Czwartek
07.05.2009
nr 127 (1376 )
ISSN 1734-6827
Komentarze czytelników

... do felietonów
22:35 192326wTAK ayzl OKŁAMYWAŁ formułowiczów w temacie " JESZCZE TRZY TYGODNIE ", a broniony przez azyla okłamywał kolegów w kole...... P R Z Y T A C Z A M Autor: azil Data: 19-09-08 01:24 Post Scriptum C Y T U J E "Coś ci przypomnę! Jak nasyłałeś bandytę na swojego prezesa, to myślałeś o praworządności? " Dla takich jak azyl i jemu podobnych każdy sposób jest dobry, byle korzyści były..... Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
20:08 gekonW sytuacji, gdy Państwo zajęte niekończącą sie wojną w kolejnych kampaniach wyborczych, żadnym dziesięciorzędnym z punktu widzenia "wielkiej polityki", PZŁ zajmować sie nie będzie. Ani likwidować w nim bezprawia czy niekonstytujności także. Ekipa władzy PZŁ pazerna na stołki i sprytnie okopana oraz obsadzona umoczonymi, ale swoimi /patrz; przypadek mgr Gierlińskiego/. Więc o autonaprawach i przywracaniu porządku prawnego z inicjatywy tych, którym on pasuje, nie ma co marzyć. Przeciwnie będą walczyli o zawłaszczone przywileje jak o niepodległość. A przyłapany złodziej cenniejszy dla nieucziwej władzy był i będzie zawsze, bo łatwy do manipulowania i poszczucia. Dlatego Bogusław Ż., choć z wyrokami na koncie, pozostaje przewodniczącym KR. Koło sie znowu zamyka. Kłania się okręg Biała Podlaska. Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
20:01 Qulwapazil! A taki co zajumał każdemu po 5 złociszów? Jak np. jeden taki z Białej Podlaskiej co po 5 złotych od kilkudziesięciu to dało mu na niezła popijawę? Złodziej czy nie? Bo jak się mu to przypomina to strasznie sie żali i po sądach za dyżurnego świadka robi aby tylko nie przypominać mu, że okradał kolegów.Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
19:55 czarny fletQulwap, czepiasz się. Przecież "rok to nie wyrok". I do tego TYLKO zawieszenia w prawach. Porządne paniska z tych sędziów. Równie bezprawnie mogliby wykluczyc z PZŁ,dożywotnio. A godność? Mafii nie dotyczy. Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
19:53 azilQulwap! Dla mnie ten, co ukradł emerytce 20 zł i ten co ukradł właścicielowi "mercedesa", to taki sam złodziej.................... Zwracam tylko uwagę, że „odpowiedzialność dyscyplinarna” to nie to samo co „wymiar sprawiedliwości” i powoływanie się na niezgodność z Konstytucją jest nieuprawnione. To wszystko. Pa!Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
19:41 azilPytałem Kol. Gawlickiego.......... Nie „zamulaj” jakimiś „odsiadkami”. Czy chodzi o pozbawienie wolności, czy o zawieszenie w prawach członka? Nie pytałem co zrobią ze złodziejem w zrzeszeniu. Twoja odpowiedź jest nieelegancka. Przepraszam, ale zaczynasz pisać jak wielocyfrowiec.Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
19:39 Qulwapazil! Ja piszę wyłącznie jako ja! Jeśli ktoś tu zamula to wyłącznie ty. Dla Wiesława Tajera zawieszenie na rok to jak dla ciebie 5 lat odsiadki! On ma zwyczajnie godność i wie, że za łapanie złodzei nie powinno ponosić się kary tylko zbierać uznanie. Wie także, że złodzieje nie powinni mieć takich wpływów w normalnym zrzeszeniu aby rządzić sądami czy rzecznikami i używać ich niczym katowskiego knuta! A ty pierniczysz o złodziejach w jakiejś 5 osobowej firmie! A co on tam może zajumać? W porównaniu.....Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
