Czwartek
07.02.2008
nr 038 (0921 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
23:48 192326wad. Zbigniew13 "Nie wiedziałem , że na myśliwstwie można zarobić" JAK ZDAŁEŚ EGZAMIN??? Uproszczony?Tytuł:
Okapa zawinił - Sekułę powiesili!
21:03 Zbigniew13Nie wiedziałem , że na myśliwstwie można zarobić ale skoro tak twierdzisz .Niech Ci będzie. Ja zgodny człowiek. Tytuł:
Okapa zawinił - Sekułę powiesili!
20:33 arystokrataKulwap piszesz, że świadkiem skórowania tego łosia był policjant który pracował w Piaskach a teraz w innej jednostce policji i raptownie dostał amnezji jak u jego ojca na posesji skórowali tego łosia. Obecnie jest specjalna komórka która umysł policjantom rozjaśnia jest to BSW KGP w Warszawie smutni panowie w ciemnych okularach oni szybko przypomną temu policjantowi ten fakt i nie będzie na to miał wpływu były z-ca komendanta oni takich to olewają i ty Kulwap powinieneś się tam zwrócić bo w strukturach łowieckich to znowu sprawę zatuszują.Pozdrawiam. Czy we wszystkich kołach we władzach trwa opisywany proceder ???Tytuł:
Okapa zawinił - Sekułę powiesili!
19:55 KulwapJa też się dziwię! W końcu do zdobywania niechlubnej sławy dla łowiectwa to oni sa jakby stworzeni! Mając po kilka przegranych wyroków dawno powinni to zrobic! Zwłaszcza ten (niedo)biegły sądowy M. co to prawie płakał przed sadem na apelacji i wyliczał swoje liczne choroby i zasługi dla ojczyzny (komunistycznej!), które sąd jego zdaniem powinien wziąśc pod uwage wyrażając szczególną łaskawoś w jego bezeceństwach! I sąd się ulitował. Więc i nad pozostałymi aktorami cyrku może sie ulituje... W końcu stańczyk czyli błazen to w Polsce postac ważna. A co do wyborców: Stalin jak umarł to ludzie po nim płakali... Hitler był ulubieńcem mas, Napoleon miał wielkie poparcie, O Nikolae nie wspomnę, Fidel panuje do dzisiaj a Lenina ciągle w mauzoleum trzymają. Antek i inni "artyści" z twego cyrku też mogą się dosta na cokoły... Aż ich ktoś niczym krwawego Felka w W-wie liną za gardło nie chwyci i na bruk nie zwali. Niebawem po raz kolejny wypowie się sad: jego opinia jest dla mnie bardziej przekonujaca jak skupiona wokół swego "wodza" grupa powiązana niezbyt czytelnymi interesami.Tytuł:
Pierwszy Bialski Cyrk Łowiecki
19:34 Kulwapzbysiu13! Oczywiście! Chce zostac prezesem tego koła, łowczym, skarbnikiem i przewodniczącym komisji rewizyjnej jednocześnie! Wówczas mógłby na skup dostarczac po kilkanaście saren na lewe nazwiska i czesac kasiorę do własnej kieszeni! Przecież na łowiectwie da się zarobic!Tytuł:
Okapa zawinił - Sekułę powiesili!
18:12 zxcvbDo kulwapa czytając twoje zasługi pytam co taki człowiek robi na zadupiu - Polska b.. z takim dossie można zostać członkiem alkaidy i towarzyszem samego bin ladenna a nawet doradcą tego co usłyszał zamknij się od Króla Hiszpanii. Stąd wiadomo że wszystko olewasz bo co tam Zarząd Okręgowy PZŁ, Łowczy Okręgowy o tam prezes Dąbrowy i jego 34 pretorian dla Ciebie to aferzyści a w Twoim artykule afera afera afera jest 15 sprawiedliwych i kulwap walczący z ciemną stroną mocy jaka to piekna bajka tyle że dla dzieci bo one moze uwierzą w to że jest tak jak pisze jasna strona mocy wszyscy CI oczerniani i odsądzeni od praw przez was to jednak są ludzie wybrani na swoje stanowiska przez ludzi - myśliwych i twierdzenie że wybór był zły stawia wyborców w złym świetle zadam pytanie czy w bialskim PZŁ jest tylko 15 sprawiedliwych a reszta to dranie zastanówcie się bo ja twierdzę że na pewno większość myśliwych z Białej i okolic to uczciwi ludzie choc ma pewno są wyjątki a praktyka dowodzi że kto im więcej krzyczy to chce zakrzyczeć pozostałych by odwrócić uwagę od siebie a co do zawiasów i kolegów - kto umie czytać ze zrozumieniem to przeczyta i zrozumie ale kto czyta i chce wyczytać to co chce to tak czyta a tak apropo dziwię się tym odsądzonym od czci i wiary w tym artykule że jaszcze nie wystąpili do odpowiednich wladz o sprawiedliwość. Z tego artykułu jednak tylko plakać w tym się zgadzam.Tytuł:
Pierwszy Bialski Cyrk Łowiecki
17:12 Zbigniew13A ma?Tytuł:
Okapa zawinił - Sekułę powiesili!
