Sobota
08.06.2013
nr 159 (2869 )
ISSN 1734-6827
Dziennik na gorąco
Krzysztof Szuster zaprasza autor: Krzysztof Szuster
Szanowne Forumowiczki i Forumowicze,

Serdecznie zapraszam na kolejny już piknik łowiecko – strzelecki połączony z wystawą broni, amunicji, optyki, odzieży, samochodów terenowych i akcesoriów łowieckich.

Po sukcesie podobnej imprezy w Ciechanowcu postanowiliśmy zorganizować ją ponownie.

Pamiętając bardzo sympatyczną atmosferę zawodów strzeleckich organizowanych przez dziennik "Łowiecki", sponsorowanych przez naszą firmę , chcielibyśmy, aby nasz piknik 2013 stał się miejscem spotkania „po latach”, a także nowych koleżanek i kolegów tak zalogowanych jak i sympatyków „Łowieckiego”

Będzie to szansa na spotkanie się w „realu” i nawiązanie nowych znajomości, a często i przyjaźni.

Tradycyjnie będą obecni przedstawiciele zagranicznych firm. które reprezentujemy, będą odpowiadali na wszystkie pytania związane z wyrobami, danymi technicznymi i planami produkcyjnymi. To zawsze najlepsza forma dowiedzenia się bezpośrednio u źródła.

Będą obecni także nasi partnerzy, którzy reprezentują nas w Polsce, a także rusznikarze którzy służyć będą radą.

Wreszcie do Waszej dyspozycji będą wszyscy pracownicy naszej firmy.

Organizujemy w 300 metrowym namiocie ekspozycję najnowszych wyrobów firm które reprezentujemy. Dla uatrakcyjnienia pikniku pokażemy po raz pierwszy w Polsce strzelanie do mydła balistycznego i arbuzów, aby sprawdzić jak zachowują się w tuszy różne rodzaje pocisków.

Każdy posiadacz pozwolenia na broń będzie mógł sam przekonać się czy 9,3x62 kopie mniej czy więcej od 375 H/H, a odważni będą mieli szansę oddać starzał z kal .500 Jeffrey ( 12,7 mm!), ale także przetestować inne kalibry i jednostki broni w tym pod okiem instruktora także broń ostrą. To jedyna i nie powtarzalna okazja, aby przez dwa dni w trakcie trwania pikniku wyrobić sobie samemu zdanie na temat kalibrów, broni, optyki.

Dla strzelców przygotowaliśmy zawody strzeleckie, a raczej zabawę z najwyższą w tym sezonie strzeleckim pulą nagród. Każdy uczestnik pikniku będzie mógł wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, niejako w podzięce za przybycie!

Przewidujemy wiele innych atrakcji o których można się dowiedzieć na naszej stronie.

Jako senior – założyciel M.K.Szuster

Serdecznie zapraszam

Krzysztof Szuster