18:33 Qulwapazil! Nie mieszaj! Oczywistym jest, że złodzieja wyrzuci ale nie wlepi mu dwu lat odsiadki! A w PZŁ jeśli nazwę złodzieja złodziejm to mnie potraktują jak Wiesława Tajera czyli przywalą jeden rok odsiadki i zanim kara się skończy z-ca rzecznika wniesie skargę nadzwyczajną z żądaniem aby wsadzić Tajera na trzy lata (czy ten odsiedziany rok zaliczą- nie wiadomo!). Zapytasz co zrobią ze złodziejem?? To oczywiste! Powierzą mu nadzór nad majątkiem całego zrzeszenia. Bo kto lepiej dopilnuje niż złodziej? A na "swojaka" oko przymknie a nawet certyfikat uczciwości wystawi! Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
17:46 KO16 to max ile moze byc a dla mnie to nawet mogloby ich nie byc, kolo jako czlonek PZŁ w siedziba w Warszawie, łowczy powiatowy i koniec, po co mi ZO?? kontakt po zdaniu egz mam z nim jedynie gdy wzywa mnie rzecznik lub sad lowiecki. Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. II - OKRĘGI
17:41 azilKol. Gawlicki... Proszę nie mylić „odpowiedzialności dyscyplinarnej” z „wymiarem sprawiedliwości”. Czy złodzieja w Pańskiej firmie, będzie osądzał tylko sąd powszechny, czy również „interes Pana firmy”? Rozumiem, że będzie Pan czekał na wyrok sądu, lub umorzenie a delikwent , będzie dalej „pilnował Pana interesu”. DBTytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
16:36 Qulwapazil .. -.. .. --- - .- Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
16:11 azilZa odpowiedź serdecznie dziękuje.................. Co do pytania to z pewnością powinieneś sobie je zadać. Druga część poniższego komentarza jest żałosna, jak jej autor. Bez odbioruTytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
14:52 QulwapPrzeciez jest i część II i jest czwartek! "Mieszanie" to u ciebie zawód czy charakter?Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
14:46 azilAutor zapowiedział: "w czwartek zapraszam do części drugiej niniejszego artykułu, poświęconej strukturze organizacyjnej Polskiego Związku Łowieckiego". Czy to ten czwartek, czy może następny? DBTytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
13:43 192326wAyzl. Ty zajmij się lepiej tymi (którzy biorą składkową kasę wymuszoną na członkach PZŁ) w ZO w Szczecinie, córeczką zatrudnioną tam też. Zatrudnioną bo tatuś .........Ty wiesz który tatuś !!!!! Sprostuj też swoje kłamstwa na temat wynajmowania "bandyty" w celu pobicia Kałużnego Zbigniewa prezesa koła, a który pracuje również w ZO w Szczecinie. W Sądzie wyszło przecież iż to ten twój pokrzywdzony prezes posługiwał się kłamstwem w celu wyrobienia opinii niektórym członkom koła....... Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
12:50 Qulwapazil! Ja jako "potencjalny" nie życzę sobie aby jakiś sąd karał mnie za moje poglądy albo nekał Wiesława Tajera za to, ze śmial powiedzieć głosno i w bardzo kulturalny sposób, że koło jest okradane przez nobilitowanego łowieckiego czerwonego arystokratę! I nawet jeśli Wiesław Tajer nie miał racji to jeśli pomówił to jest to sprawa cywilna a nie łowiecka, i nie życze sobie aby w takiej sprawie wmawiano, że nie dotrzymał jakiegoś terminu, którego nikt nie wyznaczył, że nie konsultował z kimś tam zapytania do prokuratury bo żaden obywatel zwracający się do konstytucyjnych organów nie musi z nikim sie konsultować. A już zapewne nie ze złodziejem którego złapał za rekę na złodziejstwie! Nie życzę sobie także aby za pracę dziennikarza po opisaniu jak to Ryszard Mączyński - prezes zorganizował nielegalne polowanie w którym udział wziął także marszałek sejmu ciągał mnie jakiś były SB-ek upajający się władzą rzecznika dyscyplinarnego. Tak jak nie może ciagać dziennikarzy piszących o łowiectwie np. w Słowie Podlasia, albo mnie nie ciaga za inne nie związane z łowiectwem materiały medialne. Prawo w tym prasowe ma byc dla wszystkich jednakowe.Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