16:53 KulwapZ "zawziętości" o prawdę i "małostkowości" dla nowego (starego?) bojownika o swobodne funkcjonowanie Pierwszego Bialskiego Cyrku im. Antoniego S. wyjaśniam: wszystkie wspomnioane przez ciebie sprawy były przedmiotem wnikliwych badań sądu! Właśnie za te oskarżenia ubiegający się o zwrot kosztów sądowych z kieszeni kolegów biegły rachmistrz dostał dwa lata w zawieszeniu na trzy i wysoką grzywnę. Poczytaj w starszych materiałach a nie będę musiał dla ciebie jednego pisac o tym ponownie. Tam tez zauważysz sygnature akt sądowych, które czytałem i byłem na rozprawach. Na twoim miejscu nie powtarzał bym tych oszczerstw bo jak się twoi koledzy wnerwią to i ty zaliczysz zawaiasy. Mnie możesz straszyc do woli bo ja zwyczajnie to olewam.... Pisac też możesz do woli. Katalog moich wad, przywar i przestępstw możesz zaczerpnąc z tego forum. Z nie wykorzystanych jeszcze zostało: moja służba w KGB, mój udział w zamachu na JPII, wzniecenie wojny na Bałkanach i w Iraku, spowodowanie katasrofy samolotu Casa- co niniejszym ci podpowiadam. Nie zapomnij wskazac, że moja zawiśc wynika z tego, że nie jestem członkiem "Dąbrowy"- to bardzo istotna przesłanka mojej tendencyjności!Tytuł:
Pierwszy Bialski Cyrk Łowiecki
15:36 zxcvbczytając odpowiedź zacietrzewionego kulwapa mogę Ci chłopie odpowiedzieć że zawiść ,zawziętość, małostkowość itp są to cechy nieprzystojace myśliwemu a co dopiero takiej osobie ale co do faktów to niewgłębiając się w zaszłości mogę spytać czy sprawa mundurów została wyjaśniona czy sprawa braków na koncie została wyjaśniona czy sprawa kukurydzy itp. itd. została wyjasniona poprawnie czy nie chłopie stawiasz się w roli mentora ale informacje przedstawiane przez Ciebie są informacjami nie do końca opisanymi pewnie ze stronniczości lub zacietrzewienia oraz innych chaniebnych cech ludzkich dlatego piszę trzecia prawda czyli g. prawda a z takimi tokami uwazaj bo kułsownicy nie spią i mogą na twój temat i z tym związanych różnych rzeczy napisać też o ....... i jak byś się wtedy czuł.Tytuł:
Pierwszy Bialski Cyrk Łowiecki
15:35 wilk21Zastanawia mnie dlaczego teraz - po blisko 4 latach - ZK czyni zarzut myśliwemu z KŁ, że kontaktował się z dziennikarzem ? Czy działanie ZK nie jest utrudnianiem i tłumieniem krytyki prasowej prowadzonej przez dziennikarza, wyczerpującym art. 44 PrPrasU ( zob.: Szczurek Z. artykuł P; NP 1990/7-9/129 - t.5 Przepisy karne prawa prasowego chroniące działalność dziennikarza, tj. Działanie przestępne polega na utrudnianiu lub tłumieniu krytyki prasowej. Może ono przyjmować różne postacie: od przeszkadzania w zbieraniu