunt W | Więcej takich kobiet a polowania zbiorowe będą miały więcej uroku. |  |
| 18:58 | Zygmunt W | Naganki to wam nie brakowało |  |
| 18:50 | polowanko | |  |
| 18:50 | Zygmunt W | masz szczęście do odyńców |  |
| 18:10 | brita | wspaniałe zdjęcie, pięknie uchwycona chwila DB |  |
| 17:58 | kotek | |  |
| 17:55 | Maksio | super |  |
| 17:35 | Marwys87 | a kto grzeczny był ten dostaje prezent :D konkretnie lisa :D gratulacje :D |  |
| 17:28 | plutoo BDT | wielkie gratulacje! ja dzisiaj taką spudłowałem:) Ad Karol czepiasz sie Kolego |  |
| 17:26 | Piegus | |  |
| 16:59 | 3006hunter | Wspaniałe Kobiety!!! :) DB |  |
| 16:01 | Artek | Gratuluje Serdecznie!!!
piękny okaz
POZDRAWIAM
DARZ BÓR |  |
| 15:54 | magrax | oręż mojego wydawał się fajny ale ten rzuca na kolana.gratulacje!Darz Bór! |  |
| 14:29 | Pawlik 83 | Gratuluję.Piękny oręż. |  |
| 14:26 | Pawlik 83 | ładnie sie ustawiły. |  |
| 14:19 | Pawlik 83 | Tylko gratulować. |  |
| 14:13 | Pawlik 83 | Gratuluje udanego polowania i pokotu. Tylko ułożenie lisów pozostawia dużo do życzenia.DB |  |
| 14:10 | Piotr SA. | Tomek67 - w tym kole nie ma elity - zaufaj mi - są Koledzy myśliwi, a zarząd stanowią Koledzy przez nas wybrani; co do znaczków to fajnie, że dzięki nim można sobie coś miłego przypomnieć - takie polowanie zarządów odbywa się raz na kilka lat i akurat to pokazało min. jak Koledzy dbają o zwierzostan - a dbają piknie.
Pozdrawiam DB :) |  |
| 13:21 | >>łukasz<< | Fajna czapka :) |  |
| 13:05 | kotek | o to niedaleko a ja poluje w okolicach Łomży!! |  |
| 13:00 | Jump76 | dla elit...hmmm... nie sądze !!! okolicznościowe znaczki są też na polowaniach dla macierzystych członków koła.np na 50-lecie koła i na innych uroczystościach np. Zawody Kół powiatu Ketrzyńskiego itd. itd. sam mam około dwudziestu takich znaczków na makiecie słomienej, a do elit się nie zaliczam :)))!!!!
Pozdrawiam + Darz Bór... Szarak Jump76 |  |
| 12:56 | Leon | Burzak Twój komentarz wogóle mnie nie dziwi?!? :)DB LEON :) |  |
| 12:54 | burzak (BT) | Takie zdjęcia mogę oglądać cały czas... choćby nawet z łowiectwem nie miały nic wspólnego:)))) |  |
| 12:49 | Tomek67 | To takie polowanie dla elity Jestem ciekawy co na to pozostali członkowie kół |  |
| 12:36 | Tomek67 | Kwiecień ucz się!!!! To nie trąbka tylko róg |  |
| 11:46 | Leon | Piękne!!!Też mam 1 łaciatego na rozkładzie :) i to na telefon :)
Szczere Gratulacje!!!DB LEON |  |
| 11:39 | Leon | Szczere Gratulacje młody Nemrodzie!!!Darz Bór LEON |  |
| 11:35 | krzys212 | Wiesiu, gratuluję! |  |
| 11:34 | krzys212 | Gratuluję i pozdrawiam! |  |
| 11:21 | Lasota | ciemno było to się rozbiły o kamień co? |  |
| 10:28 | Stefek | Pyza!Napisałem wyraznie,żeby zle mnie nie zrozumiec,jeżeli zdjęcie jest np.z balu myśliwskiego to rozumiem,a dział jest uroczystości ,może wesele,imieniny,nie denerwuj się.pozdrawiam. |  |
| 09:37 | Pyza | No właśnie, co? Co wspólnego z łowiectewm miały Zawody Forumowe w Nowogardzie? Co wspólnego z łowiectwem ma stażystka? Może jak pobędziesz troszkę dłużej w portalu to się dowiesz... |  |
| 09:30 | Jump76 | kol.Stefek
..prosze oto KRÓL !!!wynik :
dublet do warchlaków + wycinek :) |  |
| 09:21 | Stefek | Zapomniałem zapytac - jaki wynik króla polowania?DB. |  |
| 09:13 | Stefek | Super,zawsze chciałem zapolowac na takich terenach,pozdrawiam,DB. |  |
| 09:10 | Stefek | super! |  |
| 09:08 | Stefek | Dziewczyna ładna, fotka ładna ,ale nie zrozumcie mnie zle,jeżeli to jest portal łowiecki to co to zdjęcie ma wspólnego z łowiectwem |  |
| 08:16 | forester4 | Gratuluje-DB! |  |
| 08:13 | forester4 | |  |
| 06:51 | Stefek | Sądząc po komentarzach w Twoim kole tak jak u mnie jest wspaniała atmosfera,która jest podstawą w łowiectwie,pozdrawiam piękną Dianę,Darz Bór |  |
| 06:36 | Stefek | Pozdrawiam,DB,faje zdjęcia na galeri |  |
| 06:28 | Jump76 | ad.kotek
..poluje w Kętrzyńskich lasach na Mazurach moje macierzyste koło to "SZARAK" Kętrzyn . |  |