12:49 gekonPOTENCJALNI "KLIENCI". Potencjanymi są wszyscy, poza "mafią łowiecką". Więc drżyjcie i czapkujcie nam, masy, bo możecie się stać "klientami". I wcale nie chodzi o piętnownie przez sądy popełniających łowieckie wykroczenie, to Związkowi wychodzi na dobre, choć udowodniony brak zgodności z zapisami Konstytucji należy naprawić. Po ujawnionych przypadkach sądowych skandali, gdy skazuje się oponentów pseudodziałaczy i urzędników PZŁ pod byle pretekstem, a faktycznie w realizując zlecenia władzy, nie ma wątpliwości do czego służą te "pseudokoleżeńskie" sądy oraz kto i po co się je broni. Tu akademickie rozważania o zgodnościach zą mało efektywne, bo "towarzysze" na każde łamanie prawa są zdecydowani, aby cele osiągać. Jak napisał "wielocyfrowiec". "Oni sie okopali" DB Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
12:48 Alej.....Jaki jest koń, widzi każdy. Szkoda czasu i atłasu ...Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
12:44 Piotr Gawlickiad R.D., samorządy adwokackie usuwają z adwokuatury, bo pozwala na to ustawa o adwokaturze. Ustawa łowieckie ani jednym słowem nie wspomina, że sąd łowiecki może pozbawić prawa do polowania. W związku z tym przykład adwokatury, tak jak i samorządów lekarskich do pozbawiania prawa wykonywania zawodu są chybione, bo tam ustawa daje sądom korporacyjnym takie prawa, a sądom łowieckim ustawa takich uprawnień nie daje. A co do art.52 ustawy łowieckiej, to rozpatrywanie takich spraw przez sąd łowiecki powoduje, że mogą zaistnieć cztery przypadki. 1. Sąd powszechny skazuje i następnie sąd łowiecki lub statut PZŁ robi to samo (wyklucza), czyli karze drugi raz za ten sam czyn, karą nie umocowaną w ustwie; 2. Sąd powszechny uniewinnia, a sąd łowiecki skazuje, stawiając siebie ponad konstytucyjne sądy powszechne; 3. Sąd powszechny skazuje, a sąd łowiecki uniewinia, albo co się często zdarza wobec swoich, ZO twierdzi, że nie ma kopii wyroku, więc nie może wykluczyć delikwenta z PZŁ. Ciekawe, że jeżeli delikwent jest podpadnięty w ZO, to wyrok na biurku łowczego okręgowego jakoś się znajduje i wykluczenie następuje. 4. Sąd powszechny uniewinnia i sąd łowiecki uniewinnia, możliwość teoretyczna, bo jeszcze o takim przypadku nie słyszałem, co nie znaczy, że taki się nie zdarzył. Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
12:34 Kazimierz Szumski"Każda organizacja ma prawo oceniać zachowania swoich członków pod kątem działalności, jaką prowadzi." Powołując się na każdą organizację, trzeba by było zaznaczyć że w tych każdych, jest tryb administracyjny z sądem administracyjnym na końcu. Jeżeli pozwolenie na broń wydawane jest w trybie administracyjnym to zakaz korzystania z niej też chyba mógłby być rozstrzygany w tym samym trybie. Inne organizacje mają też inną, trudną do porównania z PZŁ, strukturę organizacyjną, w ogóle nie wchodzi w grę wykluczenie "demokratyczne" na jakimś tam WZ. Wy możecie się wykluczać do woli. I niech mi nikt nie mówi, że niezrzeszony ma takie same prawa, bo obwodu dzierżawić nie może, choćby miał środki i kwalifikacje do prowadzenia gospodarki na wyższym poziomie niż niejedno KŁ. PozdrawiamTytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
11:51 azilNieśmiało przypominam, że Sądy Koleżeńskie, zwane Sądami Łowieckimi - to organy powołane do rozpoznawania w trybie dyscyplinarnym spraw osób fizycznych członków PZŁ, którzy usiłowali dokonać przewinienia łowieckiego, podżegali do jego popełnienia lub pomagali w jego popełnieniu. Sądy Łowieckie nie wyręczają Sądów Powszechnych, ani ich nie powielają. Są autonomicznym organem zrzeszenia zapisanym w ustawie i w żaden sposób nie koliduje to z prawami zapisanymi w Konstytucji. Każda organizacja ma prawo oceniać zachowania swoich członków pod kątem działalności, jaką prowadzi. Inną sprawą jest utrata członkostwa w