materiałów krytycznych do groźby bezprawnej włącznie. Skierowane może być wobec osoby krytykującej, udzielającej informacji ( np. opisanemu i podejrzanemu o to nemrodowi ), zbierającej informacje, pracowników redakcji itp. [..] ) ? Czy ZK nie miał wiedzy opisując zarzuty, że Kol. Stanisław Pawluk jest dziennikarzem DŁ, gdyż pisząc o „rzekomym dziennikarzu ”, ponownie naruszył zaufanie publiczne do osób wykonujących ten zawód i DŁ ? Na mój nos sprawa może mieć swój finał w sądzie. Czy problemy zdrowotne Kol. F. Sekuły pojawiły się nagle, a ZK nie miał wcześniej o nich żadnej wiedzy ? Dlaczego wiek, choroba serca i cukrzyca ma stanowić tak poważne zagrożenie dla społeczeństwa, skutkujące odebraniem pozwolenia na broń ? Czy w opisanym KŁ nie ma innych osób chorujących na te schorzenia ? Dlaczego osoby szkalowane przez Kol. F. Sekułę z ZO PZŁ nie podjęły osobiście działań - 4 lata temu - wobec szkalującego ich myśliwego, a może ZK winien wezwać szkalowanych członków ZO na zarząd, przesłuchać i uzyskać ich opinię w tym przedmiocie ? Czy był chociaż jeden przypadek, aby Kol. F. Sekuła stworzył zagrożenie dla bezpieczeństwa i zdrowia ludzi z powodu posiadania pozwolenia na broń ? Dlaczego Kol. Sekuła nie zwróci się do szkalowanych członków ZO o ich stanowisko - tj. czy byli i czuli się szkalowani - przed terminem NWZCK, aby oczyścić się od tego zarzutu ? Czy zostały zachowane statutowe terminy i inne wymogi formalne, w procedurze wykluczenia Kol. F. Sekuły z KŁ ? A może należało by " dać spokój " temu leciwemu myśliwemu - człowiekowi w wieku 76 lat - bodajże najstarszemu myśliwemu w KŁ nr 40 „Nemrod” w Krzczonowie ? Jedno jest pewne - jak wynika z artykułu Kol. S. Pawluka - ZK robi " wszystko ", aby na najbliższe miesiące myśliwi w KŁ nr 40 " Nemrod " w Krzczonowie zamiast polować, poświęcali swój czas na " bywanie " w sądach, gdyż Kol. F. Sekuła podobno znany jest ze stanowczości ! Tytuł:
Okapa zawinił - Sekułę powiesili!
15:34 Kazimierz SzumskiDla pełnej i obiektywnej oceny sytuacji potrzebna jest jedna fundamentalna informacja: pocałował czy nie? A jeżeli to przez listek czy na gołe ciało?Tytuł:
Okapa zawinił - Sekułę powiesili!
15:09 Kulwapzbysiu13! W twoim pojęciu tak. Powinieneś jeszcze napisac, że autor ma prywatny interes, chce zabrac obwody albo zostac prezesem w tym kole. Bez tego twoje wypowiedzi odbiegają od "normy" przyjętej w podważaniu opisywanych "patologi".Tytuł:
Okapa zawinił - Sekułę powiesili!
14:25 Zbigniew13Czy ten artykuł ma na celu wpłynięcie na decyzje WZ przewidzianego na 10 lutegoTytuł:
Okapa zawinił - Sekułę powiesili!
