Czwartek
15.05.2008
nr 136 (1019 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
16:04 nowy21Kolego Andrzeju teraz już wiesz napewno.że najlepiej nic nie robic dla kolegów i PZł.Za tę charówkę przy budowie strzelnicy otrzymales nagrodę.Wspólczuję Ci.Jak widac metody Antoniego S.roznoszą się jak zaraza.Tytuł:
Pora na wytrzeźwienie
15:03 konopielekcyt. "a także za sprawą organizowanego w tym właśnie kole nielegalnego polowania zbiorowego z podkładaczem psów dla Marszałka Sejmu Władysława Komorowskiego." Tak przy okazji to Marszałkowi Bronisław na imię.Tytuł:
Pora na wytrzeźwienie
14:29 nowy21Witam wszystkich na forum Łowieckiego. Jestem nowy na forum, ale nie nowy w okręgu Biała Podlaska. Niestety, osę47 znam od dawna i mam, jak prawie wszyscy co go znają, zdanie bardzo złe. A tu jeszcze 150 zł w kole zajumał, więc wszędzie już znany i "ceniony". Myśliwym to dopiero od paru lat jest i pojęcia o tym żadnego nie ma, ale do pomocy w wykluczaniu i trzymaniu za twarz, nadaje się, oraz do rozwiązywania krzyżówek. Taka to nowa elita koła i okręgu. Tytuł:
Z pól, kniej i gabinetów, cd.
12:27 wielotykowiec1Niegdyś, pisząc o okręgu PZŁ Biała Podlaska, Kolega Jurek123, napisał:............. "Zawistny i zachłanny ten naród w tamtych stronach"..................... Wtedy, wydał się to sąd, niestosowny i niesprawiedliwie, uogólniający......................... Dzisiaj już,w mniej stanowczym tonie, przywołuję zdarzenie, ba, nawet, prosi się o dopisanie do tamtej, kolejnej "złotej myśli".................. "nad wyraz obrażalski i bez umiaru pijący".............................. Być może, nieskrywana, nawet w oficjalnych dokumentach, plaga "opislstwa" i jej wielorakie konsekwencje to, główny powód degręgolady /na różnych płaszczyznach/, tego okręgu, stanowiącego przykład, jak nie powinno być, dla łowieckiej Polski.Tytuł:
Pora na wytrzeźwienie
11:25 kuba12Który to osa, czy ten co go sąd łowiecki w Białej skazał za skłusowanie dzika, czy ten drugi co fałszował dokumenty, żeby ukryć zagarnięcie 150 zł. Najpierw było pisane, że to członek KR i dlatego nic sie nie zgadzało. A to przewodniczący KR, co wykluczał Tomka z zemsty, prawa ręka prezesa. Wokoło siebie dobrze mieć skazańców i z wyrokami. Są posłuszni i zeznają jak trzeba prezesowi. Springu. Poczytaj sobie wierszyki Aleja. Skargi do redakcji i do wszystkich poskładałeś jak chłopczyk z piaskownicy. Jak do sądu podaje Rappe to żle, jak Sacharuk to już dobrze. To samo z donoszeniem czy z innym kablowaniem. Taka to cała twoja demokracja i sprwiedliwość Kalego. Tytuł:
Z pól, kniej i gabinetów, cd.
09:41 czarny flet Kolego Spring porównania do minionych ustrojów, zwłaszcza tego który mieliśmy w naszym kraju jest o tyle istotne, że władza ludowa mimo miliona członków miała miażdżące poparcie tzw. narodu. NSDAP także. Jak to się mogło stać, że takie systemy mogły istnieć i unicestwiać całe narody, świat się przyglądał i milczał bo wszystko miało pozory demokracji. Antoni S.cechuje się niewątpliwie silną osobowością i pracowitością ale niestety też jego ważną cechą jest brak poszanowania dla prawa i i statutu PZŁ. Przypomnę tylko: Myśliwych z koła wykluczono na podstawie fałszywych zarzutów. Tak można wykluczyć każdego. Od pilnowania porządku prawnego są struktury PZŁ i wymiar sprawiedliwości RP, one zjęły stanowisko. Jak chcesz to opluwaj teraz ZG PZŁ i Sąd Okręgowy w Lublinie, że Ciebie nie słuchają. Ad. Osa.. Jesteś skompromitowanym, byłym prominentem, co się skusił na 150 zł społecznych pieniędzy i zawsze będziesz próbował odwrócić uwagę od siebie. Zawsze też już będziesz na pasku, bo jak nie, to mocodawca przypomni Ci wyrok za fałszowanie dokumentów. Przewodniczącym też będziesz tylko do czasu, kiedy będziesz dyspozycyjny i uległy. Samodzielny już nie będziesz, więc Ty się nie liczysz. Jedyny problem to bezprawne działania władz koła w sprawie wykluczeń. Było nie wykluczać, a Kulwap nie miałby co o Dąbrowie, pisać. Darz Bór!Tytuł:
Z pól, kniej i gabinetów, cd.