PZŁ, pozbawiająca prawa do polowania. Od takiej decyzji przysługuje prawo odwołania do Sądów Powszechnych............... Gdzie tutaj „niekonstytucyjność”?.............. Jedyną grupą protestującą przeciwko wspomnianym Sądom Koleżeńskim (ocenie wewnątrzorganizacyjnej), są w wiekszości sami dyscyplinowani przez te sądy i potencjalni „klienci”.............. Istnienie SŁ nie przeszkadza prawym i etycznym myśliwym.To mój prywatny punkt widzenia i mam „płonną nadzieję”, że nie zostanie „potwierdzony” obelżywymi komentarzami „wyżej wymienionych - niezadowolonych”, co w pełni potwierdziłoby słuszność mojej opinii. DB Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
11:31 192326wIm więcej dotrze do społeczeństwa o doktorach, pracownikach MSW, UB,SB, MO-policji i sędziach kolaborantach, tym szybciej zmusi to polityków do reakcji i napewno nie pogorszy to statusu szeregowego członka PZŁ. Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
10:35 antypodAutor podał podstawę swoich tez,i, faktycznie... basta. Najlepiej podać, równie konkretnie, zaświadczające o błędnym stanowisku autora zamiast pleść o galaktykach. Ale to trudne, szczególnie gdy argumentów żadnych poza złośliwościami sie nie ma. Trzeba przyznać, że Spring przyjął trudne i niewdzięczne zadanie na swoje barki. Za wszelką cenę przeciwstawiać sie praworządności i równości członków PZŁ. Ale problem mniej w tym, nieuprawnionym przypisaniem sobie kompetencji przez sądy i niekonstytuycjności. Ten należałoby rozwiązywać, ale w drugiej kolejności. Poważniejszy to ten, którym napisał R.D.: "'''''''''''''''''''''Problemem jest dowolnosc proceduralna i bezpośredniość przełożenia organów zrzeszenia na decyzje tych sądów.''''''''''''''''''''''''" Wielokrotnie udowodnione, także w "łowieckim", przypadki łamania prawa i procedur przez te sądy, nie wspominając już o dyspozycyjnych czy wręcz służalczych wobec okręgowych czy warszawskich "dominatorów", rzecznikach dyscyplinarnych, to zmora, którą powinnio się w pierwszej kolejności wytępić, bo to niszczy PZŁ i degraduje łowiectwo. D.B. Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY
08:56 SpringBardzo mi sie podoba przedstawienie problemu sadow lowieckich w felietonie, poprostu sady sa "niekonstytucyjne" oraz "nieunijne"i basta!!! i jest to jedno z najwiekszych zmartwien polskiego mysliwego!!! Moim zdaniem, wiekszosc polskich mysliwych zajmuje ten problem mniej wiecej tak, jak wypowiedzenie wojny przez Redakcje Lowieckiego.pl sasiedniej galaktyce. Na szczescie komentarz Kolegi R.D sprowadza problem na ziemie.Tytuł:
Co zmienić w ustawie łowieckiej, cz. I - SĄDY

... do zdjęć
23:58 J_23
23:57 J_23
23:56 J_23 Po świńskiej grypie chyba będzie żółtaczka :)):)
23:54 J_23
23:54 prezo
23:54 J_23
23:53 J_23
23:53 J_23
23:48 J_23 Miałem na myśli co innego, ale... ok. Jasne, masz rację, że emocje i fascynująca walka to jest to. Wędkowanie świetnie uzupełnia się z polowaniem- właściwie to też polowanko itd, itd,DB
23:38 Urtica Według mnie najprzyjemniejsze jest samo wędkowanie; taniec spławika, podcięcie, żyłka na kołowrotek... . Jedzenie też ok., tylko to pomiędzy to tak nie bardzo. :D
23:37 J_23 Że w ogóle dotrą:)
23:36 J_23 Właśnie obejrzałem :Górę Dantego". DB
23:35 J_23
23:33 J_23 Urticzko, było: smażonko, kotlety, zupa przepyszna, troszkę w ocet, troche sie mrozi, sporo rozdałem, bo było tego na wagę pond 30 kg, w końcu mi robaków zabrakło, ha,ha. Hmm, no jest czego żałować.Ps. wiesz , co jest najlepsze z ryb?
23:25 Urtica Przepraszam, ja w kwestii formalnej: było smażenie, czy zupa rybna?Bo nie wiem czego mam żałować :D
23:18 alette
23:18 sympatyk40
23:18 sympatyk40
23:04 gronik Piękny. Zgadzam się w całej rozciągłości.
