Piątek
07.07.2006
nr 188 (0341 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
21:50 CORNELTak na marginesie, to zasady wydawania odstrzałów ustala WZ a nie ZK. Według mnie ZO powinien "pogonić" ZK, a przynajmniej solidnie przeszkolić ze znajomości Statutu PZŁ. Tytuł:
Nowy scenariusz prezesa Sacharuka
21:37 Deer35Często zadaję sobie pytanie a mam swoje lata dlaczego tak się dzieje że kilku ludzi potrafi opanować pozostałych i prowadzić jak bydlątka na rzeż.To co zostało zaprezentowane w tym sprawozdaniu przekroczyło wszelką miarę przyzwoitości i zdrowego rozsądku.Pozostaje pytanie,gdzie są nasze związkowe organa powołane do tego by nie dochodziło do takich sytuacji.Wstyd i hańba bo innego określenia nie mogę znależć. Tytuł:
Nowy scenariusz prezesa Sacharuka
20:27 Wiesław NitkaJestem w szoku. Zakazywać świadczenia w sądzie??!!. Jak sąd powała członka Koła na rozprawę to ma się zaświadczeniem od prezesa zastawić??!!! PARANOJA!!!! To ma być ochrona praw członkowskich w Zrzeszeniu metodą kneblowania ust?! Do jakich uchwał posuną się dalej by eliminować zagrożenie swoich interesów ? Od nich oczekuje się przykładu bycia koleżeńskim prawym myśliwym . Właśnie Ci, którym zawierzono sprawowanie władzy w Zrzeszeniu i dano możliwość reprezentowania go w życiu publicznym takimi bzdurnymi pomysłami ośmieszają całe środowisko myśliwych. Powtarzam - sprawowanie prawa zostawmy niezawisłym sądom i prokuraturze a tworzenie prawa pozostawmy Sejmowi. Być może w niedługim czasie Sejm zajmie się ustawą łowiecką i zmieni te elementy, które umożliwiają prowadzenie niegodnych bezprawnych praktyk. Czego sobie jak i Kolegom życzę pozdrawiając Darz Bór. WNTytuł:
Nowy scenariusz prezesa Sacharuka
14:52 Piotr GawlickiArtykuł w dniu ukazania, czyli dzisiaj, został przekazany do ZO PZŁ w Białej Podlaskiej z prośbą o zajęcie stanowiska i poinformowanie o nim redakcji. Stanowisko ZO opublikujemy po jego otrzymaniu.Tytuł:
Nowy scenariusz prezesa Sacharuka
14:44 wsteczniakKulwp - sam starałeś się o papiery Redaktora. Jeżeli to co opisujesz jest fantazją, wiesz co cię czeka. Jeżeli to prawda - czemu z tymi, kiórzy dali Ci legitymacje redaktora - nie pytasz: gdzie są władze PZŁ z ZO w pierwszej ławce. ?! Związku takiego samego, jak PZN, PZ Biatlonu, PZPN. Z dalszymi refleksjami - poczekam do wyroku niezawisłego sądu.Tytuł:
Nowy scenariusz prezesa Sacharuka
14:34 discoJak tak dalej będzie się "rozkręcać" ta sprawa, to może narodzić się nam nowy DYKTATOR.Tytuł:
Nowy scenariusz prezesa Sacharuka
14:18 porzekto publicznie nawołuje do popełnienia przestępstwa - sam popełnia przestępstwo Art. 255. § 1. (81) Kto publicznie nawołuje do popełnienia występku lub przestępstwa skarbowego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. jesli zaś konkretna osoba tłumacząc zatajenie prawdy powoła się na statut - wtedy autor statutu staje się sprawcą polecającym do przestępstwa Art. 233. § 1. Kto, składając zeznanie mające służyć za dowód w postępowaniu sądowym lub w innym postępowaniu prowadzonym na podstawie ustawy, zeznaje nieprawdę lub zataja prawdę, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Tytuł:
Nowy scenariusz prezesa Sacharuka
13:10 Step2S Z O K !!!!!!!!!Tytuł:
Nowy scenariusz prezesa Sacharuka

... do listów do redakcji
20:18 janiŁowiec Polski nr 4/06 str. 7. Sukces "Ostoi". Według sondaży przeprowadzonych w grudniu, styczniu i lutym przez OBOP, magazyn przyrodniczo - łowiecki OSTOJA oglądało każdorazowo około 2 mln widzów. Niesamowite! Według tejże firmy wybory prezydenckie w 2005 roku miał wygrać miażdżącą przewagą jeden z kandydatów. I nie miał szwagra w Ośrodku, ani dziadka w Telewizji. Informacja ta jednocześnie zaprzecza przekonaniu, jakoby Ostoja nie była w zamyśle programem łowieckim.Tytuł:
Czy Ostoja się ostoi?

