Niedziela
28.10.2018
nr 301 (4837 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
23:47 Jurekelkiryk - a czego Ty chłopie chcesz ? Mam się zachowywać tak jak niezadowoleni z możliwości , które daje obecna ustawą ? Ja jestem łowiecki zaspokojony. To p. Staszek ma problem od lat , widzi to czego ja nie dostrzegam. Tu każdy kto nie podziela poglądów portalowych jest kanalią , które broni draństwa, chamstwa, złodziejstwa, korzysta z konfitur - nie dostrzegasz w tym śmieszności. To jest tak słabe , że nie może nikogo zrównoważonego obrazić . Czytam to z pobłażaniem i wyrozumoałością. Czasem się też uśmiechnę ... Tytuł:
Kłamstwa, krętactwa, półprawdy i przemilczenia
23:30 Jurekel S.Pawluk , możesz sobie wypisywać co tylko uważasz za stosowne.Mam inne zdanie na temat Twojej "misji" dziennikarskiej. Inaczej oceniam Twoje zangażowanie w obronie wypinkolonych z PZŁ i sposób publikacji materiałów niż Ty i Twoi zwolennicy. Wypowiadam się o organizacji do której należę i mam do tego pełne prawo. Wolno mi ? Czy mam uważać tak jak Ty ? Nic z tego co czynisz od wielu lat nie wynika , jak widać. Strzelasz do tego zwierza z rozkalibrowanej fuzji. Nie narzucisz mi swoich poglądów żebyś sto lat pisał o mnie te bzdety.Tytuł:
Kłamstwa, krętactwa, półprawdy i przemilczenia
22:48 HupertSkasowane posty prof. Wandy Olech, musiały zostać uznane przez "Piotra Wójcika" za nieetyczne lub nieestetyczne nie dbające o pozytywny wizerunek łowiectwa, a Wanda Olech swoim postępowaniem przyczyniła się do kształtowania złej opinii o Polskim Związku Łowieckim i jego członkach (wyciąg z regulaminu grupy "Brać Łowiecka (Grupa dla myśliwych i sympatyków łowiectwa). Tylko kłamstwa, krętactwa, półprawdy i przemilczenia gwarantują kształtowania dobrej opinii o Polskim Związku Łowieckim i jego członkach. Tak trzymać!!!Tytuł:
Kłamstwa, krętactwa, półprawdy i przemilczenia
21:59 kirykJerekel, ...."Tylko powszechne wybory na funkcję w PZŁ, o których pisaliśmy - ja i podobni do mnie - cokolwieki zmienią"...., a co zrobiliście, żeby takie wybory były? Może przykład jakiejś chociaż najmniejszej próby z Waszej strony? Bylibyśmy zainteresowani to poznać, bo tylko narzekać na innych, że działają nieskutecznie, to trochę mało. Tytuł:
Kłamstwa, krętactwa, półprawdy i przemilczenia
21:57 Stanisław PawlukJurekel! Swoje opisy wyssane z palca projektuj na sobie. Ode mnie się odczep zwłaszcza, że w sprawach jakie opisujesz nie masz jak widać zielonego pojęcia i nic nie wiesz. Durnowate domysły nie oddają rzeczywistości. PZŁ będzie czy chcesz czy nie reformowany. Członkowie i ich prawa będą marginalizowane zwłaszcza za przyczyną samej wierchuszki władz tak uwielbianej i bronionej przez ciebie. Projekt Piotra Jenocha i krętactwa za plecami członków ze składek których żyje jest tego najlepszym dowodem. Nie pytam dlaczego ci z nim i jego szkodliwymi pomysłami po drodze bo wiem. Zamiast głupio się domyślać i pisać te fantasmagorie zastanów się i wyciągnij wnioski. Ps. PZŁ nie jest zdolny do racjonalnych działań i państwo MUSI zająć się swoim majątkiem i nie pozwolić na jego systematyczną grabież i napychanie kabzy przez mała grupę cwaniaków.Tytuł:
Kłamstwa, krętactwa, półprawdy i przemilczenia
21:31 I G O RTo wszystko udowadnia jak słabi są członkowie PZŁ. Nic się nie zmieni tak długo jak nie zmienią się ludzie rządni władzy.Tytuł:
Kłamstwa, krętactwa, półprawdy i przemilczenia