22:49 Urtica ad.Kapsel, nie dostałam, musisz gołębia wysłać ;-)
22:47 Urtica Prawie jak anakonda :D
22:47 Urtica I nie ma miejsca dla jeźdźca :)))
22:41 Prawdziw
22:40 Prawdziw
22:38 Prawdziw
22:28 bok240 Stan Borys:)
22:19 bok240
22:18 Prawdziw
22:08 senior64
22:08 fotohunter
22:04 fotohunter
21:58 ARGO-3006 ....należą się Jej, zapracowała....
21:52 parsonek Teraz to nie wiem, czy by się zmieściły - doszły jeszcze dwa w końcu ;)
21:50 canislupus4
21:39 dar
21:36 canislupus4 Jaskółka czarny sztylet, wydarty z piersi wiatru Nagła smutku kotwica, z niewidzialnego jachtu...
21:35 dar
21:32 WJarek Raczej braciszek, to padalec.
21:30 kamionka1978
21:29 kamionka1978
21:26 kamionka1978
21:23 canislupus4 Zapomniałem...HEJ!!! ;)
21:23 canislupus4 Uleje,usiece,uleje,usiece,uleje,usiece Kasieńkowe lica!!! ;)
21:19 kamionka1978 rzepak daje świetne tło
21:18 goliat211
21:18 goliat211 to jest widok
21:16 kamionka1978
21:16 kamionka1978 Bono ty bandyto
21:13 kamionka1978 D.B
21:10 canislupus4 Dooobre Aga!!!Pozdrowionka!!! ;)
21:09 kamionka1978
21:09 kamionka1978 fajny cyrk ,oprowadzać po wioskach i kasę trzepać D.B
21:07 ptasior3 Pierwotna puszcza. Pięknie!!!! DB
20:56 goliat211 NO NO ta fotka to naprawdę dobry strzał
20:54 Łukasz Kurek
20:49 prezo pieknie
20:49 goliat211
20:49 goliat211 Ładny byczek
20:48 goliat211 piękne tereny
20:47 goliat211
20:46 goliat211 to jest ten widok o którym co niektórzy to niestety mogą tylko pomarzyć
20:44 goliat211 coś pięknego GRATULUJĘ pięknego widoku i spotkania
20:43 goliat211 Super fotka
20:38 drzemlik
20:35 Łukasz Kurek
20:34 Karola bOski ! ;)
20:27 Łukasz Kurek
20:26 Łukasz Kurek
20:26 Łukasz Kurek
20:25 Łukasz Kurek
20:22 Łukasz Kurek
20:19 ALF19
20:18 Łukasz Kurek I na polowanie :)
20:17 Kapsel U mnie wczoraj i dziś popadało.W końcu, b nie było wesoło. ps. Czy dostałaś ode mnie maila?
20:12 Łukasz Kurek
20:12 Łukasz Kurek
20:08 Łukasz Kurek To zdjęcie jest w "Braci Łowieckiej" :)
20:06 Łukasz Kurek
20:05 Łukasz Kurek
20:04 Rafal_kk szuka drogowskazu na staw:D
20:01 Łukasz Kurek Takie zaspy że aż dzików nie widać :)
19:59 Łukasz Kurek
19:59 Rafal_kk Ciekawe:) Pozdrawiam, DB!
19:58 Łukasz Kurek
19:55 Łukasz Kurek
19:53 dar
19:53 dar
19:45 Łukasz Kurek
19:40 canislupus4 Piotrek co tu robisz? ;)))
19:38 Łukasz Kurek
19:35 Łukasz Kurek
19:31 Łukasz Kurek Uważaj mam laser w oczach:D
19:28 michalina
19:28 michalina bjutiful
19:27 michalina
19:26 michalina
19:21 Paweł -Odyniec Lubrza
19:01 BRNO-584 gratuluje dziczka.ja tej nocy swojego dziczka spudłowałem,ale to nic poczekam az wiekszy urosnie ;)
18:59 sumada
18:58 MiTi07
18:56 Łukasz z lasu Ładny gratulacje
18:37 canislupus4
18:36 canislupus4 Kur...eczka wodna!!!Pikny!!! ;)
18:01 DamianR
17:50 Łukasz Kurek
17:49 Łukasz Kurek
17:49 Łukasz Kurek
17:45 gronik Z tym jednorożcem to ciekawa sprawa. Parostki są lekko zdeformowane i lewa strona jest mocno wygięta. Kozioł młody, jeszcze nie wytarty. Ale za dwa tygodnie prawdopodobnie wrócę, bo to piękny selekt jest :)
17:33 czarny zwierz
17:28 Łukasz Kurek
17:27 Łukasz Kurek
17:23 Azjaland
17:14 wojtek01
16:49 Urtica Gratulacje!Będziesz robił faszerowanego?