... do zdjęć
21:09 Luki_81 fajniutkie
19:19 Kamil90
19:17 skrap superrr
19:17 skrap ładne podoba mi sie
19:16 skrap :)
17:50 Kamil90 Super fotka :-)
13:57 warchlaq przebiegły :)
13:52 warchlaq przebiegły :)
13:44 jandrusb Tak Kolego marcinie76 nie potrzbna ta dwururka.
13:40 jandrusb Mam mieszane uczucia patrząc na to zdjęcie....
13:34 Adler_ Swietnie zdjecie :) pieknie uchwycona chwila :)
13:13 R.D. odyniec! Uciekając postawił chwost!- a w trawie warchlaki... to nie jest takie proste, ze tego właśnie juz widzieli i że to odyniec i ze 90 kg, jak zaczniemy malowac farba odlaskową cyfry na zadzie to bęziemy mieli pewność co do tozsamości zwierza. Póki co czekac jak wyjdzie na czyste:) Zdjęcie ekstraklasa i fotografer też nie od macochy:-) darz bór!!!
12:24 Pomorski Łowca Odyniec ! Uciekając postawił chwost !
12:23 Bogusław Piękne zdjęcie,jest na nim wszystko co w łowiectwie najpiękniejsze. Śliczny jamnik szorstkowłosy wręcz promieniejący radością,czysty ,ładnie ułożony borsuk,broń i piękny krajobraz. Jednym słowem super.
12:21 peterhunter Sanki sankami, ale bez tego ładnego konia ani rusz
10:16 Driada Pyszny przepis na apetyczne zdjęcie.. Widac wielu między nami smakoszy, jesli zostało ono zdjęciem miesiąca:D Pozdrawiam:D
10:13 Driada Ładne kolory:) Super psina:D Ogólnie ładna kompozycja.. Podoba się:) Pozdrowionka serdeczne. Dawaj więcej!! :D
10:03 MARS Bardzo fajne zdjęcie. Widać że autor wnosi jakiąś odmianę ujęciach zdjęć na galerii łowieckiego
10:01 master537 W oczach pieska pełnia szczęścia i duma ze swego pana.
09:59 master537 Bardzo ładna prezentacja. Pies, borsuk i strzelba nadająca obrazowi myśliwskiego charakteru. Gratuluję.
08:19 tomsojer Piękne!!! =)
08:07 Mortalcombat Kiedy pozyskany?? zdjęcie fajne.
01:57 warchlaq przebiegły :)
01:44 Łukasz>>> Super fotka......DB
01:30 warchlaq przebiegły :)
00:57 sauer8x68 oko ok :-) ..trawy w tym miejscu są powyzej 60 cm.
00:34 Faber Borsuk jak żywy,pies też.Szkoda,że strzelba brutalnie rzuca nas na glebę.Piękna okolica.
00:34 krzys212 Podoba mi się to zjęcie.
00:23 Karol Czyli oko mam dobre... ;-)
00:22 Karol No niezła fotka pamiątkowa... Gratulacje... ciekaw jestem kiedy pozyskany ? Darzbór !
00:13 sauer8x68 Rozmawiałem ze znajomym z rezerwatu który go dość często widywał,szacował go tak w ok.90kg.ma piękny oręż :-).Jak Sw.Hubert pozwoli to "zapoluje"na niego tak na spokojnie.