20:57 JurekelTylko powszechne wybory na funkcję w PZŁ o których pisaliśmy -ja i podobni do mnie - cokolwiek zmienią. Ty tego nie pojmiesz nigdy, biegałeś po gabinetach polityków ,TVP, organizacjach rolniczych , ekologicznych łudząc się , że ktoś się zainteresuje Twoimi opisami nieszczęść myśliwskich i "patologii" w PZŁ . Tymczasem zostałeś wykorzystany i pominięty. Czas posypać głowę popiołem . Chęci i motywy to może dobre miałeś ale skutek jest fatalny. Narodowe łowiectwo, narodowa gospodarka , jak z czasów Bieruta - doskonałe.To widać tak jest, jak się żyło w PRL ciężko pojąć , że państwo nie jest od prowadzenia gospodarki , nawet łowieckiej. Ciekawe z kim teraz zawrzesz przymierze , żeby odbić się od dna ? Dałeś się przerobić jak dziecko . Nie zauważyłeś jednej zasadniczej sprawy , władzę w PZŁ to zwyczajnie My , te ponad 100 tys myśliwych . To z nich składają się ORŁ , ZG, ZK, Zjazd Delegatów , NRŁ a Ty jesteś jeden i Twój fun club na Łowieckim.pl . Za mało. My w tym PZŁ już tacy jesteśmy łotry, ubecy, mafia, etc. Styl i słownictwo , widzę nadal specyficzne. Tytuł:
Kłamstwa, krętactwa, półprawdy i przemilczenia
20:14 Stanisław PawlukTrzeba osiągnąć dno aby się odbić do góry! Dzięki władzom także aktualnym i dzięki ich klakierom takich jak ten niżej, którzy umacniali różnej maści swołocz w tym, że robią dobrze to dno osiągamy bardzo szybko. Tak więc i odbicie nastąpi szybko. Jurekel! Wbij sobie mocno w pamięć podstawowy dla każdego normalnego człowieka fakt: nie ten przyczynił się do ewentualnej klęski PZŁ kto ujawniał nieprawidłowości ale ten, kto te nieprawidłowości czynił i je namaszczał. Trudno przejść obojętnie obok znęcania się nad myśliwymi i przymykania na to oka przez władzę albo obok zwykłego złodziejstwa, chamstwa, krętactwa jakie obrosło PZŁ. Skoro nie można zlikwidować tego siłami wewnętrznymi to nie dziw się, że sięga się po siły zewnętrzne. Wszyscy naiwnie uwierzyli w poprawę po zmianie łowczego krajowego. I co? A no PZŁ-em nadal rządzą Flisy, Blochy i innej maści karierowicze i nienasyceni wpatrzeni jedynie w czubek własnego nosa. Dla myśliwych (prawdziwych i uczciwych) było źle a może być tylko lepiej. Ps. Minione lata (łowieckie) mogę wspominać jedynie z odrazą.Tytuł:
Kłamstwa, krętactwa, półprawdy i przemilczenia
19:58 JurekelJeszcze będziecie wspominać czasy minione z nostalgią. O jakimkolwiek samorządzie dalej mowy być nie może przy tej wizji państw obecnej ekipy. Właściwie dołożyliścoe się do tego solidnie. Łowiectwo zostało uwikłani w politykę. Taka jest cena i wynik, między innymi, treści tu publikowanych. Owoce Waszej pracy zaczynają dojrzewać. Było źle a zan9si się , że będzie jeszcze gorzej. Tytuł:
Kłamstwa, krętactwa, półprawdy i przemilczenia
17:06 Stanisław PawlukCiekaw jestem ile w tekście tych uchwał pomysłów Mariana Flisa. Zapisy projektu są tak głupie, że nie wierzę w to aby ich autorem był sam Piotr Jenoch. Do napisania takich głupot potrzebne są siły połączone - jedno beztalencie nie da rady. Dziwię się, że Małgorzata Golińska takie g.... podpisała i rozesłała. Chyba, że jej zamiarem (zleconym zadaniem?) była kompletna kompromitacja Ministerstwa Środowiska w środowisku myśliwych, ich rodzin i organizacji ekologicznych. Ps> cytuję: "Prof. Wanda Olech jest osobą znaną i poważaną." - BYŁA!!! do czasu, aż splamiła się rekordowym wstąpieniem do PZŁ i prawie w tym czasie dając się "naznaczyć" znamieniem członka ZG PZŁ.Tytuł:
Kłamstwa, krętactwa, półprawdy i przemilczenia
16:27 jeagerJenochy i inni t.p. nie mają nic do gadania. Nadal mąci, kręci Bloch i jego spółka. Jenoch jest tylko mizernym tancerzem. Musi tak tańczyć jak mu zagra Bloch.Tytuł:
Kłamstwa, krętactwa, półprawdy i przemilczenia
15:56 MAKProste ! Obydwóch na śmietnik historii bez prawa do emerytury. To jest minimum co powinni otrzymać. Gdule powinno to spotkać razem z Bolchem już przed "stu laty", a wymawianie nazwisk tych osobników powinno być zakazane. Tytuł:
Kłamstwa, krętactwa, półprawdy i przemilczenia

... do zdjęć
18:04 o.m.c. stażysta
17:38 Kidziu Brawo Zeta brawo Bartek DB.
14:43 sumada
09:49 Nemrod_74