16:47 Urtica Znowu smok? ;-)
16:32 Maryna Na łowieckim trzeba by wprowadzic zakaz wchodzenia w interakcje z Trollami. Sami sobie kopiecie dołki nie mogac sie powstrzymac od komentarzy.
16:28 radbak
16:27 radbak
16:27 radbak
16:27 radbak
16:24 radbak
16:23 radbak
16:23 Robi19 Gratulacje
16:23 sumada
16:22 radbak
16:21 sumada
16:20 radbak
16:06 Urtica Jak wspomniałeś - tabliczka nie powstrzyma. Może natomiast lekko zniesmaczyć.W takim razie nasuwa się pytanie: kto jest upoważniony do korzystania z ambony?
16:04 Mustela Ładna siwiutka maska. Ciekawe jak będzie wyglądał po zmianie sukni.
15:58 rysioh Urtica, czy ja wiem? Taka tabliczka nie powstrzyma dewastacji ambon. Ale... w moim łowisku ktoś zrobił na ambonie (pod ławką) zwykłą, ludzką kupę)... Skoro zabrnąłem to wspomnę, że widziałem jak miejscowy - nie myśliwy - robił to samo na nęcisku:-))) DB!
15:56 Mustela pozdrowienia dla wszystkich majsterkowczów, hehehe;)))
15:54 Maniek5 Gratuluję szczupaka.Ja również wyruszyłem na rybki pospiningowac, we wtorek miałem jednego a mój tata 3 sztuki w tym jeden miał 65 cm i ok 1,5 kg.Dzisiaj również ruszamy.Połamania kija i Darz Bór.
15:54 dar
15:53 dar
15:42 Urtica Dziwne zwyczaje...
15:36 dziunia hmmmm...
15:36 dziunia :)
15:33 Beniu
15:20 ARGO-3006 ...zwrot na prawe skrzydło.... przechodzi do akrobacji....
15:18 ARGO-3006 ....musi sikawica bedzie.....
15:02 dziunia górole nie kłamią :))
15:00 dziunia oooo, siostra :)
14:58 dziunia Quo vadis?
14:57 dziunia tu wieża :)
14:56 Mustela mniam! ;D
14:56 dziunia ziuuuuuuuuuuuuuuuuu...
14:56 Mustela śpi się?
14:55 Mustela
14:54 Mustela
14:54 rysioh Odpowiedź w następnym zdjęciu;-) DB!
14:54 Mustela Ładny! Gratki i DB:)
14:53 Adrianooo Gratulacje, DB
14:53 Mustela Gratki i DB:)
14:33 Brakarz Dzieło Stwórcy uchwycone ręką i okiem mistrza. Db!
14:30 Łukasz Kurek
14:28 Brakarz Drzewiej bywało ...
14:22 Łukasz Kurek
14:22 Urtica Kosmatki... ;-)
14:20 Brakarz
14:17 dziunia Kochany Mój:)
13:53 kamionka1978 cóż dziunia obserwując twoje komentarze widzę fascynacje młodej kobiety nowym życiem ,he he to samo widzę u mojej kobietki może w końcu coś zmajstrujemy :)
13:47 Brakarz Twój profil mówi, że młodzieńcem już nie jesteś.
13:45 Brakarz Będziemy brodzić?
13:37 wojtek01
13:36 wojtek01 Moje Gratulacje D.B.
13:36 Brakarz Suknia w pełnej krasie.
13:34 prezo
13:32 Brakarz Może buchtowanie sprawi, że będzie pędrak lub dżdżownica.
13:32 mariandzik Gratuluję.
13:28 prezo nadaje się na foto miesiąca!