08:05 Kulwaposa47 Czytam dokładnie. Wyrok z uzasadnieniem w Twojej sprawie też. Jakoś mi nie przyszło do głowy podrabiac kwity aby ukryc złodziejstwo. Może dlatego, że nie kradnę - nawet tych idiotycznych 5 złotych (5 czy 150 - co za różnica).Tytuł:
Z pól, kniej i gabinetów, cd.

... do zdjęć
23:55 viparo Gratulacje Jump76 za dobrze wykonaną pracę. Pozdrawiam & DB. :-)
22:09 las85 koledzy moze i mam male doswiadczenie ale takie kozly w maju to nie problem znaledz. rozumiem ze polowania dewizowe poprawiaja kondycje finansowa kół i nie jestem ich przeciwnikiem ale w rozsadnych granicach a strzelanie takich kozłow jak np(7 i ostatni od lewiej) ktore wygladaja na bardzo mlode i przyszlosciowe rogacze to chyba nieporozumienie i to podprowadzajacy powinni sie zastanowic
21:59 Felek Biuro LUX ze Świdnicy. Super biuro - bardzo dobra oferta cenowa i profesjonalna obsługa.
21:55 Felek Ad. Dawid: Spójrz w mój profil to się zorientujesz, że wiem na czym polega prowadzenie gospodarki łowieckiej i na co idą pieniądze w kole - zapewniam, że nie na, jak to nazwałeś, koszty funkcjonowania zarządu. Jeżeli chodzi o polowanie to zapewniam, że wielu mogłoby się wiele dobrego od tych myśliwych nauczyć. Każdy ma prawo do swojego zdania i to szanuję - proponuję temat w dyskusjach problemowych.
21:53 Azjaland
21:51 DamianR Ad.Leon Ha Ha Ha.Darz Bór
21:50 Leon Gratulacje Damian :)Zostaleś dziadkiem :))) LEON :)
21:49 Leon Piękne FOTO!!! GRATULACJE LEON
21:48 Leon Tumak_10 A co to było jak nie polowanie???Pokaż swoje galerie i zdjęcia to wtedy pogadamy!!!Jak czytam takie komentarze to ...... ! Przepraszam,że tak reaguje,ale mam dosyć tych dziwnych komentarzy od pseudo myśliwych Dawid nie piję do ciebie!!!!LEON
21:39 GROM 1 gratulacje
21:39 Piotr3 jaki fajny zalotnik
21:39 GROM 1
21:33 Kamil90
21:25 DamianR Brawo KOLEDZY.Darz Bór
21:21 DamianR Piękne!D.B
21:19 tumak_10 z polowaniem to ma niewiele wspólnego.
21:15 Jump76
21:14 Jump76 ..duńczyk Rene nie mógłby w naszym pubie zamówić pieciu piw
21:13 ketiw11 Niektórzy Koledzy zachowują się jak gdyby krowie z pod ogona wypadli...BEZ OBRAZY. Chyba nigdy nie mieli nic wspólnego z polowaniami dewizowymi. Takie kozły to efekt dobrej pracy podprowadzających i rzetelnych myśliwych z zagranicy. Pozdrawiam Felek DB
21:11 Jump76 kol. Felku czy wiadomo co było przyczyną deformacji kości nosowej tego kozła ...uszkodzenie mechaniczne czy wada wrodzona?
21:06 ketiw11 No klasa... Gratuluję
20:55 Leon Jakie biuro???Grandel z Piły???
20:53 Leon Piękny!!!!!!!!!!!!LEON
20:51 Leon
20:50 Leon Tłumaczka??????????????:)
20:48 Leon Dawid z całym szacunkiem dla Twojej osoby, ale czasem nie rozumiem Twoich wywodów !Nie wszystkie Koła mają tak kolorowo i chcąc nie chcąc muszą prowadzić polowania dewizowe !Też mi serce pęka jak widzę ,coś takiego ,ale co zrobić....?!Takie piękne trofea opuszczają nasza ziemię:((( Gratulacje dla podprowadzających ,bo jak widać po zdjęciu Koledzy sie napracowali!!! DB LEON
20:39 hunter26 Serdecznie gratuluje. DB
20:26 las85 większość z tych kozłow wygląda na przyszłościowe rogacze i na dodatek strzelane w maju
20:21 Dawid przy czym te dzicze populacje rozrosły sie nie bez naszej winy
20:20 Dawid w wiekszości przypadków dewizówki to sposób na najłatwiejsze rozwiazanie problemów przez koła, i xródło pokrycia rozdmuchanej, udawanej gospodarki łowieckiej koła (a wiec często bezsensowne wyrzucanie setek ton buraków, owsa itp w warunkach łagodnych zim co wiele dobrego zwierzynie nie daje a jest jedynie narzędziem w walce z sasiadami o "sciągnięcie" jeleni i dzików)oraz na pokrycie szkód wyrządzanych przez dziki których populacje rozrosły sie do trudnych do opanowania rozmiarów w wielu kołach
20:16 Dawid z całym szacunkiem felek ale chyba zartujesz teraz. Jesli orientujesz sie ile pieniedzy poszło ścisle na poprawienie warunków bytowania saren, ile wydaliscie na szkody łowieckie i ile na wydatki koła (mam tu na mysli koszty funkcjonowania zarzadu, koszty polowań, imprez, utrzymania kwater czy domków mysliwskich itp,czyli wszystkie oprócz czystej tenuty dzierzawnej)to pochwal sie i wtedy zwróce ci honor.cdn
19:28 Felek Koledzy Dawid i Kalkst - to dzięki kasie za polowania komercyjne stać nas na utrzymanie tak dorodnej i licznej populacji sarny. Kiedyś o szóstaku można było tylko pomarzyć a teraz trudno spotkać inną formę parostków.