13:54 KulwapAnonimowy członku "Dabrowy"! Odpowiem na pytanie: powinieneś płakac! I czytac portal a nie przedstawiac napchane ci do głowy kłamstwa. Ten twój niby cieszący się autorytetem kolega, biegły sądowy, biegły niby rachmistrz za swoją szkalującą opinię o rzekomych "przekretach" był skazany przez niezawisły sąd, który procesowo udowodnił, że były to jedynie oszczerstwa!. Gdy sprawa ze względów błędów formalnych I instancji nie mających nic ze sprawami merytorycznymi wróciła do ponownego rozpatrzenia, kajając się jak pajac wyjednał odpuszczenie grzechów od kolegów, którzy wrażliwsi są niż twój Antoni. Gdybyś czytał wszystko o tej sprawie to dzisiaj nie pisał bys oczywistych farmazonów. Sytuacja jest dynamiczna, rozwija się i jeszcze wiele spraw wyjdzie. Także tych, które twój uwielbiany ZO tak stara się ukryc. A tych 34-ech to z tymi nowymi pretorianami Antoniego czy bez nich. Bo gdyby nie było zasilenia armii to byłoby zaledwie 24 czyli troche zamało. Widac, że myślenie ewaluuje w inną niż ty przedstawiasz stronę. Co do stronniczości masz rację: zawsze będę trzymał stronę tych co walczą o prawdę!Tytuł:
Pierwszy Bialski Cyrk Łowiecki
13:40 zxcvbCzytając te forum nie wiem czy się śmiać czy płakać redaktor pisze stronniczy artykuł a garstka inaczej myślacych aż pieje z zachwytu i pisze trzecią prawdę /czyli g. prawda/ byłem na zebraniu Dąbrowy i mój wniosek jest jeden to co myśliwi mówili przekonało mnie tylko do jednej rzecy że trzeba głosować za wykluczeniem kolegi z koła. Dlaczego- ano dlatego że obrońcy nie dyskutowali z faktami tylko twierdzili że coś tam było ale przecież zawsze czy podobnie bywało stawiający zarzuty podtrzymali swoje zdanie a obrońcy to byli myśliwi którzy zarządzali w kole przed kolegą Antonim a jak zarządzali to opinia biegłego rewidenta najlepiej o tym swiadczy /też kolegi z koła człowieka powszechnie szanowanego/dzisiaj Ci ludzie twierdzą że za ich czasów przekrętóww kole nie było tylko dlaczego kolo miało tak marne zasoby finansowe /dzisiaj jest to duży prawie 10-krotny wzrost stanu kasy/a przecież jest demokracja komu nie pasuje koło to ma drogę wolną jest to stosunek 34-15 jak koledzy chcecie to droga wolna a w innych kołach nikt was się nie będzie czepiał bo was nie znają pogadajmy jak poznają. Po tym wszystkim chciałbym skonkludować wszyscy z Dąbrowy /34/ razem z Łowczym Okręgowym i członkami Zarządu Okręgowego uwzieli się na biednego wykluczonego i jego kumpli jednak pamiętajcie że ten co ryje-- noży i was podpuszcza na Okręgowy Zarząd PZŁ to kiedyś tak samo rył pod swoimi przełożonymi. W polowaniu powinna być przyjemność w obcowaniu ze zwierzyną w łowisku i zadowolenie z przebywania z kolegami w kole i tak chcę żeby było Darz BórTytuł:
Pierwszy Bialski Cyrk Łowiecki
01:57 Wiesław NitkaPo przeczytaniu artykułu muszę stwierdzić, że podstawowa zasada braku odpowiedzi jako formy najlepszej odpowiedzi(bezpiecznej) ze względu na częstość jej udzielania zasługuje już na wpisanie do Statutu naszego Zrzeszenia jako swoistej instrukcji postępowania awaryjnego. Po tym zabiegu nasze organy będą mogły swobodnie i obszernie podać swoje stanowisko praktycznie w każdej sprawie zgodnie z literą prawa jaką sobie same stworzą. Po co nam konstytucja? Kodeksy? My mamy własne przepisy i choćby "sąd - sądem to sprawiedliwość musi być po naszej stronie". Jeśli ta koncepcja odpowiada głosujcie na milczenie - to ono jest złotem złomem nagradzane. Dla tych co mówią i piszą inne nagrody przygotowano. A wszystko to w atmosferze bratniego Darz Bór!!! Pozdrawiam WN.Tytuł:
Rzecznicy i sądy na cenzurowanym

... do opowiadań
11:30 Alej.....Janeczku, ten felieton jest jedynie przypadkową refleksją z mojego natrętnego czytelnictwa. I, wbrew pozorom (choć może się, jak dziś widzę, inaczej wydawać) nie jest o mnie. Popatrz chociażby by na "Marsowy" akapit ... ;-) Ja, często, nie pisze o sobie bo mi, akurat, jest dobrze. A już tym bardziej, że jestem w układzie. I to niezłym ...Tytuł:
Moskwa - Odessa

... do zdjęć
23:57 Zygmunt W Gratulacje
23:30 K.O. wg mnie to locha:)) te warcholy spaly obok niej w malinach..
22:55 danielhunter78 Darek to Twój kompan do lasu?
22:32 danielhunter78
22:29 danielhunter78 To ambona Twojego wykonania Darek?
22:28 danielhunter78 Rejon III mojego obwodu jest tak właśnie poprzecinany tropami...
22:27 danielhunter78 Poznaję okolice mojego obwodu. Przyznaję piękne lasy...