13:24 dziunia no no, moje gratulacje i oby tak dalej DB
13:23 dziunia ona wie, że dobry lans nie jest zły :))
13:22 dziunia Kamionka czy ja o czymś nie wiem, co wiesz Ty!? :))
13:15 kamionka1978 he , he dziunia on rozbudził twój instynkt macierzyński
13:13 kamionka1978 dziunia ta loszka była bardzo grzeczna ,może dlatego że młoda chętnie do zdjęcia się ustawiała ;) a nie chowała się w rzepaku jak jej bardziej skromne koleżanki
13:00 deer.hunter Toś mi ćwieka zabił. Typuję Mików (Parkowa).
12:57 deer.hunter Widok z łączki gdzie chadzam bez powodu ew. na rogacze :-) Choć sądząc po dacie chyba to pierwsze. A i byczka niezłego można tam zobaczyc.
12:55 kurzel
12:55 deer.hunter 01.05. byłem w Borze na szkoleniu. A 03.05 urwałem oplowy tłumik na Przysłupiu Caryńskim :-(
12:51 deer.hunter
11:56 dziunia jak to było!? - marchewkowe... ale nie w tym przypadku :)
11:55 dziunia ten maluch mnie rozbraja
11:46 Prawdziw
11:03 Marcel84 Sztucer to CZ 550 FS w kal 308 Win
11:00 dziunia gratulacje
11:00 Marcel84 Gratulacje, Darz Bór!
10:57 hunter87 ad.Rajmund Będzie tylko, trzeba się umówic
10:54 Rajmund Raczyński Mateusz 0,7 za tego dziczka....Gratuluje...DB...
10:48 ARGO-3006 ....gratulacje Remek,Maciek-Opolanie górą....
10:43 ARGO-3006 ...gratulacje dla Dian....pozdrowienia dla kolegi sędziego po prawej....
10:42 Maryna Wczoraj sie ze mną kłócił o prawo pierwszenstwa w ogrodzie, w koncu ustapił ale sie nagadał przy tym sporo.
10:40 Maryna Komentarz słodszy od samej fotki!
10:38 Kidziu
10:38 Kidziu
10:38 Rajmund Raczyński Gratulacje...Ładny sztucerek....DB...
10:37 Whobert
10:23 ARGO-3006 ....nie śmiałbym takowej składać...
10:18 BrzoskaDan.
10:17 ARGO-3006 ....kiedyź na "zbiorówce" widziałem jak wycinek podwoził naganiacza na linię myśliwych...przekomiczny widok,chociaż nie widziałem uśmiechu na twarzy jeźdźca......
10:16 canislupus4 Pytanie!!!Trzymaj dziuniu ;* ,a ten ;* dla autorki zdjęcia!!! ;)
10:15 dziunia poproszę :))
10:15 dziunia a to jakaś propozycja ? :))
10:14 coyote cudo !
10:12 ARGO-3006 ...raczej nie podchodź bliżej.. ...bo Cię ofuknę.... Gratulacje...Darz Bór...
10:12 Urtica Z doświadczenia wiem, że można mieć problemy z ujeżdżaniem krów, słyszałam też, że świni siodło nie pasuje :))))
10:06 ARGO-3006 ....nie wszystko się da ujeździć, okiełznać....
10:03 ARGO-3006
09:59 ARGO-3006 ....jeżeli moją zechcesz...to masz jak w banku....
09:58 ARGO-3006 nie broń się tak bardzo...przecież to nie choroba..... hahaha
09:54 dziunia kuku :)
09:52 jandrusb
09:50 dziunia nie inaczej :)
09:50 rysioh Czy to może z ambony? Piękne widoki w trakcie polowania...
09:49 Hajcok Super
09:44 dziunia Broń Boże :))
09:42 dziunia ale czy ja buziaka dostanę?
09:41 dziunia oczywista oczywistość :)
09:40 dziunia młody a licencję pilota masz? ;))
09:39 MARS Będą maluchy :)
09:39 dziunia niegrzeczna :)
09:25 Felek Sezon na rogacze tuż, tuż! Takich perełek wszystkim forumowym selekcjonerom życzę! Darz Bór!
09:11 Jacu A alette chce odgradzac pola.
09:08 Jacu Czy to jest suczka po Elicie od Piotrka?
09:07 Ariah Jednorożec?
09:00 kurzel
08:43 Urtica A gdzie siodło i jeździec?? I dlaczego ten koń ma poroże???
