Środa
31.12.2008
nr 366 (1249 )
ISSN 1734-6827

Myśliwskie akcesoria



Temat: 243 WSSM a 6,5x55

Autor: Lasota  godzina: 00:15
ad. falis silvestris farba to juz sie zaczyna od 222 tylko trzeba umiec ją zobaczyć!!! :-)))

Autor: Bear  godzina: 00:22
dobrać odpowiedni kaliber i kulę do zwierzyny. co to znaczy nie ma farby? a to celem jest farba czy smertelny postrzał? jakieś chore, kaliber wybraleś doskonały tylko nie przystajacy do polskich realiów, (w dodatku strzelasz lekką - do świstaków na 400?) amunicja droga i trudno dostepna w dobrych elaboracjach? i kombinujesz na co tu zamienić i slusznie ale widzę ze stryjek chce zamienic siekierke na kijek. polecam zacząć od 7 w górę.

Autor: Ryszard  godzina: 03:04
"strzelam kulą lekką "cxp1" Small game (CXP1)= mała zwierzyna drobna The smallest animals, like tree squirrels and cottontail rabbits. are best taken with rifles chambered for the rimfire Varmints (CXP1)= szkodniki The smallest animals typically hunted with centerfire rifles are varmints. Varmints are pests such as rats, sand/sage rats, prairie dogs, ground squirrels, jack rabbits and marmots that typically weigh up to around 15 pounds Small predators (CXP1)= małe drapiezniki Small predators such as foxes, coyotes and bobcats are larger and tougher than the varmints and small game animals that constitute their prey. "- daje mało farby " bo ma mało dawać

Autor: sowland  godzina: 08:17
ad.Bear droga amunicja to znaczy za ile? Pozdrawiam

Autor: Bear  godzina: 09:21
a widzisz na końcu zdania znak zapytania???

Autor: doktor nieludzki  godzina: 23:20
witam, wprawdzie nie ten kaliber ale ten typ pocisków - winchester cxp1 50gr. odkryłem w zeszłym sezonie podczas cieczki, moja lufa lubi, lata super, wystrzelałem paczkę, z 5 lisów nie było w ogóle wylotu!!tylko rana wlotowa, którą pośród gęstego włosa ujawniała wypływająca farba.efekty lux, liski w ogniu.Ze względu na to co przeczytałem na paczce do sarny nie odważyłem się strzelać.