Poniedziałek
25.09.2006
nr 268 (0421 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
21:20 Deer35Step 2 chyba dobrze kumasz,bo moje szare komórki nie mogą pojąc, że taki pan S.jest jeszcze prezesem,że dalej czuje sie pewnie.Juz dawno powiedziano,że ryba śmierdzi od głowy a obrazki tego mamy na codzień. Tytuł:
Konfliktu w "DĄBROWIE" cd.
19:01 KulwapStep2! W dwu sprawach sądowych: o zastrzelenie prowadzącej lochy oraz w opisanych wyżej wystąpił kol. Szklarski jako specjalista ds CHodowlanych. Jego opinie, min ta, że książka wejść w łowisko i książka obwodu cz.1 nie są dokumentami i nie ma obowiązku ich przechowywania dwu oskarżonych wyszło "na czysto" ku śmiechowi otoczenia. Te opinie posiadam, jak strzelisz lochę albo spalisz książki wejść w łowisko to ratunek masz jak w banku!Tytuł:
Konfliktu w "DĄBROWIE" cd.
13:20 Wiesław Nitka" Menda mendę znajdzie............." Po pierwsze do życia owada potocznie zwanego mendą potrzebny jest nosiciel bo przecież menda to pasożyt. Wybiera zdrowy organizm i na nim rozpoczyna żerowanie. Czerpie z niego wszystko co do życia potrzebuje niedając mu w zamian nic. Jej działania mogą przyczynić się do pogorszenia stanu zdrowia nosiciela. Jest trudno wykrywalna, chowa się zawsze pod owłosieniem zapewniając sobie spokój i ciepło zjadanego organizmu. Rzadko ryzykuje przemieszczanie na nagiej skórze ale jak to już czyni szuka nowych miejsc na których mogła by złożyć jajeczka. Nie pamiętam ( nie jestem biologiem ) czy opiekuje się potomstwem ale jesli nie zostaje w porę usunieta jej potomstwo szybko dorasta i cykl rozwoju się przedłuża. Z powyższego nie widzę żadnego podobieństwa do Twojej osoby jako mendy ( gdzie nosiciel? gdzie włosy ? gdzie jajeczka?......... za to ostatnie przepraszam:-) ) i sądzę że te słowa nie mogły być skierowane do Ciebie. Pozdrawiam Cię serdecznie. Darz Bór! WNTytuł:
Konfliktu w "DĄBROWIE" cd.
13:08 Step2Interesujacy jest wątek "pomocy prawnej ZG PZŁ" - mam rozumieć, że dla pozwanego kola "Dąbrowa", pana S. w wybieleniu sprawy .... Czegoś nie zrozumiałem albo jest cos nie tak napisane przez autora reportarzu?! Niby w czym ma pomagać ZG PZŁ? Czyżby w interesie koła "Dąbrowa"? Stronniczość? DBTytuł:
Konfliktu w "DĄBROWIE" cd.

... do listów do redakcji
13:04 Redakcja portaluW listach do Redakcji zniesiemy każdy rodzaj publikacji, która zawsze będzie monologiem, bo nie przewidujemy udzielania odpowiedzi na zamieszczone tu tematy. List może zamieścić każdy, może w nim lać miód na serce redakcji, może też nas wazelinować, albo wylewać kubły pomyj na nasze głowy, byle robić to językiem na poziomie powyżej rynsztoka i bez wulgaryzmów. Każdy, kto chciałby się podzielić jakąkolwiek informacją, problemem, sprawozdaniem, czy zaprezentować swój pogląd na dowolny temat związany z łowiectwem, jest mile zapraszany do zamieszczenia swojego listu, który opublikujemy. Tytuł:
MEANDRY "Łosiowiska"

... do zdjęć
23:45 Karol No to gratulacje kolego Jacku... :-)
23:40 gavron Bardzo fajne ujęcie - pływająca ambona
20:26 BOTANG A słońce przemieszcza się po nieboskłonie powolutku...
20:15 Azjaland ...i nic się nie pochwalił?-jaki on skrooomny!.....................................................................................................................................................żartowałem
20:07 BartoszK Ładny Byk gratulacje
19:33 Katarzyna Oj Chłopaki, Chłopaki ;)Artur, raz jeszcze dzięki wielkie za kaczki i przepraszam za 'mało miłe' przyjęcie, ale zaspana byłam :)
17:07 burzak (BT) I ta sephia... jak ja to lubię... jestem z Wami Chłopaki... jestem z Wami...
16:26 li_ra Trzeba mieć oko i wyczucie chwili, żeby uchwycić takie zmienne pejzaże:)
16:18 li_ra
12:30 korab
12:07 młody łowca ale czaderskie!!!!!! suuuuuper foto....
11:27 greg Ty siedzisz to pewnie ten wiosenny spacerek mają psy
10:02 Dominika
08:49 jandrusb Bardzo ładnie. Pozdrawiam.
08:35 jandrusb Ładnie.
06:56 Kornik Tak, tę dyszkę z zeszłego roku pamiętam i chyba do końca życia jej nie zapomnę!! W końcu tylko ona była trafiona (reszta to dziewięć zer!!). Hehe