08:40 Urtica Tu się schowałaś! ;-)
08:39 lajka A kto go tak załatwił,chyba Gołota.
08:37 BartOn
08:32 Piotr62 Ładne psisko. Gratulują.
08:23 BartOn Dziunia - ucho od śledzia ;-)
08:12 rysioh ad deer.hunter - dokładnie tak, w Święto Ludzi Dobrej Roboty;-)
07:34 deer.hunter ad rysioh: byłeś tam w długi weekend?
07:33 deer.hunter Polecam pieszą wycieczkę - od drogi schodzimy ścieżką w kierunku torów. Gdy do nich dojdziemy, skręcamy w prawo na most kolejowy (zdaje się, że najwyższy w Polsce "wąskotorowy") Za mostem schodzimy 200-300 m w dół - są tam piękne i prawie nieznane wodospady (mam fotki w Galerii) - tam miała stać elektrownia. Później można pójść spacerkiem w górę rzeki - wrócimy do punktu wyjścia. pozdr. dh
07:27 Urtica PeBe, to młode pędy dębu,a nie kaktus!I weź tu wpuść takiego do lasu.. ;-))))))
07:23 Urtica Lustereczko, lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie?
07:20 Łukasz Kurek
07:19 deer.hunter chłopaki....
07:06 Łukasz z lasu Gratulacje co to za sztucer
07:03 Łukasz Kurek
07:02 Łukasz Kurek
07:01 Łukasz Kurek Prawie taki jak mój, ciekawe czy też taki cięty :)
06:59 Łukasz Kurek
06:59 Łukasz Kurek
06:58 Łukasz Kurek
06:58 Łukasz Kurek
06:55 KamilNK5 Super ujęcie gratuluje i pozdrawiam:))
06:17 canislupus4 Gratuluję!Śnieżek,mrozik,piesek i lisek...aż mi się tęskno zrobiło! :)
06:15 canislupus4
06:15 canislupus4
06:13 canislupus4 Dzisiaj także dostanę? ;)
06:11 canislupus4 Mamuniu...dzisiaj ja poprowadzę,trzymaj się za mną!!! ;)
06:09 canislupus4
06:08 canislupus4
06:08 canislupus4 Fajne!Podobają mi sie te psy!
02:45 PeBe Kaktus? :)))
02:31 PeBe Ślimaczek - pływaczek. :))
02:29 PeBe I odfrunęły złudzenia. :))
02:23 PeBe
02:22 PeBe
02:14 PeBe Piękny, olazały, dostojny. :)
02:10 PeBe Jak perła. :)
02:05 PeBe Super fota. Można zapomnieć o czasoprzestrzeni.
01:54 PeBe Gratuluję.
01:48 PeBe Znów parę dni bez Łowieckiego i co widzę?... No, no, dyskusje naprawdę problemowe. gratuluję (z małej litery) polotu przy wyrażaniu opinii. :-((( Właściwe GRATULACJE dla DZIUNI – DARZ BÓR. I dla Niej też zielona buźka. :-))) PS. Może Redakcja założy jakiś „Kącik wyzwisk, inwektyw i...” – taki bez cenzury, by mogli sobie ulżyć w cierpieniu, nie narażając innych na czytanie tej mizerii.
01:10 jani Rozbiliśmy obóz tuż przy pałacowym parku. Wspaniałe dwa dni!!!
01:05 jani Uznałem, że się tego nie da wypowiedzieć, więc... nic nie piszę! Db!
00:59 jani Czy ktoś się spodziewa wizyty??? :-)
00:50 jani Niezwykłe!!! :-)
00:48 jani Mgły się ścielą mgliście / Rosa lśni perliście / Woda błyska szkliście / Całość zaj...fajniście! Pozdrawiam Maćku i gratuluję!!!
00:22 gonka91 prosze Cie ;)
00:18 Robi19 Całość robi wrażenie... ;)
00:17 Robi19 No, super i wysoka :) pzdr
00:08 WForzeł
00:00 kamionka1978 he, he , he niech mi ktoś napisze dlaczego dzika nie można położyć na masce,a linkę na gwizdzie zacisnąć i po ziemi ciągnąć można , no eksperci od etyki czekam , tylko rzeczowo bo nie mam ochoty na ciągłe pyskówki