|
| Humor |
| nadesłał: Marecki_mpp "Kaczka" - Po czym ty kochanie poznajesz, czy to kaczor, czy kaczka? - No wiesz, jak spadła, to kaczka, a jak spadł, to kaczor. |
| Nota redakcyjna |
|
Autorzy wszystkich tekstów wpisywanych na strony www.lowiecki.pl i do dziennik.lowiecki.pl wyrażają przez fakt dokonania wpisu zgodę, na publikowanie tych tekstów w dzienniku Łowiecki, przy czym Redakcja zastrzega sobie prawo do skrótów i zmian w tekście. Większe zmiany w materiałach redakcyjnych, opowiadanich i dowcipach przekaże autorom do samodzielnego wykonania.
Dziennik Łowiecki można otrzymywać również w wersji drukowanej poprzez prenumeratę. Warunki prenumeraty do czasu zebrania odpowiedniej liczby prenumeratorów, żeby móc druk wykonywać w drukarni, są następujące: Nekrologi od osób fizycznych są bezpłatene. Nekrologi od kół łowieckich i innych osób prawnych podlegają opłacie w kwocie 98,36 zł. + VAT. |
|
Wydawca i adres redakcji: P&H Limited Sp. z o.o. Budynek BPBK ul. Jana Uphagena 27 lok. 703 80-237 Gdańsk Redaktor naczelny: Piotr Gawlicki piotr.gawlicki@lowiecki.pl Miejsce i data wydania: Gdańsk, 06.06.2006 Numer wydania: 157 (0310 ) ISSN 1734-6827 |
| Przegląd artykułów z poprzedniego tygodnia | 29.05.2006 - 04.06.2006 |
| Opowiadanie | Piątek 02.06.2006 |
| Dzik jest zły... | autor: Zubel |
| Moje polowanie | Poniedziałek 29.05.2006 |
| Mój pierwszy raz | autor: Klucznik |
| Listy do redakcji | Środa 31.05.2006 |
| Obejrzyj Ostoję! | autor: jani |
| Hyde Park Corner |
| Komentarze czytelników |
| ... do zdjęć | |||
| 00:23 | warchlaq przebiegły | Fajne. Szkoda że u mnie są ich śladowe ilości. | |
| 00:23 | warchlaq przebiegły | ŁAŁ! Ale ma parostki. | |
| 01:27 | Alus | Gratuluję 1-szych zdjęć w galerii. Są bardzo udane. | |
| Prawo w pytaniach | |||||
| Pytanie: | |||||
| Jeden z członków tej komisji złożył rezygnację z tej funkcji na ręce zarządu nie powiadamiając o tym KR. Czy postąpił prawidłowo i jaka powinna być procedura? | |||||
| Odpowiedź: | |||||
| Rezygnację składa się do organu, w którym opuszcza się funkcję. Członek komisji rewizyjnej powinien złożyć rezygnację do komisji rewizyjnej, np. na ręce jej przewodniczacego. To już w gestii komisji pozostanie poinformowanie o tym innych organów koła. Jeżeli zdarzyło się, ze członek komisji złożył rezygnację na ręce zarzadu, a KR już o tym wie, to nie robiłbym z tego sprawy i zarzucania ustępującemu nieprawidłowość. Wszyscy wiedzą, że zaprzestał pełnić funkcję w KR i na tym zakończyłbym sprawę. | |||||
| Nowe zdjęcia w galeriach |
| Redaktorzy piszą | |
| TOMASZA RAPPE doświadczeń ciąg dalszy... | autor: Stanisław Pawluk |