19:20 Felek 2xSwarowski. D.B.
19:13 Kalikst Zgadzam się z Dawidem. Jeden z myśliwych 9 strzelił? Średnio 3 dziennie. Dla mnie to niesmak.
19:08 Szelest Chyba jednak 2x Swarek
19:08 Szelest
19:04 Szelest Blaser + Shmidt&Bender + Swarovski ???
18:10 Dawid rozumiem że to dewizówka? Jeśli tak to nie ma co sie podniecac. Po prostu szkoda że z jakiejś przyczyny rogacze sa oddawane komuś, kto nie przyłozył reki w hodowle i zagospodarowanie łowiska.
17:49 las85 masa parostków po wysuszeniu- 410g brutto
17:12 kamionka1978
17:12 jakub354
17:12 kamionka1978
17:11 kamionka1978 klasa
16:50 Felek Rogacz jak najbardziej selekcyjny - wiek oceniono na 5 lat.
16:42 Karol ładny... ale powiedz tak szczerze... ma to drugie poroże ? bo chyba starszy nie jest... niby to selekt ale w moim łowisku z tym wiekiem to byłby mocny rogacz...
16:23 Leon_Ols Chyba raczej kurza stopa :-)
16:04 błażej ;-)
15:04 MARS Piękny wynik! Żałuję że nie dane mi było nawet na trochę się wyrwać by zobaczyć je na własne oczy :-(
14:57 Robi19 U nas niestety też wszystkie późno wychodzą... Chyba jest za sucho.
14:46 abanas Postąpiłbym dokładnie tak samo - o to chodzi. Szacuneczek Panowie.
14:26 Soprano Kolego " Jump76 " moje Gratulacje Super Robota aby tak dalej i rowniez zgadzam sie z przedmowcami Pozdrawiam i Darz Bór
13:53 Stefek
13:30 Felek Trzeci 489g brutto a czwarty strzelany był na kark i kula odbiła się od kręgosłupa i taki efekt.
13:07 yogy krzyżak :) ładny :) gratulacje! :)
13:01 pansay W trzy dni taki wynik - nie jest źle - tym bardziej, że do rujki jeszcze daleko, a "przebrane" ładnie. Jaka waga 3-go i co się stało 4-mu. Czyżby kula ?
12:32 Stefek Super sprawa,gratulacje,napisz co potem się z nim dzialo,DB
12:26 Stefek
12:24 radbak
12:21 radbak
12:20 Pawka Brawo Jump76 ! Jeśli my nie będziemy edukować dzieci i młodzieży w szeroko rozumianym temacie "Łowiectwo", to zrobią to (zapewne w wypaczonej formie)tzw. "ekolodzy".
11:11 jandrusb Pośmigałby człek bryczką... pomarzyć można :-) fajny klimat, pozdrawiam.
10:58 rbanas1100 Cyba chwilowo zaciekawiona ;) Bardzo fajna fota.
10:53 knieja dobra robota Rafał!:)
10:48 Aro dyrygent czy jak???? pikne panie
10:26 michal_w
10:17 Kłysz Piękne ujęcie, bardzo mi się podoba. U mnie niestety kogutów nie ma, aż zazdrość bierze . . . .
10:15 Kłysz Fantastycznie, gratki. Dobrze się Koledzy spisali. :-)
09:21 kulalesnik Mam pytanie- gdzie on ma chwost??? Jego "ogon" wygląda jakby był kopiowany...;-) Gratuluję ujęcia i galerii. Pozdtrawiam. Darz Bór!!!
09:13 KamilNK5 Kto wie czy z tego młodego byka nie będzie w przyszłosci kapitalny 20-stak?pozdrawiam.
09:06 KamilNK5
08:57 KamilNK5 Kawał ciężkiej brudnej roboty ,ale warto.
08:56 sauer8x68 Świetne !!
08:54 KamilNK5 Kapitalne ujęcie gratuluje pozdrawiam.
08:03 rysioh Oczywiście! Genialne!!! DB
07:25 jandrusb Super piękny, Darz Bór.
05:54 Spring
05:53 Spring
01:01 Leśnik1 rewelacja
00:27 Leon BRAWO KOLEDZY!!! NAJLEPIEJ ZASTRZELIĆ,ale jak widać są inne metody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!LEON