22:27 hubertus56 Kolega Poli z jednego domu, Druh z ,,Lasów Warmii".Pies użytkowo wspaniały;)))))
22:24 danielhunter78
22:23 danielhunter78 muszą mieć dużo energii, grają pierwsze skrzypce...
22:21 danielhunter78
22:20 danielhunter78 Piękna sceneria Darek i jeszcze raz gratuluję...
22:20 danielhunter78
22:19 danielhunter78 Gratulacje dla KRÓLA...DB
22:15 danielhunter78
22:13 danielhunter78
22:13 danielhunter78
22:05 danielhunter78
22:04 danielhunter78 gwizd jak się patrzy...DB
22:03 danielhunter78
22:00 danielhunter78
21:59 leszek kowalski Gratuluję strzału kolgo Maćku!czy to Korea czy diabla góra.Darz bór.
21:59 danielhunter78 super pomysł...
21:54 leszek kowalski Tylko nie zmarnuj tej zadziory!Na psa urok.l.k.
21:49 abanas U ha ha ha! Świetne zdjęcie BartOn.
21:46 danielhunter78
21:45 danielhunter78 A gdzie powiesisz MEDALOWEGO Darek? Darz Bór.
21:44 leszek kowalski BARDZ ŁADNY ORĘŻ,JAK NA TAK MAŁĄ TUSZĘ ODYŃCA GRATULUJĘ, DARZ BÓR.
21:44 danielhunter78 Niezły arsenał...
21:42 danielhunter78 łaciaty też niezły...
21:41 danielhunter78 Jeszcze raz gratuluję Darek...
21:39 danielhunter78 Pogratulować Koledze...DB
21:39 leszek kowalski serdeczne gratulacje kolego oby bór darzył ci jak najczęściej przyjemnie popatrzeć na taki dar kniei.DARZ BÓR. L.K.
21:36 ketiw11 Super
21:26 hubertus56 Kolega Roman i Hubertus56- Tomasz Pichała ze swoimi Jagami! Tornado,Druhem i Polą:)))))
21:23 danielhunter78
21:23 danielhunter78
21:22 danielhunter78 Piękne zdjęcie Darek.Można by je nazwać CIEŃ MYŚLIWEGO. Aparat ustawiłeś na samowyzwalacz, czy miałeś kompana fotografa?
21:07 hubertus56 Na zdjęciu ,,Pola", która wspaniale i wytrwale oszczekuje dzika:))))))
21:03 danielhunter78
21:02 hubertus56 Na pierwszym planie ,,Pola" w profesorskim ataku na dziczka:))))
21:02 Karol ad. fotolas - Pokot być musi... najlepiej w sypialni... ;)
20:59 danielhunter78 Pokot na 5+.DB
20:54 danielhunter78 Gratuluję pokotu. Darz Bór.
20:52 hubertus56 Rodzice piesków z dobrego skojarzenia w przydomkach mają- Pola ,,Lisi Postrach"i Tornado,,Lisi Prześladowca", a w rzeczywistości są doskonałymi dzikarzami. Na zdjęciu Pola i jej domowy kolega Druh ,podczas pracy w zagrodzie dziczej!
20:52 bati911 Fajny!!!!
20:51 danielhunter78 Piękny, mocna budowa,Darz Bór
20:50 danielhunter78
20:45 bati911
20:45 danielhunter78 czym skórka za młodu nasiąknie...Darz Bór.
20:43 danielhunter78 gratuluję...
20:41 danielhunter78 co tam mróz, liczą się wrażenia.Darz Bór
20:39 danielhunter78
20:38 danielhunter78 Witam NOWEGO RYCERZA ŚW HUBERTA. Darz Bór.
20:35 danielhunter78 łaciaty jak malowany. gratuluję.Darz Bór
20:23 3006hunter
20:20 3006hunter
20:20 3006hunter
20:08 Jump76 ..jeżeli pierwsza zbiorówka,pierwszy dzik ..to pewnie malowanie było ???.. podobają mi sie słuchy tego dzika- barwne jak pióropusz apacza:)) Gratuuuluje i szczerze zazdraszczam!!!Łącze myśliwskie pozdrowienia Darz BÓR
19:59 Jump76 O!Loooondon!!!! ...ale masz balejaż na tej brodzie;)..dla mnie bomba :DD.. Snieżny BartOn Pozdrawiam + Darz Bór
19:09 jaktia Chyba jakieś metro? Węzeł Włoszczowa?
19:00 Maciek...@
18:55 kotek a co to bedzie ??
18:35 błażej
18:28 szlag co to tak bialo? aaaaaaaa to ZIMA juz zapomnialem jak wyglada.Gratuluje i pozdrawiam.Db.SZLAG
18:22 Azjaland
18:06 myłkus!!! Ja też pamietam tę zime , był to moj 1 sezon jako myśliwy , siedziałem w -28 stopni , świetne foto DB dla najwiekszego lisiarza naszego portalu !!!
17:28 opos hehe tak myslalem ze powypadkowy :))
17:28 kamil118pol na jaka odleglosc kolega strzelal???
16:36 leszek kowalski POPROSTU PIĘKNOTA!DARZ BÓR.KOLEGO.L.K.
16:35 nietykalny Gratuluję dzika łaciatego a nie albinosa :))) z myśliwskim Darz Bór.
16:32 leszek kowalski serdeczne gratulacje dla kolegi. po takim strzale zwierz ginie szybko oby tak dalej. DARZ BÓR. L.K.
16:32 DamianR Gratuluje łaciatego.Darz Bór
16:23 Fazi Teraz juz wiem, lecz jak z Leonem napisaliśmy komentarz to jeszcze opisu do zdjęcia nie było.
15:38 KamilNK5 Super!!!!:))))
14:32 sowland Macie koledzy napisane 'Przed transportem dla bezpieczenstwa obcięto im łopaty' Pozdrawiam
14:32 Fazi Pamiętam tę zimę ;) Nie zapomne jak przy minus 31 stopniach (!) wytrzymałem na ambonie 2,5 godziny ;) Po tym czasie nie mogłem wyprostować sie póxniej xD Wolę już taki mróż jak był, niż tak jak teraz pada i pada deszcz ... pozdrawiam !
14:26 darzbórnik74
14:14 darzbórnik74 Ale przynajmniej w twarz nie było Ci zimno. Ja też polowałem w te mrozy. Darz bór!
13:39 Zygmunt W
13:35 KamilNK5 Gratuluje udanego polowania pozdrawiam.
13:32 KamilNK5 Cudowny posokowiec:)))
13:17 Kowal_11 No Macieju jeszcze raz gratuluję...Dużo zdrowia dla całej Twojej rodziny.DB.
13:12 Fazi Też chciałem się o to samo spytac co Leon....
13:06 Troper Gratuluje pomyślnego wyskoku z rana w łowisko sa tego rezultaty.Pozdrawiam Darz Bór
12:15 Sebastian.K super i DB
12:09 Sebastian.K
12:09 Stefek
12:06 Stefek
11:44 Gazda tego nie da się opisać, rewelwcja, na prawde się opłacało
11:42 Gazda gratulacje, jak święty Hubert darzy to trzeba korzystać, Darz Bór
11:40 Gazda nie mogłem pogratulować wcześniej, ale lepiej póżno niż wcale.
11:35 Gazda gratulacje
11:34 Marcel84 I Heniek w ręce ;) Darz bór!!
11:26 Szelest KR1 + Swarek + Leica ??? Chyba tak Gratuluje
10:30 sizar Pasuje do otoczenia.
10:29 sizar No super!
10:07 MariuszG Pięknie zorganizowany pokot!
10:06 robcio2 Pogody nie ma to i w lesie nie można się spotkać.A tu miła niespodzianka-znajoma fotka.Pozdro.Życzę udanych polowań.Darz bórki.
09:38 speed77 Dlatego galeria ma tytuł "Dawno dawno temu"
09:11 Łukasz S. Ładniutki...:-).Gratuluję!
09:07 Łukasz S. Niezłe zdjęcie kolego, widać ,że Ciebie nic nie powstrzyma od wyjścia w las...:-)Super!
08:57 bartosh90 pozazdrościć.Gratuluje
08:25 Stefek
07:18 kulalesnik
04:18 Jozef Starski Ten obok drzewa wyraźnie kooperuje z Tobą - pozując...Fajne...a może nawet jeszcze lepsze!
04:08 Jozef Starski Gratuluję! Widzę że masz masz podobnego urwisa do moejego GP. Jak była jego rola w tym Twoim sukcesie łowieckim?
01:35 BORO-BORO tylko pozazdroscic :) oby tak dalej
00:01 młody łowca wygląda na KR 1